بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
یه مقطع کلی حجم منو با اینکه کلی نرم افزار محاسبه حجم داشتم و دقیق میدونستم چقد مصرف کردم ازم کم کردن و پولم یبار ریختم 60 تومن ولی گیگ اضافه نمیکرد مثلا یهو میزد 29350 پول دارین تو حسابتون ، خیلی اذیتم کردن زنگم که میزدم میگفتن همینه که هست ناراضین برین یه شرکت دیگه . از همه بیشتر پاسخگوییشون ناراحتم کرد .
دقیقا همین بلایی که سر من این ماه اومد :|
تو 13 روز 10گیگ از حسابم پر کشید. درصورتی که سر جمع 5.2 گیگ اپلود و دانلود تو ساعت معمولی داشتم :|

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
سلام دوستان !

برای اصفهان الان بهترین isp (البته بین بد و بدتر) کدومه ؟ این (های وب ) یا (صبانت) چه طوره ؟
البته فکر کنم های وب همون (داده گستر عصر نوین)! باشه .
این مخابرات اصفهان که هیچ امکاناتی نداره نه شبانه رایگان نه نامحدود هییییچی !
چهار تا سایتم که باز کنی هفت هشت گیگی پات آب می خوره !:d

آخرین ویرایش:

Elington

کاربر سایت
May 25, 2013
1
تو کل ایران مخابرات بهترین پینگو رو همه ی سرورا میده اما packet lost زیاد داره که اونم بستگی به محدوده مخابراتی تون داره من تو محدوده مخابراتی نواب صفوی داشتم حدوده 1 سال پیش عالی بوود هم پینگ هم سرعت دانلود این اواخر (4-5)ماه اخیر داغون شده بوود Google پینگ میداد 150 -200 اما کلی تایم اوت داشت :| عوض کردم اسیا تک گرفتم پینگش 350 (گوگل) اما سرعت دانلودش بد نیست با 1mb دورو وره 200 -300 kb هست زنگ زدم میگم اینجوریه میگه ما پینگه زیره 400 رو خوب میدونیم میگم من خوب نمیدنم میگه ما کاری نمیتونیم بکنیم براتون صبر کنین شاید درست شه ! با این حال من تو دفتر کارم تو پاسگاه نعمت آباد 512 مخابرات دارم گوگل 112 پینگ میده بهم بدونه هیچ تایم اوتی :|

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
دیگه چرا عین قدیم تاپیک شلوغ نیست ؟ ایکس فایر سروراش شیلتره شده ؟ بدون سوکس وصل نمیشه:((

xfire خیلی وقتی فی ل ترررررر شده !
وقتی Gamespot رو ببندن یا IMDB رو سرور عکساش رو ببندن دیگه چه انتظاری داری ؟! :|

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
xfire خیلی وقتی فی ل ترررررر شده !
وقتی Gamespot رو ببندن یا IMDB رو سرور عکساش رو ببندن دیگه چه انتظاری داری ؟! :|

xfire که خیلی وقته از ***** در امده همین الانشم ***** نیست فقط چون دوباره نت کل کشور ترکید کلا xfire و steam نمیشه وصل شد البته تا دیروز میشد امروز نمیشه دوباره

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
سلام دوستان !

برای اصفهان الان بهترین isp (البته بین بد و بدتر) کدومه ؟ این (های وب ) یا (صبانت) چه طوره ؟
البته فکر کنم های وب همون (داده گستر عصر نوین)! باشه .
این مخابرات اصفهان که هیچ امکاناتی نداره نه شبانه رایگان نه نامحدود هییییچی !
چهار تا سایتم که باز کنی هفت هشت گیگی پات آب می خوره !:d
تو شش سال گذشته صبانت داشتم و ازش راضیم و بهترین اینترنت فعلا تو اوضاع بلبشوی اینترنت اصفهان ، صبانت و بس ...
شبی حداقل 2 گیگ دانلود رایگان دارم...
سرعت هم بین 130 تا 260 بالا پایین می شه با اکانت 128...
فعلا علی الحساب صبانتو می چسبیم و بس . چون چند بار خواستم ازش جدا بشم اما بهتر از اون پیدا نکردم ...

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
سایت صبانت پیش شماره و کد شهر رو که می زنم می نویسه :
(کاربر گرامی، سرویس ADSL صبانت در مرکز مخابراتی شما در حال راه اندازی می باشد و به زودی بهره برداری خواهد شد.) !
اخه من مال خود اصفهان نیستم :d . زنگ زدم به شرکتش میگه ممکنه فردا باشه ممکنه دو سال دیگه !!!!:-/(یارو اعصابم نداشت اینو گفت تلفن و قطع کرد!)
کسی خبر نداره از کجا می شه فهمید کی درست میشه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
هنوزم اینترنت خرابه؟

شما درست شدن احتمالیش را بزار برای بعد از انتخابات.تا اون موقع همین آش و همین کاسه است.
p.s - دیروز اینترنت من صحیح سالم داشت کار می کرد از مخابرات زنگ زدن گفتن اینترنت شما مشکلی نداره.گفتم نه درست داره کار می کنه.تا تلفن را قطع کرد نت قطع شد بعد از یک ربع هر چند دقیقه یکبار قطع و وصل می شد.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر