بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,736
نام
Javad
اخه چرا برای مردم نسخه می پیچی .نت مخابرات داغون است من با 512 به زور 30 تا ازش می گیرم.تو جاهای مختلف تهران هم رفتم توی شرکت های مختلف همشون همین وضع را دارند.سرعت 2 مگ الان خیلی زور بزنه بهش 80 تا بیشتر سرعت نمی ده.اصلا یک بلایی سر این نت ها آوردن از ساعت 12 ظهر به بعد کلا باید کار بوسید رفت تو کار آفلاین.تمام کسانی که کارشون وابسته به اینترنت است دارن نابود می شند.
من 1 مگ دارم . الان که سرعتا اومده ، دانلودم روی 100 تا 120 هستش !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,079
نام
سهند
پینگش به درد نمیخوره :D مخابرات بگیر اگه تهران نیستی!

مگه مخابرات پینگش خوبه ؟ هر روز بد تر از دیروزه
یه زمانی خوب بود اما تو این یکی دوساله همه حمله ور شدن به طرف مخابرات و مخابرات زاییده
من خودم میخوام از ماه بعد عوض کنم . با مخابرات فقط میشه تو سرورهای ایرانی بازی کرد

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,488
نام
نیما
مگه مخابرات پینگش خوبه ؟ هر روز بد تر از دیروزه
یه زمانی خوب بود اما تو این یکی دوساله همه حمله ور شدن به طرف مخابرات و مخابرات زاییده
من خودم میخوام از ماه بعد عوض کنم . با مخابرات فقط میشه تو سرورهای ایرانی بازی کرد
آره خوبه :| واسه من که زیر 150ه :|

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اقایونی که دنبال اینترنت خوب می گردن با پینگ خوب برای آنلاین با خارج لطف کنید تشریفتون رو ببرین خارج کشور چون بهتون قول میدم تا چند ماه آینده هر ISP که برید همین وضعیت داغون اینترنت رو شاهد خواهید بود به این دلیل که هزار بار گفتم و میگم اینترنت های همه ی ISP ها از زیرساخت خریداری و تامین میشه پس مبدا همه یه جاست و تا زمانی که اونجا درست نشه هیچ کجا درست نمیشه و این پینگ خوب یا سرعت بالاتر برای همه موقتی هست و ثابت نمی ماند.
دنبال اینترنت خوب در ایران نباشید اصلا (البته معلوم نیست تا کی وضع اینه ولی تا زیرساخت هست 1000 سال دیگه هم همین وضعه حتی اگه 1 گیگابیت بر ثانیه هم ببندن اینقدر محدودیت دیگه میزارن که بلااستفاده است)

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
به خدا ما به همون وضعیت قبل انتصابات راضی هستیم :|
پینگ من 140 بود :| تو رو خدا بکنن ما به تب هم راضی هستیم ! این یکی از مرگ هم بدتره ! همش لوله میشم تو سرور های بازی ها !

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,488
نام
نیما
راست میگه بنده خدا.پینگش خوبه.ولی بعضعی وقتا شدید .... میشه!
نه واقعیتش زیادم بد نمیشه ! خیلی بد بشه میره رو 240 :| اونم کم پیش اومده :| کلا توصیه میکنم ISP میخواین عوض کنید یه چیزی بخرید که زیاد شلوغ نباشه مثل صبانت باشه فکر کنم خوبه :D

- - -ویرایش - - -

اقایونی که دنبال اینترنت خوب می گردن با پینگ خوب برای آنلاین با خارج لطف کنید تشریفتون رو ببرین خارج کشور چون بهتون قول میدم تا چند ماه آینده هر ISP که برید همین وضعیت داغون اینترنت رو شاهد خواهید بود به این دلیل که هزار بار گفتم و میگم اینترنت های همه ی ISP ها از زیرساخت خریداری و تامین میشه پس مبدا همه یه جاست و تا زمانی که اونجا درست نشه هیچ کجا درست نمیشه و این پینگ خوب یا سرعت بالاتر برای همه موقتی هست و ثابت نمی ماند.
دنبال اینترنت خوب در ایران نباشید اصلا (البته معلوم نیست تا کی وضع اینه ولی تا زیرساخت هست 1000 سال دیگه هم همین وضعه حتی اگه 1 گیگابیت بر ثانیه هم ببندن اینقدر محدودیت دیگه میزارن که بلااستفاده است)
اولا واسه اینترنت نمیرن خارج کشور :| دوما مگه خارج رفتن کشکه ؟ :D افغانستانم بخوای بری باید پول کلفت داشته باشی !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,970
نام
malek
128 مخابرات

83254758.png

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
دوستان این سرعت هست که خیلی کم شده.. بخاطر همین پینگ هم رفته بالا.. دلیل اصلی سرعت است ... من با نت 1 مگ دارم زور میزنم..

این عکس ببنید متوجه میشید.. اولین تست در حال دانلود . دومی تست بدون دانلود..

13277270836986286263.jpg

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
دوستان میخوام بدونم کدوم شرکت خدمات اینترنتی تو ایران از بازی آنلاین و ... ساپورت میکنه ؟ یعنی میگه سروریس ما مناسب برای بازی آنلاین ـه یا بگه ما ساپورت داریم ؟ :|
زنگ زدم پیشباگان میگم سرعت افتضاحه (با همین لحن دقیقا) . میگه نویز داری . میگم تا 10 دقیقه پیش یعنی ساعت 11:58 مشکلی نبود :| 11:59 افتضاح شده :| سرعت دانلود که 8 کیلوبایت از سرور خودم :|
پینگ که راحت با سایت خودتون 150-300 ـه . این چیه ؟ :|
یارو رفته تو هنگ :| بعد میگه مرکز مخابراتی شهدای گمنام مشکل داره :| میگم 100% الان 2 هفته است هر شب این مرکز مشکل داره ، بد تر از اون که تا ساعت 7 که ساعات رایگان تموم میشه ، فقط این مشکل هست :|
نمیدونم چرا همسایه مون که مخابرات داره مشکلی با مرکز نداره شما داری :|
یارو هنگیده :| گفت درستش میکنم :| گفتم میخوای درستش هم نکن :|
ما جامعه گیمر تو ایران آمار بالایی داریم . ولی سست ترین وحدت و همبستگی رو داریم . همه چی رو به هم پاس میدیم.
با هم اندازه نخود همکاری نمیکنیم . وگرنه مثال بارزش مایکرو که با نظرات منفی گیمرها ، سیاست هاش رو تغییر داد.
تا با هم همکاری نکنیم ، هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم :| مسئله همکاری 1-2 نفر نیست . مسئله اینه که فقط بلدیم تو فرومها حرف بزنیم و تو جهان واقعی هیچ ایم (50% ـمون)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,079
نام
سهند
دوستان میخوام بدونم کدوم شرکت خدمات اینترنتی تو ایران از بازی آنلاین و ... ساپورت میکنه ؟ یعنی میگه سروریس ما مناسب برای بازی آنلاین ـه یا بگه ما ساپورت داریم ؟ :|
زنگ زدم پیشباگان میگم سرعت افتضاحه (با همین لحن دقیقا) . میگه نویز داری . میگم تا 10 دقیقه پیش یعنی ساعت 11:58 مشکلی نبود :| 11:59 افتضاح شده :| سرعت دانلود که 8 کیلوبایت از سرور خودم :|
یارو رفته تو هنگ :| بعد میگه مرکز مخابراتی شهدای گمنام مشکل داره :| میگم 100% الان 2 هفته است هر شب این مرکز مشکل داره ، بد تر از اون که تا ساعت 7 که ساعات رایگان تموم میشه ، فقط این مشکل هست :|
ساپورت بازی آنلاین ؟ شوخی نکن ما جنبشو نداریم:))
مشکل همگانیه این چیزا دیگه باید برات عادی شده باشه دیگه

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza

بله صبانت سایت که باز کنی مینویسه با دوستان خود انلاین و رایگان بازی کنید.. صبانت - صفحه نخست
ولی کیفیت خوبی نداره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر