بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D

وضعیت نت ما که چند روزه خوبه :D سرعت دانلود هم از 200 تا 230 متغیر :D

- - -ویرایش - - -

بشین تا نتیجه بده :D اصلا چون تو شکایت کردی نت ما میشه مثل کره جنوبی :Dدلت خوشه عمو :|

لطفا تیکه میکه ننداز ! شما دوس نداری چیزی بشنوی و ببینی زورت نکردن تیکه بندازی ، بشین تا برات آپولو هوا کنن !! :p)x

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود همونطور که اون دوستمون گفت اینترنت ماهواره ای دنگ و فنگ زیاد داره از سخت افزارش بگیر برو تا بالا البته الان اون سختی های مثل قبل رو نداره که دوستمون گفتن ولی الان مثلا برای دانلود آفلاین اگه بخواید استفاده کنید واقعا نمی ارزه چون اولا غیر قانونیه و مجوز میخواد و هزینش زیاده بعدشم یه هارد با حجم بالا میخواد که فایل های بدرد نخور بره توش مثلا شما یه نرم افزار مثل sky grabber نصب میکنید بعد براش ف*ی*ل*ت*ر تعیین میکنید که فقط فایل آهنگ دانلود کنه کل بخش مورد نظرتون رو پر میکنه با فایل های صوتی که اکثرا هم بدرد نخورن. قبلا یکسری سرور بودن که میشد فایل های خوبی ازشون دانلود کرد ولی الان یا اکثرا تعطیل شدن یا اینکه روشون رمز گذاشتن (میشه رمز رو پیدا کرد ولی باید روش وقت بذارید و قبلش هم دانشش رو یاد بگیرید)در آخر بگم بهتره جای این همه پولی که میخواید خرج این کنید یه سرویس Adsl بگیرید بهتره.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,488
نام
نیما
موافقم ماهواره ای فایده نداره :D آقا کلا هرکی میخواد ISP عوض کنه مخابرات بگیره :D قیمتش خوبه سرعتشم خوبه ! من سرویس 128 دارم سرعت دانلودم 200 هستش :| ولی شبا رایگان نیست :D

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
موافقم ماهواره ای فایده نداره :D آقا کلا هرکی میخواد ISP عوض کنه مخابرات بگیره :D قیمتش خوبه سرعتشم خوبه ! من سرویس 128 دارم سرعت دانلودم 200 هستش :| ولی شبا رایگان نیست :D
اخه چرا برای مردم نسخه می پیچی .نت مخابرات داغون است من با 512 به زور 30 تا ازش می گیرم.تو جاهای مختلف تهران هم رفتم توی شرکت های مختلف همشون همین وضع را دارند.سرعت 2 مگ الان خیلی زور بزنه بهش 80 تا بیشتر سرعت نمی ده.اصلا یک بلایی سر این نت ها آوردن از ساعت 12 ظهر به بعد کلا باید کار بوسید رفت تو کار آفلاین.تمام کسانی که کارشون وابسته به اینترنت است دارن نابود می شند.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,488
نام
نیما
اخه چرا برای مردم نسخه می پیچی .نت مخابرات داغون است من با 512 به زور 30 تا ازش می گیرم.تو جاهای مختلف تهران هم رفتم توی شرکت های مختلف همشون همین وضع را دارند.سرعت 2 مگ الان خیلی زور بزنه بهش 80 تا بیشتر سرعت نمی ده.اصلا یک بلایی سر این نت ها آوردن از ساعت 12 ظهر به بعد کلا باید کار بوسید رفت تو کار آفلاین.تمام کسانی که کارشون وابسته به اینترنت است دارن نابود می شند.
نسخه میپیچی یعنی چی ! عزیزم دروغ ندارم که بگم :| شهر به شهر شاید فرق میکنه خوب ! :| خواستی از سرویس 128 و سرعت دانلودم عکس میدم ! والا یهو میپرن به آدم :|

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان جواب بديد ديگه! صبانت پينگش تو كرج خوبه؟
من پردیس داشتم که با آسیاتک ادغام شد و پینگش اصلا خوب نیست. زیر 350ms پینگ نداره. شاتل هم که بیخود ترین isp ـه ، صبانت یکی از دوستام داشت ، خوب بود ولی اونم بعد از یه مدت پینگش رفت بالا و عوض کرد.الان نمیدونم در چه وضعی ـه. خودم که میخوام از مخابرات بگیرم چون ظاهرا بهترین پینگ رو مخابرات داره فعلا

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بستگی به شهر و منطقه داره دوست عزیز منم مخابرات دارم (البته خود مخابرات نیست زیر نظر مخابراته) دانلودم 200 تا و پینگمم معمولا زیر 200 بماند که این چند وقته داره اذیت میکنه البته شبانش سرعتی نداره و به درد دانلود نمیخوره

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
1326 صفحه گذشته ولی هنوز که هنوزه مجبوریم بیایم هر 5 صفحه یکبار یکسری مسائل را گوشزد کنیم و تاکید کنیم اینجا یک سایت بازی هست و هر چیزی توش نباید گفته بشه
دیگه تکرار بشه با وجود اینکه 1326 صفحه داره این تاپیک ولی برای همیشه قفلش میکنم

ممنون که رعایت میکنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر