بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
بشین منتظر اون روز این 10 کیلو بایت رو تونستی بگیری 5 مگ هم میتونی
ایا مصوبان این اینترنت زباله به روح اعتقاد دارن

آخرین ویرایش:

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
2813949306.png

یه سوال:
چرا سرعت آپلودم از دانلود بیشتره؟

سرعت دانلودم هم به زور به 30 میرسه با هر سروری که فکر کنم همتون این مشکل رو دارید.

(مخابرات)

amico

کاربر سایت
Aug 18, 2012
10
2813949306.png

یه سوال:
چرا سرعت آپلودم از دانلود بیشتره؟

سرعت دانلودم هم به زور به 30 میرسه با هر سروری که فکر کنم همتون این مشکل رو دارید.

(مخابرات)
مخابرات به درد نمیخوره.256 نا محدود دارم سرعت دانلود 32.پینگم تو call of 4خیلی بالا هست280تا350نوسان داره.لگ میزنه ارزو دارم مثل ادم کال اف بازی کنم.:((

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
جداسازی اینترنت از اینترانت در انتظار مجوز
معاون وزیر ارتباطات گفت: به محض دریافت مجوز افزایش پهنای باند (اینترانت) به 2 مگابیت بر ثانیه از شورای عالی فضای مجازی، اینترنت از اینترانت کاربران خانگی ADSL جدا و سرعت دسترسی به سایت‌های‌ داخلی به 2 مگ می‌رسد.علی حکیم جوادی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به مراحل اجرایی شدن جداسازی اینترنت از اینترانت اظهار داشت: این کار به دو بخش دستگاه‌های دولتی و کاربران خانگی تقسیم شده است.معاون وزیر ارتباطات افزود: در بخش دستگاه‌های دولتی 140 هزار نقطه دولتی به یکدیگر متصل شده‌اند.رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران تصریح کرد: به این معنی که هم‌اکنون تمام زیرمجموعه‌های مربوط به یک اداره در سراسر کشور به یکدیگر متصل شده‌اند و از طریق مرکز داده خودشان در تهران بی نیاز به اینترنت با یکدیگر تبادل اطلاعات می‌کنند که این کار اجرایی شده است.وی ادامه داد: قدم بعدی نیز به اشتراک‌گذاری اطلاعات بین دستگاه‌ها از طریق IX‌ است؛ به این معنی که ارتباط داخلی بین دو دستگاه‌ بدون نیاز به اینترنت برقرار شود که این کار هنوز عملیاتی نشده است.
حکیم جوادی توضیح داد: با به اشتراک‌گذاری واقعی اطلاعات بین دستگاه‌ها برای مثال دیگر نیاز به ارائه کارت ملی در ادارات نیست؛ زیرا تمام ادارات به معنی واقعی به یکدیگر متصل‌اند و با مراجعه به هر اداره‌ای در آنجا دسترسی به کارت ملی فرد از طریق سازمان ثبت احوال فراهم است.معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: در زمینه جداسازی اینترنت از اینترانت کاربران خانگی، نیز در سال گذشته پایلوت این کار با همکاری شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت پر سرعت و شرکت مخابرات ایران اجرا شد و کاملا موفقیت آمیز و انجام شدنی بود.رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران ادامه داد: بنابراین با توجه به نتیجه این آزمایش که نشان داد این کار برای کاربران خانگی کاملا انجام شدنی است و نیز تصویب آیین‌نامه مربوطه در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، هم‌اکنون آمادگی داریم تا در هر زمان جداسازی اینترنت از اینترانت کاربران خانگی را اجرا کنیم.
وی خاطر نشان کرد: برای این کار منتظر اخذ مجوز پهنای باند 2 مگابیت بر ثانیه هستیم که با جداسازی اینترنت از اینترانت، پهنای باند اینترانت 2 مگ به کاربران ارائه شود.حکیم جوادی گفت: با توجه به اینکه مجوز افزایش پهنای باند باید از سوی شورای عالی فضای مجازی صادر شود، حدود یک سال پیش درخواست افزایش پهنای باند به 2 مگابیت بر ثانیه را به این شورا ارائه‌ کردیم و به محض دریافت مجوز، بلافاصله اینترنت از اینترانت کاربران خانگی جدا خواهد شد.معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: این کار موجب افزایش سرعت دسترسی به سایت‌های داخلی و در نتیجه رونق گرفتن سایت‌های ایرانی خواهد شد که در نهایت به توسعه دیتاسنترهای (مرکز داده) را نیز در پی دارد.

منبع

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
دلم برای 2 سال پیش تنگ شده اون روز ها وضع نت یادمه بهتر از الان بود .. الان هم خیلی گرون تر شده و خیلی بی کیفت تر .. تازه بخش پشتیبانی هم عصبانی هست و تا زنگ میزنی از کیفیت بد اینرنت بگی میخواد بهت حمله کنه از پشت تلفون...

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
اینترنت من ساعت بامداد2.30 دقیقه در زمان دانلود رایگان

سرعتی هم درخواست دادم 128 می باشد
اسم شرکت نمیگم خز بشه فردا اینا هم مثل شاتل دزد فایر یوز پولیسی بزارن:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کسی جایگزین مناسب و مفیدی به جای اینترنت و گیم آنلاین سراغ نداره ؟ توی شیراز دیگه 1 دونه ISP نمونده که اینترنت بدون لگ تحویل بده پینگ پایین هم پیشکش . آی جوونی کجایی که نشد یه دست گیم بدون لگ بزنیم تو زندگی :(( .

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
کسی جایگزین مناسب و مفیدی به جای اینترنت و گیم آنلاین سراغ نداره ؟ توی شیراز دیگه 1 دونه ISP نمونده که اینترنت بدون لگ تحویل بده پینگ پایین هم پیشکش . آی جوونی کجایی که نشد یه دست گیم بدون لگ بزنیم تو زندگی :(( .
حمید خودت isp بزن تا منت ISP دیگه شیراز و نکشی ......................................!

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
الان 8:04 صبح شیراز.. همه شیرازیا خوابن.. نت عالی چون همه خوابن .. پس بهترین موقعیت برای فردی زرنگ و باهوش مثل من که از این فرصت طلایی استفاده کنه..

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دوستان وضعیت اینترنت آبادان با هفته پیش 180 برابر تفاوت داشته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2814762961.png

512 نامحدود پارس آنلاین
هنگام استفاده از اینترنت کمربند ایمنی خود را ببندید......

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
آقا تورو خدا کمک کنید! ;;)
من الان از آسیاتک نت گرفتم ولی 3 ماه سرعت دانلودم روی 300 الی 400 بود ولی الان شده 100 الی 150 . پینگشم که افتضاح هست روی 800 هم میره.
الان من تهران هستم درست 7 تا کوچه پایین تر از خونمون مخابرات هست رفتم تعرفه هاشو دیدم 1 مگ نامحدود ماهی 38 تومن به نظرتون کیفیتش خوبه؟! من چون خیلی فیلم دان میکنم برای همین میخوام سرعت دانلودش خوب باشه حالا 1 مگ باشه ولی سرعتش ثابت روی 120 باشه. ممنون.
راستی من تهران نیرو هوایی قسمت مخابرات امامت هستم خواهشا اگر کسی داره راهنمایی کنه این آسیاتک مارو کچل کرد.! :|

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
آقا تورو خدا کمک کنید! ;;)
من الان از آسیاتک نت گرفتم ولی 3 ماه سرعت دانلودم روی 300 الی 400 بود ولی الان شده 100 الی 150 . پینگشم که افتضاح هست روی 800 هم میره.
الان من تهران هستم درست 7 تا کوچه پایین تر از خونمون مخابرات هست رفتم تعرفه هاشو دیدم 1 مگ نامحدود ماهی 38 تومن به نظرتون کیفیتش خوبه؟! من چون خیلی فیلم دان میکنم برای همین میخوام سرعت دانلودش خوب باشه حالا 1 مگ باشه ولی سرعتش ثابت روی 120 باشه. ممنون.
راستی من تهران نیرو هوایی قسمت مخابرات امامت هستم خواهشا اگر کسی داره راهنمایی کنه این آسیاتک مارو کچل کرد.! :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر