بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
الان کسایی ک اصفهان زندگی میکنن،واسشون بهشت اینترنت ایرانِ!!!!!
بهترین نت رو الان اصفهان داره!ی شرکت هست فک کنم اسمش رنگین کمان باشه،عالیه نتش!حالا مخابراتش از همشون بهترِ!
مشهد هم بدک نیست...
تو ایران تا اونجایی ک من متوجه شدم اول اصفهانِ،بعد مشهد،بعد دیگه نت خوب نداریم :|

تایید میشه.
من مشهدم و چند ساله که صبانت دارم و خیلی راضیم. هم پینگ و هم سرعت دانلود و مخصوصا شبانه بدک نیست.
ولی قول بدین که چشم نزنین و نیاین مشهد صبانت بگیرین.:d
یه سوال داشتم:من می خواستم ببینم که الان امکان داره چون موقع انتخا* *بات هست سرعت ها رو بیارن پایین؟چون می خوام گلد بخرم.

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
تایید میشه.
من مشهدم و چند ساله که صبانت دارم و خیلی راضیم. هم پینگ و هم سرعت دانلود و مخصوصا شبانه بدک نیست.
یه سوال داشتم:من می خواستم ببینم که الان امکان داره چون موقع انتخا* *بات هست سرعت ها رو بیارن پایین؟چون می خوام گلد بخرم.
هیشکی نمیدونه
فقط شایعه هستش
فقط احتمال هستش
بهتر ی ذره دیگه صبر کنی!این همه صبر کردی!
ولی خوو بهترین نت ایران دست شماس فرقی ب حال شما نمیکنه :| :((

Seymour

کاربر سایت
Oct 30, 2007
18
شمال غرب اینترنتش (الان شده اونترنت) دیگه واصه گیم خوب نیست.از اولم زیاد جالب نبوده پینگاش بجز این آی اس پی صبا نت که اونم با دانلود محدود مشکل داشت.
مخابرات آذ.شرقی رتبه 1 آشغالترین نت رو تو تاریخ داره(همارا سیستم).پشتیبانی زیر صفر.پینگتایم با گوگل=اگه تایم آوت نده +160 پینگ مده.
کلمات(مشکلات) نامعلوم و تعریف نشده برا این آی اس پی=پینگ-جیتر-Lag-بازی آنلاین-اکانت Dedicatedعدم باز کردن بعضی وب سایتهای ایرانی و خارجی(شیل تر نشده).
ولی باز اینش واقعا خیلی جالبه که با این قیمتاش و سرویس آشغالش بیشترین یوزر و تو استان داره.
با آرزوی داشتن پینگ مثل پارسال.....کل دنیا به آرزوی آیندن ما به آرزوی گذشته

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
تایید میشه.
داداش میتونی یک تست سرعت و پینگ بذاری.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دوستان ، این SNR من شنیدم باید بالای 15 باشه که واسه من بعضی وقت ها میشه 19 db و بیشتر وقت ها مثل الان 6 db ـه

میشه یکی توضیح بده که خط من نویز داره یا نه؟

آخرین ویرایش:

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
الان کسایی ک اصفهان زندگی میکنن،واسشون بهشت اینترنت ایرانِ!!!!!
بهترین نت رو الان اصفهان داره!ی شرکت هست فک کنم اسمش رنگین کمان باشه،عالیه نتش!حالا مخابراتش از همشون بهترِ!
مشهد هم بدک نیست...
تو ایران تا اونجایی ک من متوجه شدم اول اصفهانِ،بعد مشهد،بعد دیگه نت خوب نداریم :|

مشهد رو نمی دونم ! ولی کجای مخابرات اصفهان نتش خوبه ؟ خدا خیرت بده اینجا رو ببین مال تعرفه شه ! چه قدر دقیق و منظم ! چقدر به فکر مشترکین هستن !:d:d
امکانات در حد تیم ملی ! نه نامحدود داره ! نه شبانه داره ! وضع پینگشم که تا چند ماه پیش افتضاح بود !)x
زنگم که میزنی هنوز سوالتو نپرسیدی فرت برات 1 گیگ شارژ میکنن!میگه درست شد ! بعدم بوق بوق بوق ...:blink1:
چرا یه چیز خیـــــــــــــــــلی خوب داره ! قطعی خیلی کم داره .

واقعا موندم این همه خدمات رو کجای دلم بزارم !

mohammad.j

کاربر سایت
Nov 10, 2010
128
نام
mohammad
داداش میتونی یک تست سرعت و پینگ بذاری.

بفرمایید:128 صبانت مشهد
این با تهران
2753488421.png

اینم با لندن(ولی با idm سرعت رو 100 شبانه هم 70 تا 60 و پینگ هم تابستون پارسال لایو با خارج و ایران می زدم خوب بود از اون موقع دیگه با پینگ کار نداشتم تا این تابستون تا ببینم چه جوری)
2753503847.png

http://www.speedtest.net/result/2753503847.png

sorena77

کاربر سایت
May 13, 2010
88
نام
Alireza
آقا من تهرانپارسم ........ پارس آنلاین یا صبانت ؟! پینگ با اوروپا خوب بده میخوام دوتا 2 بازی کنم ... سرعت دی ال هم 150 خوبه

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
مهم نیست 1 ماه اینرنت از ما گرفتن مهم نیست! بجای اینکه بیان پل بسازن پل خراب میکنن.! به جهنم .......! 10 روز دیگه همه این کثافت کاریشون تمومه.. اه ای ازادی اگر روزی امدی... اسمم عوض میکنم!=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر