بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دقیقا 2 ساعت و نیم هست اینترنت من قطعه! بعد میبینم سیم تلفن از اسپلیتر اومده بیرون! :| یعنی کار کی میتونه باشه؟ /:)
اینجا هرکی از آذربایجان شرقی و بالاخص تبریز هست بدون اتلاف وقت از ماکسنت سرویس بگیره! یه خط اختصاصی گرفته پینگش با تمام اروپا شده زیر 100 ! برین کیف کنید! :D بقیه دوستان فعلا در کف بمونن :D که شامل خودمم میشه! :|

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
دقیقا 2 ساعت و نیم هست اینترنت من قطعه! بعد میبینم سیم تلفن از اسپلیتر اومده بیرون! :| یعنی کار کی میتونه باشه؟ /:)
اینجا هرکی از آذربایجان شرقی و بالاخص تبریز هست بدون اتلاف وقت از ماکسنت سرویس بگیره! یه خط اختصاصی گرفته پینگش با تمام اروپا شده زیر 100 ! برین کیف کنید! :D بقیه دوستان فعلا در کف بمونن :D که شامل خودمم میشه! :|
کافیه مشتری های اینم زیاد بشه ! از شاتل بد تر میشن !
=================
دوستان کسی میدونه این دستکاری اینتر نت دوباره برای چیه ؟ مگه تموم نشد انتصابات ؟ نکنه برا ماه رمضون ه ؟ :|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
کافیه مشتری های اینم زیاد بشه ! از شاتل بد تر میشن !
=================
دوستان کسی میدونه این دستکاری اینتر نت دوباره برای چیه ؟ مگه تموم نشد انتصابات ؟ نکنه برا ماه رمضون ه ؟ :|

خیر! رئیس مکسنت رو خوب میشناسم و توی فیسبوق هم گاهی حرف میزنیم با هم.
ایشون بسیار متعصب هستن و برای تبریز و استان آ.شرقی یک لینک اختصاصی گرفته که با لینک سایر استان هایی که تحت پوشش گرفته فرق داره فقط به این علت که بهترین کیفیت رو به تبریزیها بده.
هم اککنون هم غالب مشترکان تبریزی ماکسنتی هستن.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein

خیر! رئیس مکسنت رو خوب میشناسم و توی فیسبوق هم گاهی حرف میزنیم با هم.
ایشون بسیار متعصب هستن و برای تبریز و استان آ.شرقی یک لینک اختصاصی گرفته که با لینک سایر استان هایی که تحت پوشش گرفته فرق داره فقط به این علت که بهترین کیفیت رو به تبریزیها بده.
هم اککنون هم غالب مشترکان تبریزی ماکسنتی هستن.

به ایشون بگو تو کرج هم تبریزی زیاد هست :d یه نیم نگاهی هم به اینجا داشته باشه :d

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
به ایشون بگو تو کرج هم تبریزی زیاد هست :d یه نیم نگاهی هم به اینجا داشته باشه :d

البته کنار کلمه تعصب کلمه نژاد پرست رو یادم رفت! :D
ایشون میگه چرا تهرانی باید فلان اینترنت رو داشته باشن ولی تبریزی ها نه؟ میگفت حتی اگه ضرر هم بدم آنچنان اینترنتی به تبریز میدم که.... :D که داد! :)

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اولا واسه اینترنت نمیرن خارج کشور :| دوما مگه خارج رفتن کشکه ؟ :D افغانستانم بخوای بری باید پول کلفت داشته باشی !
عزیزم حرف من کنایه ای بود منظورم این بود که یا برای اینترنت واقعا خوب باید خارج بشید یا اینترنت پایدار و خوب در ایران معنی ندارد.

دوستان کسی میدونه این دستکاری اینتر نت دوباره برای چیه ؟ مگه تموم نشد انتصابات ؟ نکنه برا ماه رمضون ه ؟

نه خیر مشکل از مسائل اونطوری نیست ، الان مشکل بی کفایتی وزیر و مسئولین دزد فعلی هست که باید با تراکتور همشون رو درو کرد ریخت سطل آشغال آدمهای با لیاقت و کاری و با سواد آوورد.)x

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,079
نام
سهند

ایشالا دانشگاه بیوفتیم اونجا کیسم بغل بزنیم بیاریم حسابی حال کنیم:d

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
البته کنار کلمه تعصب کلمه نژاد پرست رو یادم رفت! :biggrin1:
ایشون میگه چرا تهرانی باید فلان اینترنت رو داشته باشن ولی تبریزی ها نه؟ میگفت حتی اگه ضرر هم بدم آنچنان اینترنتی به تبریز میدم که.... :biggrin1: که داد! :)
بهش میگفتی یه نگاهی هم به استان لرستان بکنه چون پینگش با ایرانیا از 150 پائین تر نمیاد چه برسه با خارجیا...

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
کد خبر: ۳۲۹۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۵

دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: تصدی گری بخش دولتی مشکل سرعت و قیمت اینترنت در کشور است و این دو ریشه های متفاوت ندارد.

به گزارش واحد مرکزی خبر، مهدی اخوان بهابادی افزود: در حال حاضر فقط یک دستگاه دولتی رسمی پهنای باند خرید و فروش می کند که موجب بروز مشکلاتی در کشور شده است.

وی اضافه کرد: برای مثال این مجموعه دولتی در حال حاضر یک مگابیت بر ثانیه پهنای باند را با قیمت نزدیک16-15دلار از خارج خریده است و به قیمت حدود250تا260هزار تومان به شرکت هایی توزیع کننده اینترنت در داخل کشور می فروشد، مقایسه این دو نرخ نشانگر این است که برای شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنت قیمت تمام شده بسیار زیاد است.

اخوان گفت: با توجه به قیمت تمام شده و گرانی آن بنابراین مشترکان پول زیادی نمی توانند بپردازند پس توزیع کنندگان اینترنت در داخل کشور پهنای باند را بین عده زیادی تقسیم می کنند و به قولی آب داخل آن می بندند تا بتوانند این اختلاف قیمت را جبران کنند.

رییس مرکز فضای مجازی کشور گفت: دلیل کندی اینترنت برای کاربران، ابلاغ رسمی از طرف مجموعه حاکمیت نیست بلکه دلیل اصلی آن اشتراک بین کاربران برای یک پهنای باند است.
وی افزود: اختلاف سرعت اینترنت در روز و شب هم نشانگر این مطلب است و نشان می دهد اعمال سیاستی برای کاهش سرعت وجود ندارد.

اخوان درگفت وگو با واحد مركزی خبر، گفت: حل این مشکل تنها با پایان تصدی گری دولت میسر است، باید خرید و فروش پهنای باند را به بخش خصوصی واگذار کنیم و دولت فقط در نقش گمرک و نظارت بر درگاه بین المللی و داخل کشور عمل کند.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,488
نام
نیما
بچه ها من داتک 256 نامحدود دارم چند وقته به طرز عجیبی سرعتش 512 شده نمیدونم اشتباهی پیش اومده یا خودشون سرعتو بالا بردن:-/
خوشحال باش :D نمیدونم اشتباهی که محاله پیش بیاد :D احتمالا خودشون بردن !

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
ببین چه جنگی شده بین خودشون لوووووووووووووووووووول :d :d

در مرحله 2 آخراش بسر میبره شکایت !!

راستی در حال حاضر بهترین آی اس پی برای گیم آنلاین شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,488
نام
نیما
ببین چه جنگی شده بین خودشون لوووووووووووووووووووول :d :d

در مرحله 2 آخراش بسر میبره شکایت !!

راستی در حال حاضر بهترین آی اس پی برای گیم آنلاین شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟
والا شهر به شهر فرق میکنه :| ولی من میگم مخابرات :D

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
15 دلار چجوری تبدیل میشه به 250 هزار تومن only God knows !!!! قبول داریم که اینترنت شرایط نگهداری میخواد و مشکلاتی هم داره ولی من هرجور حساب کنم بازم جور درنمیاد. فکر کنم ریاضیات اون ها با ما مردم عادی فرق میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر