بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
نمیدونم چرا از انتخابات به بعد اینترنت من با سرور های خارجی سرعت دانلود ـه پایینی گرفته و پینگم تو بازی حدود 100 عدد اضافه شده . ممکنه به خاطر اینکه زیاد استفاده کردم باشه ؟
اینترنت مخابرات 2 mb نا محدود

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستانی که ویندوز8 دارن و اینترنت اکسپلورور آپدیت دارن میتونن امتحان کنن که پینگشون با اینرتنت اکسپلورور 10 حدود 4 یا 5 میلی ثانیه کمتر از فایرفاکس هست.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

فاجعه به این می گن ، خوشبختانه قراره عوضش کنم ، شیراز بهترین چی هست الان کسی هست ؟
متاسفانه همین فراهوش . البته ماتریکس هم همینه ولی پکیده . خود فراهوش باید بهتر باشه زنگ هم بزن بگو واسه گیم میخوام یه کم بهترش میکنن برات . بقیه ISP ها هم بوقن .

- - -ویرایش - - -

دوستانی که ویندوز8 دارن و اینترنت اکسپلورور آپدیت دارن میتونن امتحان کنن که پینگشون با اینرتنت اکسپلورور 10 حدود 4 یا 5 میلی ثانیه کمتر از فایرفاکس هست.
حالا گیریم که درست گفتی . فرق بین پینگ 200 و 205 نه 145 و 150 بازم نه 100 و 105 چی میشه واسه ما ؟ :-/ یارو هلندیه پینگش 7 بوده شده 8 دنیا رو زیر و رو کرده ما هم اینطوری :)) . من به شخصه وقتی حس بازیم بگیره پینگ 400 500 هم بازی میکنم تا وقتی لگ نباشه . داش مسعود بازم خوش به حالت اینترنت درستی داری یه سر بیا شیراز همدردی کن .

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
متاسفانه همین فراهوش . البته ماتریکس هم همینه ولی پکیده . خود فراهوش باید بهتر باشه زنگ هم بزن بگو واسه پینگ میخوام یه کم بهترش میکنن برات . بقیه ISP ها هم بوقن .

- - -ویرایش - - -

حالا گیریم که درست گفتی . فرق بین پینگ 200 و 205 نه 145 و 150 بازم نه 100 و 105 چی میشه واسه ما ؟ :-/ یارو هلندیه پینگش 7 بوده شده 8 دنیا رو زیر و رو کرده ما هم اینطوری :)) . من به شخصه وقتی حس بازیم بگیره پینگ 400 500 هم بازی میکنم تا وقتی لگ نباشه . داش مسعود بازم خوش به حالت اینترنت درستی داری یه سر بیا شیراز همدردی کن .

توی شیراز هم پیدا میشه منتهی باید دنبال وایرلس بگردی اونجا.

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
نمیدونم چرا از انتخابات به بعد اینترنت من با سرور های خارجی سرعت دانلود ـه پایینی گرفته و پینگم تو بازی حدود 100 عدد اضافه شده . ممکنه به خاطر اینکه زیاد استفاده کردم باشه ؟
اینترنت مخابرات 2 mb نا محدود

این مشکل جدید مخابراته.بعضی وقتی پینگ فضایی میشه.ولی درست میشه.

اون دانلود هم مثل اینکه تازگیا اینطوری شده.محدود , نامحدود هم نداره. سرعت دانلود با سرورای خارجی کم شده.یعنی کمش کردن. مخابرات دیگه. :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بابا ما که سر گنج نشستم زرت پول بدیم پای وایرلس ! زندگی هم میخوایم بکنیم مثلا ! :D لعنتی شیراز خیلی کیفیت نتش داغونه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من خيلي تايم اوت دارم به پشتيباني هم زنگ ميزنم ميگه پينگ خارج از كشور به ما مربوط نيست:-l
چيكار كنم تورو خدا يكي راهنمايي كنه منو
لامصب 3 4 تا تايم اوت پشت سرهم همش ميده سرور پرتم ميكنه بيرون:((

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
دوستان من از ساعت 12:30 امروز با افت شدید سرعت روبرو هستم پینگ هم 800-900 شده ! کسی مشکل داره !
من پارس آفلاین دارم !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر