بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

بچه ها کسی رفه روی خط EPEG ؟ اگه پینگتون یه دفعه رویایی شده لطفا یه تریس بگیرین:

attachment.php

این هم برای من مسعود:
mc2jl57yrax0aheels2s.png
[/URL][/IMG]

می شه لطف کنید isp ایتون رو هم بگید دوستان

https://www.google.com/ باز نمیشه واسه من هزارتا کار و بدبختی داریم...

پارس اَن لاین

سلام داداش شما باید گوگل بدون https بزنی.
https://www.google.com باید s برداری خیلی زود تر بازی میشه..

- - -ویرایش - - -

دوستان من ماه پیش سرویسمو از 4گیگ 512 به 256 نامحدود تغییر دادم حالا این ماه دوباره برگشته سرویس قبلی تمام حجم هم خورده 0 شده.زنگ زدم میگه شما نباید تغییر میدادید.از 512 به 256 قبول نمیشه.چیکار کنم از دست این مخابرات؟)x

دقیقا......... من خودم 2 ماه مخابرات داشتم ... واقعا بی دلیل هست کاراشون...

- - -ویرایش - - -

من موندم تو روزای عادی سرعت نتم 70 تا 75 بود این روزا شده 100 جالبه نمیدونم چه خبره .

اصلا وضع نت یی جوری شده.. برای منم قاطی کرده .. من ساعت 7 تا 8:30 صبح بازی کردم امروز بد نبود می شد بازی کرد.. ولی بعد ساعت 8:30 صبح خراب شد..
دقیقا مثل پارا.زی.ت میمونه موقعی که پارا.زی.ت میفرسادن از ساعت 9 شروع می شد تا 1 شب..

من چند روز بود هر کاری میکردم نمیتونستم برم تو ایمیل yahoo بعد رفیقم اومد خونمون گفت زنگ یزن پشتیبانی مخابرات ببین چی میگه ! . زنگ زدم به یارو گفتم آقا ما تو ایمیلمون هم نمیتونیم بریم یارو جواب داد زیاد خودتو خسته نکن خودمون بستیمش !!! (دقیقا همینطوری گفت) منم گفتم دستتون درد نکنه . بعد گوشی رو دادم رفیقم , به یارو گفت که منم مخابرات دارم ولی ایمیلم رو راحت باز میکنم بعد یارو جواب داد میشه بگید چه مرکز مخابراتی هستین , رفیقم بهش گفت هیچی الان که فکر کردم یادم اومد ماله ما هم مشکل داره :d

واقعا پشتیبانی تلفنی در کشورمون خیلی خرابه.. من هر وقت زنگ میزنم isp دعوام میشه .. خیلی عصبانی و بی ادب هستند.. انگار زورشون میاد جواب سوال کاربراشون بدند.. ;)

- - -ویرایش - - -

دوستان مخابرات به کاربر معمولی تا چه سرعتی میده ؟ (پارتی تو مخابرات ندارم ، مجوز خاصی هم ندارم .)

دوستان توجه کنید مخابرات نگیرید.. افتضاح.. جدیدا هم تعرفه هاش بالا رفته که دیگه خیلی گرون شده..

از من که از همون اول که نت داشتم همینجوری بود پینگم

همین الانشم همینجوره ولی چه فایده هیچ کاری نمیشه کرد باش :| تو بتل 3 که لگ و دیلای شدید wow و diablo هم که 10 ثانیه میره توبازی بعد همه چی فیریز میشه :|

قضیه از چه قراره چرا تریس من اینجوریه !!!!!

آقا مسعود داداش شما هم دلت خوشه ها
EPEG رو که گفتن فقط میخواهیم ازش درآمد زایی داشته باشیم و تو کشور ازش استفاده نمی کنیم
میدونی دیروز چقدر سرش حرص خوردم

قضیه از چه قراره چرا تریس من اینجوریه !!!!!
مشکلت همین جاست تو اصلا نمی تونی با یه سرور خارجی تبادل اطلاعات کنی send و receive می گم برو به پشتیبانی زنگ بزن بگو .................نا سزا بگو :d

- - -ویرایش - - -

دوستان الان بخام برم مخابرات بگم پینگمو بیاره پایین سرعت نمیخام کاری برام انجام میدن یا نه الکی وقتمو هدر ندم با اینکارا .

ولا چی بگم طرف نمی دونه پینگ چیه بعد بیاد سرعت کم کنه پینگت بیاد پایین ..............تو که پینگت می گفتی تو کرج خوبه .................ریده شده توش ولی از من به تو نصیحت زیاد زنگ نزن ! پشتیبان حالیش نیست یعنی تقصیرهم نداره دست اون هم نیست کاری کنه باید صبر کنی خود به خود بیاد پایین......من خودم مخابرات دارم اینجوری 1 ماه بالای 200 هستش 1 ماه هم 120 هستش اینجوریه مخابرات ........................والسلام

بچه ها کسی رفه روی خط EPEG ؟ اگه پینگتون یه دفعه رویایی شده لطفا یه تریس بگیرین:

attachment.php

سلام.
این مسیر مدت ها هست که وجود داره و ربطی به پروژه اخیر نداره . پروژه EPEG هم فقط برای درآمد ارزی هست و به کاربرای ایرانی چیزی تعلق نمیگیره .

سلام.
این مسیر مدت ها هست که وجود داره و ربطی به پروژه اخیر نداره . پروژه EPEG هم فقط برای درآمد ارزی هست و به کاربرای ایرانی چیزی تعلق نمیگیره .

سهراب جان مگه من گفتم روی این خط؟ از اون پروژه هم استفاده میشه مطمئنا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or