بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اینترنت سال90 ارزان می‌شود
اینم لینکش : http://itna.ir/vdcai6n6.49n0i15kk4.html

البته قبلا هم یبار این احمق ها این کار رو کرده بودن حتی خودشون هم گفتن به کاربر نهایی نمیرسه فقط خواستن یه گهی خورده باشن.
relax relax relaxتر
این کارو احتمالا میکنند اما برای من و شما همون 6-7% کمتر میشه(که اینم نمیشه) پس زیاد فایده نداره

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
What is DSL?

DSL (Digital Subscriber Line), also referred as xDSL (x stands for different DSL techniques), is a group of technologies that provide high-speed Internet access, by using the ordinary telephone lines

• Like
Reactions: .:Soheil:.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
سلام.
دوستان من قبلا وایرلس داشتم انلاین بازی میکردم الان دنباله شرکتیم که پینگه خوبی داشته باشه دانلودش اصلا مهم نیست
یه سواله دیگه میخواستم بدونم سرویسه 128 صبانت با 1مگش فرق داره؟اخه زنگ زدم گفتم بیشتر از 128 میدید به کاربر خونگی؟گفت هر سرعتی شما بخوای
ممنون میشم راهنماییم کنید مخصوصا دوستانیکه انلاین بازی میکنن (fifa)

pantea.k

کاربر سایت
Jan 17, 2011
19
نام
پانته آ
سلام.
دوستان من قبلا وایرلس داشتم انلاین بازی میکردم الان دنباله شرکتیم که پینگه خوبی داشته باشه دانلودش اصلا مهم نیست
یه سواله دیگه میخواستم بدونم ......(fifa)
سلام
من خودم عصر تله کام دارم قیمتاش خوبه سرعتشم خوبه و پینگش حدود 200-260
صبا رو دوستام دارن راضین البته بازی آنلاین هم انجام میدن اما نمیدونم چی.:p

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
بابا اعصاب نزاشتن برای ما که... روزی دو سه بار نت می پوکه...! تو شهرمون سراسری هم هست...! برایاولین بار تو عمرم پینگ 1000 به بالا هم دیدیم...!:-o خوش بحالمون ها خارجی ها که از اینا تا حالا ندیدن...! :lol:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
سلام
اين پايين اومدن سرعتها سراسري هست؟ يعني براي همه اينطوريه؟
من که سرعتم خوبه حتی برای چند ثانیه تا 300 kbps هم میره !

Untitldadaed.png

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پینگم دو روز پیش دقیقا بین 116 تا 123 بود! ولی دو روزه اصلا از 500 یا 600 پایین تر نمیاد!
به پشتیبانی زنگ زدم اوناهم وصل کردن به بخش فنی در یک کلام گفت مجبوریم سرعت رو کم کنیم!

pantea.k

کاربر سایت
Jan 17, 2011
19
نام
پانته آ
من از ایرانیان چیز پی اِن دیگه :D شما الان از کجا داری؟
برای من شخصیه یعنی یارو یه اکانت یاهو داره فقط. اما چون شلوغ نشده سرعتش خوبه و الانم وصله. اگه خواستین پیام خصوصی بدین اکانتشو براتون بفرستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر