بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
تست یکی از دوستان:-"

l1pee8kxfmpvt7d64cl.png

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بدون شرح ! تفاوت را با پوست و استخوان احساس کنید :|:)

1643224872.png
این سرویس با ماهی چندگیگ ترافیک ـه؟:d:d
شبانه اش رایگان ـه؟:d
کارت دانشجویی می خواد؟:d
اینهایی که گفتم کوچکترین تفاوت ها بود! تفاوت های اصل کاری که از تست داره می پاشه بیرون:(

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
این سرویس با ماهی چندگیگ ترافیک ـه؟:d:d
شبانه اش رایگان ـه؟:d
کارت دانشجویی می خواد؟:d
اینهایی که گفتم کوچکترین تفاوت ها بود! تفاوت های اصل کاری که از تست داره می پاشه بیرون:(

ماهی 2 گیگ ترافیک ! شبانه نداره . ساعات نیم بها داره ! کارت دانشجویی هم قبول نمیکنن حتما باید جواز کسب داشته باشی :d:) الان سایت verizon برام باز نمیشه ! ولی همین تست اینترنت 150 مگ که با tv و چند تا چیز دیگه فکر کنم ماهی 90 $ بود . حالا خودت بروی توی سایتش قیمت هارو ببین .بعد اینجا 2 مگ نامحدود مخابرات میده 75 هزار تومان !!! :|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
وضعیت من امروز وخیمه تا الان بیش از 5 بار طی 10 ساعت نتم قطع و وصل شده نمی دونم چه مرگشونه خدا شر باعث و بانی این وضعیت رو زودتر از سر مردم بدبخت کم کنه....!)x

حاج مسعود شما دیگه چرا این حرف رو میزنی شما که میدونی تو مملکت چه خبره !!! این حرف شما در این وضعیت وخیم مثل این میمونه که بگی یه نفر با بیل می خواد یه کوه رو کامل بکنه و صاف کنه !!!! محال محض ! شما به سرعت 4 مگابیتی و 5 مگابیتی خودت با پینگ زیر 150 با سرور های خارجی نگاه نکن خیلی ها الان دیال اپ هم ندارن !!!

ممد جان خب از یه چیزایی خبر دارم باور کن.
یادته چند ماه پیش توی همین تاپیک گفتم بچه ها به زودی پورت هارو برای همیشه میبندن؟
دیدی بستن؟
این رو هم از من بشنو...
تابستان رسما محدودیت 128 حذف میشه و تا 1 سال و نیم دیگه 20 الی 100 مگابیت به ملت میدن.
قیمت هم اینجوری نیست که برای 20 مگ 200 تومن بدی! نه! مثلا 20 مگ 30 40 تومن! :)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
یادته چند ماه پیش توی همین تاپیک گفتم بچه ها به زودی پورت هارو برای همیشه میبندن؟
دیدی بستن؟
این رو هم از من بشنو...
تابستان رسما محدودیت 128 حذف میشه و تا 1 سال و نیم دیگه 20 الی 100 مگابیت به ملت میدن.

حالا دفعه قبل یه چیزی گفتی درست در اومد ، اونم شانسی :d 20 مگ 30 تا 40 هزار تومان !!! الان که مثلا گفتن ارزون شده ، بهتر شده . مثلا 512 با 10 گیگ رو تو یه ماه 31 تومان میشه خرید . ولی همین مورد تو سال قبل 41 تومان بود .

اما واسه این 20 مگ با 30 هزار تومان ، فکر کنم توهم زدی داش مسعود :d اگر چیزی میدونی یه کمش و به ماهم بگو :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
حالا دفعه قبل یه چیزی گفتی درست در اومد ، اونم شانسی :d 20 مگ 30 تا 40 هزار تومان !!! الان که مثلا گفتن ارزون شده ، بهتر شده . مثلا 512 با 10 گیگ رو تو یه ماه 31 تومان میشه خرید . ولی همین مورد تو سال قبل 41 تومان بود .

اما واسه این 20 مگ با 30 هزار تومان ، فکر کنم توهم زدی داش مسعود :d اگر چیزی میدونی یه کمش و به ماهم بگو :d

فیبر نوری میکشن. با اون این سرعت رو میدن.

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دیدی بستن؟
این رو هم از من بشنو...

اینارو جدی گفتی الان ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
شروع شد! :|
نه عزیزان شوخی کردم گفتم روز اول فروردین هست دور هم بخندیم.
سال 1444 هم میاد و باید برای 256 سند خونه بذارین :|

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
دوستان یه سوالی داشتم
اگه کسی از برنامه proxifire استفاده میکنه جدیدا به این مشکل برنخورده که هر صفحه ای که میخواد باز کنه به جاش گوگل باز میشه 100 دفعه هم رفرش میشه؟
راستی من بدون فیل-تر شکن هم نمیتونم وارد سایت wikipedia بشم الان تقریبا یک هفته است برای شما هم همینه؟

PF چند روزی باز به مشکل خورده بوده مثل اینکه ولی الان تقریبا درست شده - تنظیمات PF مجدد چک کنید و با مرورگرهای متفاوت تست کنید( PF تا وقتی خوب هست که خوبه ولی وقتی به مشکل بر بخوره خیلی سخت می شه کار ، و درنهایت وضعیت *****ینگ وحشتناک شده و PF هم از داده های همون *** استفاده می کنه و مشکلات زیاد داره )

ویکیپدیا مشکلی نداره -

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
مسعود بعد این 20 مگ پورت های v*p*n و پ روکسی و ... رو باز میذارن یا نه ؟ اگه بسته باشه عملا هیچ کاری نمیشه کرد ! قربونش برم همه چیز ***** !!!! چون فکر کنم با 20 مگ راحت میتونی توی youtube آنلاین فیلم ببینی :)

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
آقا من پیشگامان نامحدود داشتم که دیگه آخرشه و زنگ زدم گفتن دیگه نامحدود نمیدیم باید تغییر سرویس بدین منم دوباره برگشتم به مخابرات طرح طلایی گرفتم سه ماه 97 تومان 24 گیگ 2مگابیت ، فقط بدبختی اینجاس که من الان حدود 2سال یا بیشتر هست که از هرجا سرویس میگرفتم نامحدود میگرفتم خدا با این حجم کم بخیر کنه

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
مسعود بعد این 20 مگ پورت های v*p*n و پ روکسی و ... رو باز میذارن یا نه ؟ اگه بسته باشه عملا هیچ کاری نمیشه کرد ! قربونش برم همه چیز ***** !!!! چون فکر کنم با 20 مگ راحت میتونی توی youtube آنلاین فیلم ببینی :)
20 مگ رو بدن;فیلت ر میلتر پیشکشه.
حالا شما بزار بهش برسی بعد بگو بو میده

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
مسعود بعد این 20 مگ پورت های v*p*n و پ روکسی و ... رو باز میذارن یا نه ؟ اگه بسته باشه عملا هیچ کاری نمیشه کرد ! قربونش برم همه چیز ***** !!!! چون فکر کنم با 20 مگ راحت میتونی توی youtube آنلاین فیلم ببینی
با 20 مگابیت بر ثانیه که الان حدود 6 مگابیت از میانگین جهانی بالاتره یوتی*ووب که هیچی فیلم سینمایی Full HD آنلاین با ریت واقعی رو هم می تونی ببینی :d منتهی وسیله می خواد که باش وصل شی تا بتونی سایت های مشکل دارو باز کنی که با این تفاسیر سرعتش خیلی کم بشه مثلا میشه 10 مگابیت یا 15 مگابیت که چندان تاثیری روی پینگ و دیدن فیلم نداره...پورت های وی پی *ان رو بستن و دیگه هم باز نخواهند کرد فعلا دارند یه سری اختلالات ایجاد شده بر اثر بستن پورت ها و باگ هاشو میگیرن چون https و بسیاری از سیستم های بانکی مختل شدند.
=================================================================
مسعود جان شما با بیت العنکبوت فکر کنم در ارتباط بودی اینو یادم رفته بود .:d به هر حال امیدوارم این اتفاق بیوفته چون سرعت که بالا باشه واسه دور زدن مسائل فرعی مثل فیلینگ و ... راه خیلی زیاد پیدا میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• honix
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر