بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
یه خبر بد برای دوستان شاتلی !
از امروز سرعت سرویس های ART به سرعت واقعی خود برگشت
ولی با ترافیک نامحدود!!!

93229410725312327624.jpg
خاک تو سرشون. همون 18 گیگ یعنی نا محدود دیگه. کی میتونه با 128 کیلوبایت 18 گیگ رو مصرف کنه.
سرعت که16 نشده بد تر شده همش نواسان داره از 10 تا 18
پ.ن: حیف که پارس پورتاش پر شده تو مرکز ما وگرنه بدون درنگ عوضش میکردم. دوستم اول تابستون از پارس 128 گرفت ماهی 8 gig حجم 24 تومن سرعت دانلود 130 پینگ با یاهو 200. اصلا نمیدونم پارس که بد پینگی معروفه چطوری واسه این اینجوری شده. حتما تعداد شیر سرویسش کم هست

آخرین ویرایش:

Mike_cdr

کاربر سایت
Sep 13, 2010
14
نام
سعید
سلام

من خودم قبلا پارس وی 256 داشتم (واسه دانلود واقعا خوبه ولی واسه بازی کردنو و مسایلی که مربوط به PING میشه واقعا مذخرف ...)
تازه ، شبا که بازی میکردم از یک شب به بعد که FREE میشد ، پینگم 800 تا 956 میرفت و اصلا نمیتونستم بازی کنم !!!! :((

من هم عوض کردم ISPـمو و رفتم SHATEL گرفتم ، باید بگم که در خصوص پینگ ، شاتل عالیه >:d<
من COD4 تو سرور آلمان بازی میکنم پینگم 245 هست (با شاتل)!!! ولی زمانی که پارس وی گرفته بودم (اوون هم 256 با وجود اینکه 256 بود نسبت به 128ـته شاتل ، پینگم 356 و حتی به 400 هم میرسید ... )

به هر حال افرادی که پینگ براشون مهمه (مخصوصا در بازی های آنلاین) شاتل بهترین انتخابه ...

موفق و کامیاب باشید .

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یه خبر بد برای دوستان شاتلی !
از امروز سرعت سرویس های ART به سرعت واقعی خود برگشت
ولی با ترافیک نامحدود!!!

93229410725312327624.jpg

با این اوصاف الان بهتره به سمته اکو برن دوستان شاتلی ! با اکو 512 میشه شبانه 1 گیگ دانلود کرد که در ماه میشه 30گیگ درحالیکه آرت به 18 گیگ محدوده :p
بعضیا که 18تارو تموم کردن نتونستن ترافیک اضافه بگیرن !! کسی این مشکلو داشته ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
واقعا شاتل نمیدونم چرا اینکارو کرد! خیلی افتضاحه به نظرم!
کاپیتان ختم کلام برای لایو مشکلی نداری! راحت بازی کن!

angel of grief

کاربر سایت
Sep 12, 2010
202
من یه سالی هست 128 شاتل دارم فکر کنم توی شرکت های ایرانی بهترینه...
سرعت دانلود 60 کیلو بایت در ثانیه خوبیه شاتل اینه از 1 شب تا 7 صبح رایگانه:>
ولی باید یه فکر اساسی برای سرعنت اینترنت بکنند چون اگر از نظر اقتصادی حساب کنیم مصرف برق بیشتر از هزینه ی اینترنته=))

Dexon

کاربر سایت
Apr 18, 2007
631
نام
محمد
عزیز من شما بد ترین جاهایی که میشه پینگ گرفتی
هیچ وقت با کشور های عربی پینگ نگیرید چون افتضاحی بیش نشونتون نمیده
من این دستور رو پیشنهاد میکنم که خیلی خوبه
cmd رو باز کنید و این دستور رو وارد کنید ping 4.2.2.2 یا 4.2.2.3 یا 4.2.2.4

منم شنیدم خیلی تاثیر داره ولی خوب اگه اینجوری باشه یه کشور مثل چین که رتبه اول داره تو جهان از لحاظ فی لترینگ باید پینگ خیلی داغون باشه که نیست
منظورشون از فی لترینگ رو وب گذاشتن هم اینه که ربطی به سرور های XBL یا کلا سرور های آنلاین نداره یه جورایی هم حق با ایشون چون اینا جزو Streaming حساب میشه بازی آنلاین

درسته از بد جایی پینگ گرفتم همین جوری رو یه سرور زدم :d البته بیشتر می خاستم سرعت دانلودم چک کنم یه موقع هایی هم اگه به طور قاچاقی در ساعتی از شبانه روز کانکت بشی سرعتت چند برابر اینه که خب اون حساب نیست دیگه :d البته مدتش 40 دقیقه بیشتر نیست

دکسون تو با این پینگ مطمئنی بتل فیلد میزنی؟ :d

نه مشکل از سرورا بود :d:smartass1::ninja::d
پینگم با یاهو خوب هست با بتل هم مشکل خاصی ندارم می سازیم باش!
پینگم بین 200 تا تا 250 هست البته کمتر بیشتر داشتم :d
الان دو روزه بخاطر خرابی مخابرات اینترنتم قطع شده :((

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
بابا این چه کشوریه؟:((
بچه ها
اینترنت پسر خالمو نگاه کنید(ترکیه س)
پینگووووو:((
70812567602704495641.png

77031709155699153797.png

تازه یکی از شهرهای کوچیکش زندگی میکنه چروم
اونوقت تهران ...

:(

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بابا این چه کشوریه؟:((
بچه ها
اینترنت پسر خالمو نگاه کنید(ترکیه س)
پینگووووو:((
70812567602704495641.png

77031709155699153797.png

تازه یکی از شهرهای کوچیکش زندگی میکنه چروم
اونوقت تهران ...

:(
اینترنت تو ایران مثه یه باتلاقه که فقط باید توش دست و پا بزنی در صورتی که تو خارج از کشور مثه استخره همه چی رراست و راحت !:d

واقعا این جمله درسته ! امضای یکی از رفقام تو یکی از فروم های دیگس !:d

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
من شاتل اکو 512 دارم. چرا اینقدر dc میشه این؟؟ کفرمو درآورد. به خاطر شلوغیه یا نه؟؟ مردم بابا! وقتی میزارم یه چیز دانلود بشه باید ساعت زنگ بزارم هر نیم ساعت بیدار شم ببینم دی سی شده یا نه.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من شاتل اکو 512 دارم. چرا اینقدر dc میشه این؟؟ کفرمو درآورد. به خاطر شلوغیه یا نه؟؟ مردم بابا! وقتی میزارم یه چیز دانلود بشه باید ساعت زنگ بزارم هر نیم ساعت بیدار شم ببینم دی سی شده یا نه.
1هفته پیش سر همین قطعی زنگ زدم پشتیبانیشون ساعت 2:30 نیمه شب :d
یارو اونور اینطوری حرف میزد :

- دوست عزیز ببینید سرویس شما شرینگ هست و پهنای باند تقسیم شده.

من : خوب اینطوری باید سرعت کم بشه ... درسته ؟!

- درسته.

من : پس اصلا نفهمیدی مشکل من چیه !! سرویسم قطع میشه !!

- خوب دقت کنید بعد از ساعت 1 چون ترافیک رایگان شروع میشه و همه دانلود شروع میکنن برای همین سرعتا مثل ساعتای دیگه نیست .

من : آقای محترم فهمیدی من چی گفتم ؟! من سرویسم قطع میشه !!!! ( خیلی محکم ) من نیمدم سرویس 24 ساعته ازت بگیرم بعد قطعش کنی !! این اسمش شرینگ نیست کم فروشیه !!

- خوب اینطور که میبینم شما روی خطتون نویزی ندارید آیا روی لاین چیز دیگه ای مثلا تلفن دارید.

من : بله - این گوشی که الان باهاش دارم حرف میزنم. جلوشم اسپلیتره !! از مودم هم جداست.

- مودمتون چه مدلیه ؟

اینجا دیگه قاطی کردم !! گفتم دیگه داری میپیچونی روز زنگ میزنم میگی وقتی قطع شد زنگ بزن شب زنگ میزنم آسمون ریسمون میبافی این شرکتتون صاحاب نداره باحاش حرف بزنم ؟!! آره ساعت 3 دیگه خوابه !! تلفن قطع کردم. برای 3 روز و شب این حرکت با افراد مختلف ادامه پیدا کرد البته دیالوگهای جالبتری هم بود! و من کوتا بیا نبودم.
تا اینکه بعد 3 روز درست شد :d البته نمیدونم ربطی به تماسای من داشت یا نه !!
ولی خوب سوژه سرگرمی خوبین زنگ بزنی :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر