بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
همیشه فکر میکردم ضعیف ترین خدمات اینترنت رو این شهر کوچولوی مادری من داره، بعد از همت مسئولا و پروژه حمایت از سرمایه ایرانی و این مضخرفات و تجربه فاز جدیدی از حرومزادگی ispـهای محترم الان تعطیلات اومدم شهر مادری و از این سرویس استفاده میکنم، نامحدود، 512، ماهی 30 تومن. دانلود عادلانه و از این مضخرفات هم نداره 24 ساعته دارم دانلود میکنم :d طرف ispـیه بم گفت با ماهی 50 تومن بیت ریت 250 رو ثابت بت میدم :d

در همین راستا دوستان اصفهانی اگه سرویس نامحدود مناسب معرفی کنن سپاسگذار خواهیم بود :d

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
شما کجا میشینید؟ :D شاید همسایه ای دوستی فامیلی چیزی باشیم :|:| والا من 5-6 ماه پیش که میخواستم سرعت رو ببرم بالا طرف گفتش که نیاز به مدرک دانشجویی اینا داره که دنگو فنگ زیاد داشت! الان اینجوری نیست ؟ :|

نه بابا خر تو خر از این حرفاست .... بلوار کشاورز .......با پشتیبانیش که حرف زدم گفت البته حضوری گفت دانلود تا 3 مگ هم میره ....الان هیچی نمیخواد مدرک ....به فکرم رسید نگیرم بهترهههه ...چون اول آخرش قطعی میاد سراغت ...هزینههههه بالاستتتتتتت

---------- نوشته در 11:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:57 PM ارسال شده بود ----------

همیشه فکر میکردم ضعیف ترین خدمات اینترنت رو این شهر کوچولوی مادری من داره، بعد از همت مسئولا و پروژه حمایت از سرمایه ایرانی و این مضخرفات و تجربه فاز جدیدی از حرومزادگی ispـهای محترم الان تعطیلات اومدم شهر مادری و از این سرویس استفاده میکنم، نامحدود، 512، ماهی 30 تومن. دانلود عادلانه و از این مضخرفات هم نداره 24 ساعته دارم دانلود میکنم :d طرف ispـیه بم گفت با ماهی 50 تومن بیت ریت 250 رو ثابت بت میدم :d

در همین راستا دوستان اصفهانی اگه سرویس نامحدود مناسب معرفی کنن سپاسگذار خواهیم بود :d

کدوم شهر کوچولو هستی ؟؟؟؟ اصفهان ؟؟ کوچیکه ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نماینده مجلس: اختلال اینترنت در کسب و کار مردم مشکل ایجاد کرده است

رئیس کمیته فناوری های نوین مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اختلالات چند روز گذشته شبکه اینترنت کشور، کسب و کار مردم را مختل کرده است گفت: به عنوان نمایندگان مردم، از مسئولان درخواست پاسخگویی در زمینه این معضل به وجود آمده را داریم.

محمد سلیمانی در گفتگو با مهر، با بیان اینکه اختلالات و قطع و وصلی های مکرر شبکه اینترنت کشور در هفته اخیر کاملا مشهود بوده است، اظهار داشت: کاربران اینترنت با مشکلات متعددی در زمینه دسترسی به این شبکه مواجه هستند و براین اساس تقاضای رسیدگی و پیگیری از مجلس دارند.

وی ادامه داد: هم اکنون بسیاری از کسب و کارها از طریق شبکه اینترنت صورت می گیرد و نیاز مردم به این شبکه در حد مشاهده ایمیل نیست براین اساس بسیاری از کسب و کارهای مردم با وجود اختلات مکرر و کندی این شبکه مختل شده است.

وزیر اسبق ارتباطات و فناوری اطلاعات از مسئولان و متولیان این بخش خواست که در این زمینه پاسخگوی مردم و نمایندگان آنها در مجلس باشند و مشکلات موجود در مورد شبکه اینترنت را برای کاربران تشریح و اطلاع رسانی کنند.

دسترسی اغلب کاربران ایرانی به شبکه اینترنت و به ویژه سایت های پربازدیدی همچون گوگل و یاهو از هفته گذشته تا به حال با اختلالات بسیار همراه است و بسیاری از این کاربران امکان استفاده از اینترنت را ندارند؛ این در حالی است که تاکنون متولیان بخش اینترنت و فضای مجازی کشور اطلاع رسانی مشخصی در زمینه دلایل بروز این اختلالات نداشته اند به نحوی که معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در گفتگو با مهر، وجود اختلال در دسترسی به برخی سایتهای اینترنتی را تایید نکرد و گفت: هیچ گزارشی در این باره به ما ارائه نشده است.

قطع ارتباط و اختلال در سایتهای بربازدید خارجی پیش از این نیز سابقه داشته به نحوی که در مهرماه امسال دسترسی به پست الکترونیک جی میل به مدت یک هفته در ایران غیرممکن شده بود.

navidballack

عضو جدید
Jul 9, 2009
307
نام
Navid
2579459682.png

attachment.php

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
باز معلوم نیست دارن چه غلطی می کنن . ISP هم که زنگ میزنی مدام میگه busy line
خيلي به isp مربوط نيست اونا دستكاري زياد نميكنن نشستند فقط پولشونو بگيرند از مشتري.... اين مشكلات معمولا از زير ساخت و اونجاهاست
هرچيم به isp بگي كاري از دستش بر نمياد نهايت پورت رو دائم عوض كنه بلكه مشتري كوتاه بياد و راضي بشه....

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
پارس آنلاین ایمیل زده عیدت مبارک!:|
اون قدیم قدیم ها ایام عید رایگان بود!
پارسال 1 گیگ ترافیک داد!
امسال گفته عیدت مبارک!
احتمالا سال دیگه همین تبریک هم نمی گن... سال بعدش هم احتمالا باید بهشون عیدی هم بدیم:|

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر