بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
غرب کشور افت شدید سرعت داریم! :)
يعني اين آمارت تو حلقم:d...نت خودت خراب ميشه كل غرب كشور ...;):d
67816_884.gif

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
موشکل؟:d
مشکل اینه که ناپایداره! دو سه شب خوب دان می کنم، یه شب نصف شب قبلی:(
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
حجم جایزه ، اگه منظورت همون عیدی هاست که 1 گیگ میده، نه ، کم نمیشه.در حقیقت به ترافیک اضافه میشه اون و تو ساعت رایگان ازش کم نمیشه.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
پارس آنلاین بد نیست، ولی من زیادی قُر قُر می کنم:d....
یکی از دوستام از نوین نت گرفته، چپ و راست تخفیف و ترافیک و ... گرفته. سرعتشم هم خوبه...
یه نیم نگاهی بهش داشته باشه

ممنون از پاسخت امین جان.

1- منظورت از خوب دانلود کردن چقدره؟ یعنی شبا سرعتش رو چقدر میره؟

2- سوالم این بود دقیقا: اینترنت نامحدود پارس آنلاین یه حجم مشخصی رو با سرعت بالا میده که برای 256، 33 گیگ هستش. سوالم اینه که تو ساعات رایگان چه اتفاقی میفته، سرعت میاد پایین و اگه دانلود کنی از اون 33 گیگ کم نمیشه یا سرعت نمیاد پایین و تو اون ساعت هم اگه دانلود کنی از اون 33 گیگ کم میشه؟

ممنون عزیز.

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
دوستان راسته میگن ترافیک مخابرات به طور عجیبی کم میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ انگار که دزدیده میشه !!!

مخابرات با مثلا مودم زایکسله مشکل نداره ؟! مخابرات رو این مودم سرویس میده ؟ یا میگه عوضش کن ..... من پینگ برام خیلی مهمه به خاطر بازی انلاین . پینگش هم مثل اینکه خوبه .

بعد یه سوال مهم : جدیدا مخابرات خودش مشترکینش رو روی پورت های پر سرعت میبنده ؟ یا باید بهشون بگیم ؟
اکثر افرادی که رفتن مخابرات، میگن پروت های همه رو روی 4 و 5 مگابایت میبنده که سرعتی در حد 450 تا 500 اره !!!!!

دوستان هزینه نصب هم داره مخابرات ؟؟ من میخوام قرار داد شاتل رو فسخ کنم !!! میگن فسخ کنی خطت رو 15 روز دیگه ازاد میکنیم !!! اذیت میکنن فکر کنم !!! لعنتیا

من عجیب کم میکنه ..انگار دولا پهنا میندازه .. نه نتها من .. دوستام که همه تو ساختمونیم

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من عجیب کم میکنه ..انگار دولا پهنا میندازه .. نه نتها من .. دوستام که همه تو ساختمونیم
عزیز من بهترین کار ممکن رفتن سمت نامحدوده.7 ساله سیستم روشنه اصلا مشغله ای واسه کم شدن ترافیک ندارم
کلا شرکتهایی که اینترنت محدود میدن دزد هستن.شما پول اینترنت میدی پول ترافیک هم میدی اخرش هم ناراضی هستی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر