بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
1717470337.png

گفتم که بد نیست یه تست بذارم
داتک محدود 128 ماهی 3گیگابایت
برام جالب بود که نوشته: SLOWER THAN 80% OF IR

مثل اینکه مسئولا برای فاصله گرفتن از انتهای جدول یه کارایی کردن :
tkwliun3pqaytyxt3wno.png

به شیب افزایش سرعت دقت کنید! (شرط می‌بندم مبدا پیشرفت، اعلام آخر شدن ایران بوده)
و آیا میانگین سرعت کشور 1.26Mbps ـه؟ (در حال حاضر 155م از 174 کشور)
فلسطین هم که هیچی نگم بهتره!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
من از دیروز تا به حال سرعتم از افتضاح هم افتضاح تر شده دلمون خوشه 512 داریم به زور با 30 دان میکنه خدا باعث و بانیش رو لعنت کنه باید دیگه قید این مخابراتو بزنم برم سراغ یه isp دیگه
1717525053.png

اینم تست الان حرفم نمیاد

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
1717470337.png

tkwliun3pqaytyxt3wno.png

به شیب افزایش سرعت دقت کنید! (شرط می‌بندم مبدا پیشرفت، اعلام آخر شدن ایران بوده)

هنوز برای قضاوت خیلی زوده و مطمئن باشید آقایون به هیچ کدوم از این خبرها محل نمیزارن و واسشون مهم نیست،
اینکه توی یه بازه ی زمانی سرعت بیشتر شده نمی تونه معنتای خاصی داشته باشه مگر اینکه در همون سطح تثبیت بشه که حتی در این صورت هم فقط یه رکورد مسخرست، با اونی که بشه قابل قبول حسابش کرد خیلی فاصله داره.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
1717470337.png

tkwliun3pqaytyxt3wno.png

سادگی هم حدی داره !

تنها دلیلی که ایران از رتبه اخر اومده تا اینجا همون 3تا سرور تهران و کرج هست . و همینطور شرکت هایی مثل رسانه تهران که سرعت 256 رو 4MB نشون میده . و همینطور تست های دانشگاه ها که بعضا تا 60-50MB هم هستند . میانگین واقعی سرعت در ایران کمتر از 512 هست . بهتر هست خودمون رو گول نزنیم . خیلی از شهر های ایران روی هم رفته 50MB پهنای باند ندارند ...

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
از نظر سرعت دانلود.. مثلاً 128 نامحدود میگیری مثل شاتل نباشه که هفته ی اول90 کیلوبایت .و بقیه ی روز ها 50 کیلو بایت و در آخر هم برسه به 16 کیلوبایت!مخابرات مشهد سرعت و پینگش که مثل شاتل که نیست؟ هست؟

نه اونطوری تیست تقریبا همیشه سرعتش 16 ثابته.
سرعت واقعی میده .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
گویا سایت اسپید تست خوش حال تشریف دارند
Isp من مبین نت هست ولی تو تست زیر نوشته افرانت:)):))
بابا حواست نبوده با چی پی ان رفتی داداش
:D

---------- نوشته در 05:41 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:39 AM ارسال شده بود ----------

چه همه ISP ّیخود ریخته تو جامعه
نگا کن...

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
من 256 صبانت دارم و متاسفانه همش هم هاست میشم (:d). پینگم هم بعضی موقع ها با خارجی ها سبز هست.
در کل راضیم ! (آزادگان، پیش پاساژ رضا - نمایندگی صبانت (کافی نت مرکزی) )

1717206283.png

ببخشید پینگتون بعضی وقتا سبز هست یعنی چی؟

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
سادگی هم حدی داره !

تنها دلیلی که ایران از رتبه اخر اومده تا اینجا همون 3تا سرور تهران و کرج هست . و همینطور شرکت هایی مثل رسانه تهران که سرعت 256 رو 4MB نشون میده . و همینطور تست های دانشگاه ها که بعضا تا 60-50MB هم هستند . میانگین واقعی سرعت در ایران کمتر از 512 هست . بهتر هست خودمون رو گول نزنیم . خیلی از شهر های ایران روی هم رفته 50MB پهنای باند ندارند ...
خب الان به نظر شما اینکه خط 128کیلوبیت تستش رو نشون می‌ده 4مگابیت از ابتکارات مردمیه یا دستکاری‌های ISP‌ها؟ و اونوقت این آقایون مسئول حساب نمی‌شن؟
بعد من کی گفتم میانگین واقعی سرعت 1.26؟ وقتی بالای 80% مردم هنوز Dial up دارن؟ چرا حرف تو دهن من می‌ذارید!
من کل منظورم این بود که پیشرفت ناگهانی سرعت یکم عجیب نیست برای شما؟ که به سادگی متهم شدم!

بعد از مدت‌ها اومدم یه اطلاع رسانی بکنم! حسابی حالم گرفته شد... ;)
فکر کنم باید روی نوشتنم تجدید نظر بکنم. چون منظور رو بد می‌رسونم :|

Al2n

کاربر سایت
Jan 16, 2012
18
خب الان به نظر شما اینکه خط 128کیلوبیت تستش رو نشون می‌ده 4مگابیت از ابتکارات مردمیه یا دستکاری‌های ISP‌ها؟ و اونوقت این آقایون مسئول حساب نمی‌شن؟
از ابتکارات و دست اورد های نت ملیه ! نمونش :
1718763812.png

1718765533.png

البته اینم بگم سرعت واقعی من 2.47 مگ نیست ! ISP ها میان 3-4 ثانیه ی اول دانلود سرعت رو بالا میزارن بعد اسپید تست هم فقط 3-4 ثانیه هست گول میخوره .

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
بعد من کی گفتم میانگین واقعی سرعت 1.26؟ وقتی بالای 80% مردم هنوز Dial up دارن؟ چرا حرف تو دهن من می‌ذارید!
من کل منظورم این بود که پیشرفت ناگهانی سرعت یکم عجیب نیست برای شما؟ که به سادگی متهم شدم!

بعد از مدت‌ها اومدم یه اطلاع رسانی بکنم! حسابی حالم گرفته شد... ;)
فکر کنم باید روی نوشتنم تجدید نظر بکنم. چون منظور رو بد می‌رسونم :|

شما نه متهم شدید نه حرفی تو دهنت کسی گذاشته .
بلکه متهم کل شبکه اینترنت ایران و ISP ها هستند که حرف تو دهن سایت netindex گذاشتن که این سرعت FAKE رو نشون بده .

دلیل اون پیشرفت جالب اینترنت ایران رو هم تو پست قبلی کاملا توضیح دادم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر