بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
چند روزه اینترنت مخابرات ریده 512 هستش والا زنگ زدم به پشتیبانی می گه مشکل اکثر سرعت 512 به بالا برخوردن سرعت دانلودشون پایینه برای من 40 تا 50 متغیر تغییر می کنه!!! جواب سر بالا می دن می گم کی درست می شه می گه معلوم نیست کسی تو تهران همچین مشکلی داره سراسری چه جوریه آخه !!!!به فا ************ رفتیم پینگم مثل ک** خر بالا میره فقط شب از ساعت 12 تا 7 صبح خوبه مشکل چیه نمی دونم!!!!!!! یادش بخیر پینگ پایین !!!!

g7oc3mfe483f0cppsjcq.png
[/URL][/IMG]

ما شانس نداریم 2 ماه مخابرات گرفتیم حالا پینگو ببینید:

3ma27u0508pg1c2t3efr.png
[/URL][/IMG]

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
چند روزه اینترنت مخابرات ریده 512 هستش والا زنگ زدم به پشتیبانی می گه مشکل اکثر سرعت 512 به بالا برخوردن سرعت دانلودشون پایینه برای من 40 تا 50 متغیر تغییر می کنه!!! جواب سر بالا می دن می گم کی درست می شه می گه معلوم نیست کسی تو تهران همچین مشکلی داره سراسری چه جوریه آخه !!!!به فا ************ رفتیم پینگم مثل ک** خر بالا میره فقط شب از ساعت 12 تا 7 صبح خوبه مشکل چیه نمی دونم!!!!!!! یادش بخیر پینگ پایین !!!!

g7oc3mfe483f0cppsjcq.png
[/URL][/IMG]

ما شانس نداریم 2 ماه مخابرات گرفتیم حالا پینگو ببینید:

3ma27u0508pg1c2t3efr.png
[/URL][/IMG]

داداش من از روزی که اینترنت از مخابرات گرفتم همین جوری بوده الن بورو 5 -6 صفحه ی قبل تاپیکو بخون . پست های من هست . منم تهران نیستم قزوینم الان حدود 3 هفته میشه که خطو گرفتم و هیچ وقت سالم نبوده . خط 1 مگ هست ولی 30 دانلود میکنه . time 0ut هم که نگو

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من الان سه چهار ماه شاتل دارم. کلا شا/شتل که معرف حضور همگان هست.
فقط یه نکته مثبت داره این شاتل .اونم سرعت دانلودشه.! پینگ اینا هم درباره‌اش صحبت نکنم بهتره.میشه تکرار مکررات.

الان با عکسایی که دوستان گذاشتن از مخابرات .منصرف شدم.گفتم قید دانلود رو بزنم.(قاطی کردم یعد رقم , می خوام که قیدت بزنم.)بخاطر پینگ بیام مخابرات بگیرم. الان دیگه با این وضعیت.:| نمی دونم چیکار کنم.الان کسی تو مازندزان هست که پینگش خوب باشه؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
تف تو ذات این پیشگامان بکنن. رفتم نت رو تمدید کنم، دیدم بدون هیچ گونه اعلام قبلی، آگهی، ایمیل، sms یا هرگونه اطلاع رسانی تو صفحه اول سایت یا هر قبر دیگه ای، تعرفه ها رو کلا عوض کردن. قبلا سرعت یک مگ + 20 گیگ دانلود روزانه رو میگرفتم 52 تومن، الان اون سرویس رو اصلا نمیدن، سرعت یک مگ رو با چهار گیگ میدن 25 تومن. هر گیگ اضافه هم 5 تومن. یعنی من همون سرویس قبلیم رو بخوام بگیرم باید 88 تومن بدم. از 52 تومن به 88 تومن.

یه دونه "سرویس" درست تو ایران نداریم، هر سرویسی. فقط دهنته که خوب سرویس میشه. کلمه دزدی واسه اینا کم لطفیه. اینا خودشون ادبیات بیشرفی رو گسترش میدن.

خاک تو سر من کنن که موندم تو این خراب شده.

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
نمیدونم این چه وضعیه من یه هفتست اینترنت adsl مخابرات ثبت نام کردم هنوز نیومده دوستم امروز رفت ثبت نام کرد پس و یوزر بهش دادن گفتن 24 ساعت دیگه وصله اونا دریا نو میشینن ما ستارخان مگه چقدر فاصلست؟؟؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خدا رحم کنه! :D از الان اینجوریه دیگه موقع انتخابات حتما میگن یدونه بمب الکترو مغناطیسی توی دستشوی شرکت زیرساخت ترکیده و تا چند ماه اینترنت نداریم! :D :>
:|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,423
نام
Matthew
نمیدونم این چه وضعیه من یه هفتست اینترنت adsl مخابرات ثبت نام کردم هنوز نیومده دوستم امروز رفت ثبت نام کرد پس و یوزر بهش دادن گفتن 24 ساعت دیگه وصله اونا دریا نو میشینن ما ستارخان مگه چقدر فاصلست؟؟؟

آقا 256 مخابرات تهران می ارزه یا 512 ـــش ، نسیت به پولش ، شرکتی هست نامحدود ، همین قیمت ضریب اشتراکبهتر بده

ضریب اشتراک مخابرات 1 به 8 هست درسه ؟

داداش ما هم همون نزدیکیهاییم ، آیت الله کاشانی :d مدرست چیه ؟ چنمدمی :d ?

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
( حضار دیوانه شددند در حال رقص پایکوبی هستند
za4.gif
6.gif
7AD_headspin.gif
za2.gif
Just_Cuz_13.gif
از فرط نداشتن نت خوب :D .. زده به مغز و ریشه ! )

-

نت من همچنان ترکیده !

ولی یحتمل فردا خوب میشه ! ( یحتمل :| )

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نت من مخابرات چت زده بود ... زنگ زدم پشتیبانی به شیر مرد ور داشت گفت از کی گفتم از ظهر گفت مودم رو خاموش کن یه ربع بعد روشن کن ... در نهایت ردیف شد
زنگ بزنید اگر این ضعیفه ها ور داشتن بگید "شوما لطف کن فقط رست کن" گفت سراسری بهش بگین اشکال نداره شما فقط رست کن و از این حرفا ....
یه مشت بی سواد رو گذاشتن اونجا اسیر شدیم به مولا :|

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
تف تو ذات این پیشگامان بکنن. رفتم نت رو تمدید کنم، دیدم بدون هیچ گونه اعلام قبلی، آگهی، ایمیل، sms یا هرگونه اطلاع رسانی تو صفحه اول سایت یا هر قبر دیگه ای، تعرفه ها رو کلا عوض کردن. قبلا سرعت یک مگ + 20 گیگ دانلود روزانه رو میگرفتم 52 تومن، الان اون سرویس رو اصلا نمیدن، سرعت یک مگ رو با چهار گیگ میدن 25 تومن. هر گیگ اضافه هم 5 تومن. یعنی من همون سرویس قبلیم رو بخوام بگیرم باید 88 تومن بدم. از 52 تومن به 88 تومن.

یه دونه "سرویس" درست تو ایران نداریم، هر سرویسی. فقط دهنته که خوب سرویس میشه. کلمه دزدی واسه اینا کم لطفیه. اینا خودشون ادبیات بیشرفی رو گسترش میدن.

خاک تو سر من کنن که موندم تو این خراب شده.
آخ قربونه دهنت .
من زنگ زدم با واحد فروششون به دعوا افتادم اینقدر بعد حرف زدم ببین نتم رو از امروز صبح چیکار کردن!!!!جالبه وقتی زنگ میزنم میگه شمارت رو بگو تا شمارم رو میگم طرف میگه در حاله بررسیه؟!!!!!!!! لعنت به ....

1o18e9p4kpkk8g50h98u.jpg

واقعاً کاش میشد همه ی مشترکین معترض جمع میشدن و قرار میزاشتن که دیگه اینترنت و شارژ نکنن .(البته اگه به ایناست که میگن به ....)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
نت من مخابرات چت زده بود ... زنگ زدم پشتیبانی به شیر مرد ور داشت گفت از کی گفتم از ظهر گفت مودم رو خاموش کن یه ربع بعد روشن کن ... در نهایت ردیف شد
زنگ بزنید اگر این ضعیفه ها ور داشتن بگید "شوما لطف کن فقط رست کن" گفت سراسری بهش بگین اشکال نداره شما فقط رست کن و از این حرفا ....
یه مشت بی سواد رو گذاشتن اونجا اسیر شدیم به مولا :|

علیرضا نت من مثل ـه توئه

بگو بهشون دقیق چی بگم

بابا به این ها فحش ندید بنده خداها اگر چیز های بزرگتر از دهنشون بگن نون شبشون قطع میشه

مشکل از بالا دستیهاست که می تونند نت خوب بدند و نمی خوان !

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,900
نام
malek
دوستان دیگه اینقدر کششششششششششششش ندین خوب اینترنت ندارین که ندارین فدای یه تار موی ایشون.مگه اونوقت که اینترنت نداشتین چی کار میکردین خوب برین همون کار رو بکنید.من خودم اوقات بیکاریم بعد دیدن اخبار ساعت 2-7-8.30-9-10-10.30 میرم با داداشم گل یا پوچ میزنم خیلی هم حال میده:>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر