بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
علیرضا نت من مثل ـه توئه

بگو بهشون دقیق چی بگم

بابا به این ها فحش ندید بنده خداها اگر چیز های بزرگتر از دهنشون بگن نون شبشون قطع میشه

مشکل از بالا دستیهاست که می تونند نت خوب بدند و نمی خوان !
همین که گفتم رو بگو دیگه
بگو رست کنن برات
اگر گفت فلان بهمان بگو تو کاریت نباشه رست کن فقط

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
در جواب دوستمون باید بگم، نه، اتفاقا شارژ نمیکنم. زنگ میزنم بهشون و میگم من همون سرویس قبلی رو میخوام، اگه نمیدین خدافظ.

پارس آنلاین برم 30 گیگ بگیرم با سرعت 512 میشه 60 تومن. البته ممکنه اونا هم گرون کنن و بعد یکی دو ماه اونم بشه همین.

منطقه مخابراتی ما، تندگویان، هم زیاد پورت از جاهای مختلف نداره، داتک رو که قبلا داشتم و گرون بود کلاً. پیشگامان هم که اینطوریه. ندارایانه هم که خیلی جالبه، اصلا واسه خودش قیمت میزاره. پارس آنلاین میمونه و سپنتا. سپنتا هم خیلی گرونه و پینگش خوبه که بخوره تو سر من.

دو روز اینترنت به ما نیومده. همینم تا بریم بگیم و وصل کنن یه ماه طول میکشه و بعدش هم که میخوره به سال دیگه و رسما خداحافظیه.

gongbok

کاربر سایت
Jul 15, 2012
35
2417844372.png

اگه پینگش بهتر از اینی که هست میشد واقعا عالیه
قبلا تو بتل3 با 90تا 120 بازی میکردم اما الان یکم وضع خراب شده که زنگم میزنم میگن سراسریه!

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
همین که گفتم رو بگو دیگه
بگو رست کنن برات
اگر گفت فلان بهمان بگو تو کاریت نباشه رست کن فقط
والا من دیشب پری شب بود نمی دونم حالا زنگ زدم پشتیبانی گفتم ریست کن گفت باشه ریست کرد ..................... ولی چی شد وضع بدتر شد سرعت دانلودم امد پایین پینگم رفت بالا ... ربطی به ریست نداره جیگر!!!!

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
آقا 256 مخابرات تهران می ارزه یا 512 ـــش ، نسیت به پولش ، شرکتی هست نامحدود ، همین قیمت ضریب اشتراکبهتر بده

ضریب اشتراک مخابرات 1 به 8 هست درسه ؟

داداش ما هم همون نزدیکیهاییم ، آیت الله کاشانی :d مدرست چیه ؟ چنمدمی :d ?

نه فک کنم 1 به 10ه :D
حالا بیاد سرعتش پیشکش پینگ وایمکس شده 700:D

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کسی هست اشتراک حجمی داتک یا پارس آنلاین داشته باشه؟ سوالم اینه که اولا سرعت واقعی سرویس 512 حجمی چقدره و دوما سرعت شبانه اش چقدره.

ممنون میشم کسی اینا رو بگه.

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
دوستان مودم باید هر از چند گاهی Configure بشه؟

نه اصلا ..مودم رو زیاد خاموش روشن نکن ...من همیشه روشنه .... کانفینگ کردن نه اصلا نیازی نیست ...فقط گاهی پیش اومده واسم نت مشکل پیدا کرده زنگ زدم پسورد خود به خود عوض شده .....ارور پسورد میده تو سیستم شرکت

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کسی هست اشتراک حجمی داتک یا پارس آنلاین داشته باشه؟ سوالم اینه که اولا سرعت واقعی سرویس 512 حجمی چقدره و دوما سرعت شبانه اش چقدره.

ممنون میشم کسی اینا رو بگه.

Ahd12066

عضو جدید
Dec 17, 2008
43
نام
علیرضا نورانی وطن
یک کارشناس شبکه گفت: آلودگی هوا باعث خانه نشین شدن جوانان و نوجوانان است و افزایش ترافیک از دلایل کندي سرعت اینترنت است.
حامد الوندی، کارشناس شبکه در گفتگو باخبرنگار فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران گفت: از دلایل دیگر كاهش سرعت اينترنت پارازیت های الکتریسیته بر کابل های مخابراتی است.

وی افزود: وزش باد شدید و تاثیر آن بر کابل ها در کنار آلودگی هوا از دلایل دیگر کندی سرعت اینترنت است.

الوندی اظهار داشت: هجوم نوجوانان در روز های آلودگی که اغلب تعطیل هستند باعث افزایش ترافیک و در نتیجه کاهش سرعت اینترنت می شود.

این کارشناس شبکه اضافه کرد: افزایش کاربران شبکه جهانی اینترنت از دلایل مهم وجود ترافیک اینترنتی است.

بدون شرح !!! :-o
=)) :-&

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
زمانی که جیمیل هیتلر شده بود به جای آدرس گوگل یه آیپی وارد میکردیم که وارد گوگل شیم
اون آی پی رو کسی یادش هست؟
دهنمون صاف شد،نمیتونم برم گوگل:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر