بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
عزیز من بهترین کار ممکن رفتن سمت نامحدوده.7 ساله سیستم روشنه اصلا مشغله ای واسه کم شدن ترافیک ندارم
کلا شرکتهایی که اینترنت محدود میدن دزد هستن.شما پول اینترنت میدی پول ترافیک هم میدی اخرش هم ناراضی هستی

سرعتت چطوره مشتی؟ :D

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali

مركز کشور افت شدید سرعت داریم!:d
217.png
2431654270.png

2444575848.png

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
من موندم دوستان چطور مخابرات بالای 128 میگیرن :D من که دانشجوییم گذشت باید چه غلطی بکنم بالاتر بدن :D سرعت هم الان وحشتناک اومده پاین میره بین 6 تا 12 یا 14 کم پیش میاد بره همون 17 !!!!
( زیاد نیست اما 3 تا سریال گذاشتم روی خط دانلود بعد از 5 ساعت برگشتم 52 درصد دانلود شده بود باعث تعجبم شد در حالت عادی باید الان مشغول دانلود سریال سوم بوده باشه !!!!!!!!!!!!)

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من موندم دوستان چطور مخابرات بالای 128 میگیرن :D من که دانشجوییم گذشت باید چه غلطی بکنم بالاتر بدن :D سرعت هم الان وحشتناک اومده پاین میره بین 6 تا 12 یا 14 کم پیش میاد بره همون 17 !!!!
( زیاد نیست اما 3 تا سریال گذاشتم روی خط دانلود بعد از 5 ساعت برگشتم 52 درصد دانلود شده بود باعث تعجبم شد در حالت عادی باید الان مشغول دانلود سریال سوم بوده باشه !!!!!!!!!!!!)
حاجی من وقتی که میخواستم شاتل بگیرم, زنگ زدم به خانومه گفتم:خانم حقیقتا من نه کارت دانشجویی دارم نه جواز کسب, سرعت 128م جوابگوی من نیستید میتونید 512 بدبد یا نه؟ اونم خیلی شیرین گفت باشه مشکلی نداره! اونجا بود که من اینطوری شدم===>:eek: (:d)
یعنی باورم نمیشد بدون خواهش تمنا راضی شدن!

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 PM ارسال شده بود ----------

اقا اینم باسه ما!:d شاتل 512
احساس میکنم سرعت جدیدا خیلی افت کرده, اوایل تست گرفته بودم خیلی سریعتر بود.:-/
2444843562.png

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اگه مشکل دارید بگید یه ترفندی بهتون معرفی کنم که دیگه لگ نداشته باشید مخصوصا در BF3

بگو داداش .:d ترفند و بگو . نیکی و پرسش:d

حاجی من وقتی که میخواستم شاتل بگیرم, زنگ زدم به خانومه گفتم:خانم حقیقتا من نه کارت دانشجویی دارم نه جواز کسب, سرعت 128م جوابگوی من نیستید میتونید 512 بدبد یا نه؟ اونم خیلی شیرین گفت باشه مشکلی نداره! اونجا بود که من اینطوری شدم===>:eek: (:d)
یعنی باورم نمیشد بدون خواهش تمنا راضی شدن!

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 PM ارسال شده بود ----------

2444843562.png

شاتل پینگ 115 ؟؟؟؟؟؟؟ اصلا امکان نداره . این شاتل هیچ وقت زیر 200 نمیده

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
یه راه تضمینی دارم که دیگه لگ نمیگیرین و اعصابتون خراب نمیشه
دیگه بازی نکنید :D
2444843562.png
اولین بار میبینم پینگ شاتل اینجوریه.معمولا بالای 250 اینوراست ولی سرعت دانلودش بدک نیست اگه تو ناحیه ای باشید که مشترک زیاد نداشته باشه که شما دقیقا در همون نواحی خاص هستید.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
شاتل پینگ 115 ؟؟؟؟؟؟؟ اصلا امکان نداره . این شاتل هیچ وقت زیر 200 نمیده
حاج حسین دیگه مدرک اوردم از خودم در نیاوردم که!:d
در ضمن تو روز جمعه ساعت 3اینا که جز ساعتهای شلوغیه این تست رو گرفتم. یه سری تست گرفتم پینگ دور و بر 100اینا بود. قبل اینکه کنسول بدبختم رو کرک کنم کال اف و کیلزون مالتی میزدم عین لامبورگینی ج میداد بدون لگ و تاخیر.

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان توجه ندارین ایشون با تهران پینگش 115 هستش.یعنی افتضاح.

اقا مخابرات به همه مودما سرویس میده؟ یا باید مودم خاصی بخریم؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
یه راه تضمینی دارم که دیگه لگ نمیگیرین و اعصابتون خراب نمیشه
دیگه بازی نکنید :D

اولین بار میبینم پینگ شاتل اینجوریه.معمولا بالای 250 اینوراست ولی سرعت دانلودش بدک نیست اگه تو ناحیه ای باشید که مشترک زیاد نداشته باشه که شما دقیقا در همون نواحی خاص هستید.

اولین بار نیست همیشه همینجوری هست:d ایشون با تهران 115 گرفته یعنی فاجعه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر