بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
سه هفته ای میشه وضع خرابه .

81943581918935445758.png

حداقل توی این سه هفته میشد یه کاری کرد ولی الان ... .

progamer

کاربر سایت
Mar 31, 2008
199
سه هفته ای میشه وضع خرابه .

81943581918935445758.png

حداقل توی این سه هفته میشد یه کاری کرد ولی الان ... .
مال کدوم شرکته؟ زنگ بزن شاکی شون شو بگو من قبل اینکه اصلا وارد لینک های خارج از کشور شم مشکل دارم. توی مسیر داخلی شما مشکل داری. حتما پیگیری کن

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
برای من سرچ گوگل و یاهو بدون pn/\ کار نمی کنن. مجبورم از bing استفاده کنم
الان دو هفته ای میشه اوضاع خیلی خرابه! سایت ها یا باز نمی شن یا نصف عکساشون نیست. خارشونو آره با این وضعی که درست کردن :|

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
برای من سرچ گوگل و یاهو بدون pn/\ کار نمی کنن. مجبورم از bing استفاده کنم
الان دو هفته ای میشه اوضاع خیلی خرابه! سایت ها یا باز نمی شن یا نصف عکساشون نیست. خارشونو آره با این وضعی که درست کردن :|

باز برای تو ***کار میکنه که بری تو google&yahoo برا من که همونارم باز نمی کنه الانم به زور تو BCم الانه که از مودم دود بلند شه:|:d
آخه این چه وضع نت؟؟؟؟:((

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
مال کدوم شرکته؟ زنگ بزن شاکی شون شو بگو من قبل اینکه اصلا وارد لینک های خارج از کشور شم مشکل دارم. توی مسیر داخلی شما مشکل داری. حتما پیگیری کن
محابرات . یه زمانی عالی بود ولی الان .... .
زنگ زدم . چی میخواست بگه گفت اعلام میکنیم .
ولی اینقدر زنگ میزنم تا درستش کنن .
73045934293069882525.png

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
اینم شد خوبی آخه !!؟
24 ساعت دانلود با سرعت 30 !!!؟
خوشحالیا !:|
دیگه چیکار کنیم باید بسوزیم و بسازیم اگه دانشگاه مرکز مخابراتی بود الان حال و وضع من این نبود که برم از مخابرات بگیرم که.
میرفتم مثل خیلیای دیگه از این شرکتا میگرفتم.
دو راه داره :1:خونمون رو عوض کنیم(که اصلا بهش فک نکن)
2:کلا نترو بکنم بزارم کنار (اینجوری اعصابمم این قدر خورد نیست))x
خداییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!

---------- نوشته در 07:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:53 PM ارسال شده بود ----------

تا حالا سرعت دانلود 16 رو تجربه کردی ؟!:|

اره چیز عادی هست من که از دو هفته پیش همین جوری شده خیلیم راضییم:coolgun::closedeyes:
منکه خودمو کاملا زدم به کوچهی علی چپ
شما چطور؟

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه چیز جالب فهمیدم دوستانی که پینگشون خوبه معمولا تو tracert از 10.10.53.161 رد میشه ولی بقیه از مسیر های دیگه **.10.10.53 رد میشه نمیشه کاری کرد ما هم از این مسیر رد بشیم یا نه!
الان از خود من 10.10.53.61 هست!

Last edited by a moderator:

saeid71

کاربر سایت
Nov 19, 2010
130
نام
سپهر
دانلود خوبه ، ولی پینگ!...فکر کنم کم کم همه میرن مسافرت ، پینگ ما هم خوب میشه چون خلوت میشه>:)
پینگو نگاه کنید ، چه نوسانی !
پرشیا جون نگفتی چجوری تریس بگیرم؟

h6xfn0iyny1mz3runy5.jpg

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
کسی اینجا هست از نوین نت سرویس بگیره؟ ماله من حدود 3 هفتس افتضاح شده سرعت دانلودم. تو روز که 1/4 شده توی شب هم که رایگان اصلا حرفشو نزن ک رسما خیلی وقته سیستمو خاموش می کنم ک سنگین تر باشم!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دانلود خوبه ، ولی پینگ!...فکر کنم کم کم همه میرن مسافرت ، پینگ ما هم خوب میشه چون خلوت میشه>:)
پینگو نگاه کنید ، چه نوسانی !
پرشیا جون نگفتی چجوری تریس بگیرم؟

h6xfn0iyny1mz3runy5.jpg
وقتی با تهران 94 هست یعنی خارج از کشور دست شما و ISP نیست و مشکل از اونا هم نیست !‌ تو همین CMD که مینویسی Ping 4.2.2.4 تایپ کن Tracert 4.2.2.4 !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
مشکل کجاست

n0bczsetb57sjgt6box.jpg
=)) تو اصلا از همون اولش پینگت 400 هست ! اینو نگاه کن :‌

تا زیرساخت خوبه اما بعدش میترکه ! تو که کلا ISPت داغونه !‌ این مسیر خروجی هم که داری همونی هست که بچه ها باهاش 100 پینگ میگیره با 4.2.2.4 ! تو باید پینگت 100 باشه نه اینگه با تهران 98 و اینجا هم 500 !

البته الان که روشن کردم سیستم رو با 4.2.2.5 160 بود گفتم با 4 تا سرور پینگ خوب داریم تا رفتم سایت رو باز کنم برم تو بازی دیدم شده 300 ! کلا نذاشت برم تو بازی بعد که سرم گرم شد خراب بشه من نفهمم :|

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

الان دیدم سایت پیریت بی هم ***** شده . تبریک میگم >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر