بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

میخواستم ببینم شما هم وقتی 4.2.2.4 و 8.8.8.8 رو پینگ میکنین هر چند خط یبار Time Out میده؟من از آی اس پی همارای آذ.شرقی اکانت میگیرم 256k نامحدود معمولی نه این شیر 1به 10 که اینا میگن(عجب فیلمی هاااااا کجای دنیا این فیلمارو دارن آخه.شیر چیه ....)بهترین پینگ 125وبالاترین Time Out ولی حد وسط 175.
این اکانت های محدود برای گیم خوب نیستن(البته از لحاظ مالی)چون سرعت بالایی تو آپ و دان دارن و منم چون کاراکترم همیشه On تو 24 ساعت نزدیک 1gb دان میشه.قبل از این فیلم سینمایی اخیر (که سه هفته است که پخش میشه) پینگم خوب بود حتی با دانلئد شبانه بازی هم میکردم.اومدم اینجا و سایتای دیگه بازی دیدم چند نفر تعریف 256k و نامحدود و میکنن رفتم اکانتمو عئص کردم ولی نمیدونستم این مشکل سراسریه.
به نظ من که تو ایران همه آی اس پی ها یه جورایی مثل همن .فقط فرق بین بد و بدته.اگه خواستین بی ربطترین چیز ها رو در مورد مشکل نت بشنوین به پشتیبانی همارا(مخابرات)زنگ بزنین.
این آی اس پی ها هنوز نفهمیدن که بییشترین Userهای اینترنت دنیا و بیشترین خرج کننده ها واسه نت همین Gamerهان.

دوستان من اگه پینگ بخوام از کجا باید اینترنت بگیرم!!!من ساری هستم!
خودم الان وایمکس مبین نت دارم و از سرعت دانلود راضی هستم ولی واسه بازی جالب نیست!!!
بنظرتون اسیاتک خوبه؟؟
صبانت چطوره؟؟
پارس انلاین کارمو راه میندازه؟؟
مخابرات ارزش داره؟؟
اصلا نگیرم چطوره؟؟

خودم الان وایمکس مبین نت دارم و از سرعت دانلود راضی هستم ولی واسه بازی جالب نیست!!!
بنظرتون اسیاتک خوبه؟؟
صبانت چطوره؟؟
مخابرات ارزش داره؟؟
اصلا نگیرم چطوره؟؟

فعلا همه جا خرابه . صبر تا ببنیم چی میشه

بچه ها کسی رفه روی خط EPEG ؟ اگه پینگتون یه دفعه رویایی شده لطفا یه تریس بگیرین:

attachment.php

بنظرتون اسیاتک خوبه؟؟
صبانت چطوره؟؟
مخابرات ارزش داره؟؟
اصلا نگیرم چطوره؟؟
asiashit دارم وضع شبانش خرابه !
ping هم که هیچی :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or