بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
منکه معنیشو نخواستم.:dیکی از بچه ها گفته که باید DMZ مودمو تنظیم کنم.خواستم بدونم منظور از DMZ مودم چیه!!:-/
اگه توی قسمت DMZ مودمت IP اون وسیله ای که وصل شده به مودمت ( مثلا کنسول بازی Xbox , PS یا هر چی) وارد کنی برای اون IP پورت هارو باز میکنه یا همون NAT Type Open میشه به اصطلاح.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
منکه معنیشو نخواستم.:dیکی از بچه ها گفته که باید DMZ مودمو تنظیم کنم.خواستم بدونم منظور از DMZ مودم چیه!!:-/

معنی؟! 30خط توضیح داده! :|
تنظیمش میشه فقط فعال کردنش و آی پی وسیله مورد نظرتو بهش دادنه.
با اینکار افراد خارج از شبکه خصوصی شما فقط به آی پی که شما تعیین میکنی میتونن دسترسی داشته باشن.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
دوست گرامی این نامحدود های اسیاتک چطوری هستش؟منظورم طرح بی کران برنزی؟
شما ظاهرا سرعت 1مگابیت دارین.سرعت دانلودت چقدره؟
من خودم اسیاتک دارم البته.
والا سرعتش که پابت رو 100 هر چقدر هم که دانلود کنی تغییری نداره و ثابت منتهی پینگش خیلی تعریفی نداره اصلا اطلاعات دیگه ایی میخوای بگو تا بهت بدم

من کم کم دارم میترسم چرا قعط نمیشه:d

=))

برای مثال 256 برنزی سقف دانلودی که محدودش نکن در ماه چقدره؟!
داداش قید پینگو بزن اگه نامحدود اسیا میخوای همین ولی دانلود اوکی اوکی زنگ میزنم میگم پینگو درست کن اقا این چه وضعیه میگه برو 2MB بگیر:|

آخرین ویرایش:

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
کسایی که اسیاتک دارن میشه بگن چطوره ی نامحدودش اوکی ه؟!(از نظر پینگ و سرعت)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

جدی میگم. :)

مسعود من خودم يه استادي داشتم يه سال پيش اين استاد ما چون برادر يه شهيد خيلي معروف بود خيلي كاردش ميبريد
ميگفت الان vdsl رو تو ايران بستيم و كلا همه چيش اماده هست منتظر مجوزيم حالا نميدونم حرفش چقدر راست بود:-/
------------------------------------------------------
ميگم اين پارس انلاين تمام سرويسهاش سرعتاشون يكيه؟
يعني چه 128 باشي چه 512 و 1 مگ سرعتت يكيه يا فرق ميكنه؟

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
198
بیت دیفندری که پارس آفلاین بهم عیدی داده بود سریالشو میزنم میگه این کُد قبلاً استفاده شده

زنگ زدم یارو چند تا چیز میز سر هم کرد و گفت چنین چیزی ممکن نیست ! منم گفت ممکن نیست دیگه حتماً من دروغ میگم , من نرم افزارو نصب کردم دقیقاً سریالی که SMS کردین رو میزنم و میگه استفاده شده !
یکی از دلایل این اخطار این است که شما نسخه ی سایت اصلی بیت دیفندر رو استفاده کرده اید. باید شما نسخه ای که این سایت قرار داده است رو نصب کنید:
بیت دیفندر | Bitdefender - بیت دیفندر | Bitdefender

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
والا سرعتش که پابت رو 100 هر چقدر هم که دانلود کنی تغییری نداره و ثابت منتهی پینگش خیلی تعریفی نداره اصلا اطلاعات دیگه ایی میخوای بگو تا بهت بدم

من کم کم دارم میترسم چرا قعط نمیشه:d

=))

داداش قید پینگو بزن اگه نامحدود اسیا میخوای همین ولی دانلود اوکی اوکی زنگ میزنم میگم پینگو درست کن اقا این چه وضعیه میگه برو 2MB بگیر:|

من خودم اسیاتک دارم و پینگ از 200 تا 400 هست با سرور اروپا. کلا پینگش تعریفی نداره. اما یادمه پارسال همین موقع پینگ 140 با اسیاتک داشتم که خب تموم شد اون دوران. :d
ولی سرعت 2 مگابیت دارم که سرعت دانلودش 250-300 هست.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
آقا من نمی دونم به این تاپیک مربوط میشه یا نه اما : ای میل یاهوم رو که باز می کنم mail هامو نمی تونم باز کنم!!!! تو لودینگ هی گیر می کنه ... از امروز صبح این مشکل داره اذیتم می کنه... کس دیگه ای هم این مشکلو داره ؟؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
کسایی که اسیاتک دارن میشه بگن چطوره ی نامحدودش اوکی ه؟!(از نظر پینگ و سرعت)
من سرویس 2مگ5گیگ دارم تاحالا تو 11 روز 75.85GB دانلود داشتم سرعتش هم افت نکرده :d

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
سلام
آقا من نمی دونم به این تاپیک مربوط میشه یا نه اما : ای میل یاهوم رو که باز می کنم mail هامو نمی تونم باز کنم!!!! تو لودینگ هی گیر می کنه ... از امروز صبح این مشکل داره اذیتم می کنه... کس دیگه ای هم این مشکلو داره ؟؟

من چند روز پیش این مشکلو داشتم !

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ای بابا . من سرویس تعرفه قدیم مخابراتو دارم از مازندارن
من دیشب 1 تا 6 گذاشتم دانلود ولی حجمم کم شد . مرده شورشون رو ببرن ظاهرا پریشبم کم شده بود .
پریشب 4 گیگ خورده ای داشتم الان گیگ دارم :((
==============================
و این نشون میده دوستان زحمت کش در مخابرات چقدر زحمت کشن که هنوز میزان دانلود شبانه داره با ساعت قدیم محاسبه میشه . یعنی 2 تا 7 صبح:|
الان میتونم شکایت کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر