بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام ISP خوب توی منطقه 5 چی هست:d این پارس انلاین 1 یا 2 ماه ترکیده یه روز سالمه یه روز خرابه پینگ از 300 تا 400 بالا پایین میره:|

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
وي افزود: شركت‌هاي مخابرات استان آذربايجان غربي، قزوين و خوزستان به دليل عدم تناسب پهناي باند خريداري شده و پهناي باند فروخته شده، از فروش سرويس‌هاي اينترنتي منع شده‌اند و ارائه سرويس از سوي اين شركت‌ها تخلف محسوب مي‌شود و چنانچه كساني اقدام به دريافت سرويس از آنها نمايند نمي‌توانند انتظار كيفيت مطلوب را داشته باشند.
استان فارس رو هم اضافه کنند بسییییییار خوشحال میشیم !

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
1627771955.png

این عکس پایین وضعیت تابستون هست !
1521880883.png

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
عجیبه . من سرعت اپلودم 0.5 هست اما مال شما که خوبه پس دلیلش چیه دیگه خدا میدونه و برادرا
ربطی به سرعت آپلود نداره ! کلا پورت (میگن SSL) رو بستن ! من که سردرنمیارم ! یکی میگه UDP رو بستن یکی میگه SSL رو بستن !
به خدا تو زندان گیر کردیم ! این از وضع اینترنت ! اون هم از وضع مونواره ! نصف کانال ها پارازیت دارن !
اون زندانی که اون یارو تروریست نروژیه رو انداخته بودن توش رو دیدین !؟ من الان آرزوم شده برم اون تو ! خیلی باحال بود...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من خودم آذربایجان غربی هستم! و باید بگم مخابرات اینجا پینگش همیشه پایین 120 هست! حالا چرا میخوان درشو تخته کنن الله اعلم!
البته شهر ما که اینطوره! بقیه شهره ها خبر ندارم!

والا تو شهر شما یه ISP میره چند مگابیت پهنای باند اختصاصی میخره خودش شیر میکنه میده دست شما ولی کسانی که مستقیم یوزر خود مخابرات هستن نتشون پکیده و پینگشون بالاست . هر چی هی داریم به بهار نزدیکتر میشیم هی وضع اینترنت رو میخوان سر و سامان بیشتری بدن ولی من این چیزا زیر کتم نمیره و اینترنت 1 مگابیت رایگان بدون ف.ی.ل.ت.ر میخوام . :devil:

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
با pingtest هم يه تست با سرور Lyon فرانسه ميذاري.....حالا چرا رو پينگ5 قفل ميكنه ..؟!

51796114.png

پینگم روی 5 قفل نمیکنه بلکه معمولاً 5 میلی ثانیه حداقل زمان پینگی هست که میتونم داشته باشم وگرنه تا 20 میلی ثانیه هم زمان پینگم متغیر هست.
این زمان پینگ پایین در برخی از سرورهای speedtest.net گاهی وقت ها از سمت ISP با زمان پینگ pingtest.net یا محیط CMD شبیه هم میشه اما دوباره پس از مدت کوتاهی زمان پینگم در سایت speedtest.net با اکثر سرورها کاهش چشمگیر و تعجب آوری پیدا می کنه. این موضوع مخابراتی و از سمت ISP هست که دلیلش را نمی دونم.
این تست با آلمان را هم در زیر ببینید که الان تست گرفتم که پینگ 5 میلی ثانیه نیست اما باز هم کم هست:

1628041995.png

ای کاش زمان پینگ در pingtest.net و نیز در بازی آنلاین هم اینقدر کم بود. این زمان پینگ تست های speedtest.net فقط مربوط به وب گردی هست و اینکه با سرعت برق وب گردی و دانلود داشته باشی! وگرنه در بازی آنلاین بنده تا به حال از 80 میلی ثانیه زمان پینگ کمتری با اروپا نداشتم. در بازی میدان نبرد 3 از 80 میلی ثانیه تا به حال زمان پینگم کمتر نبوده.

• Like
Reactions: Good Guy Greg

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اینم از ساعات رایگان ولی با 4.2.2.4 هر 4 تا پینگ یک پاکت لاست دارم . نمیدونم فقط امشب اینجوریه یا دیگه برام درستش کردند ؟ امیدوارم که واسه همیشه درست شده باشه >:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
اینم از ساعات رایگان ولی با 4.2.2.4 هر 4 تا پینگ یک پاکت لاست دارم . نمیدونم فقط امشب اینجوریه یا دیگه برام درستش کردند ؟ امیدوارم که واسه همیشه درست شده باشه >:d

الان یعنی خیلی خوشحالی ؟ :d نترس یه مدت کوتاهی بیشتر اینطوری نمیمونه یعنی اصلاً نمیفهمی چی بود و چه جوری گذشت و بعدش ... =(( :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر