بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,658
مبین نت 512

---------- نوشته در 05:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:43 PM ارسال شده بود ----------

اینم بلاد کفر وشیطان بزرگ :d

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
برای منم بازه ولی هیچ چیزی رو باز نمیکنه!
خواستیم یه رادیو فردایی رو چک کنیم ببینم دنیا دسته کیه!
من دووم نیوردم 2 روزم رفتم SSTP خریدم :D . SSTP هنوز خوب کار میکنه .
[FONT=Tahoma !important]https://biramkerman.info/a.php?token=fd9ad74791d2949246afd23f1d4885c5 .این چــــیزترشکن ســـــایفون هست که مخصوص رادـــــیوفردا ه [/FONT]
[FONT=Tahoma !important][/FONT]
[FONT=Tahoma !important]
[/FONT]

• Like
Reactions: Persian-Masoud

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,890
نام
سهیل
دوستان یک چند روزه پارس انلایم قاطی کرده . سرعت که داغونه . پینگ هم زیر 500 نمیاد . واسه همه همینجوریه یا فقط واسه منه ؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
کوفتت شه حمید
ها این -A نوشته یعنی چه؟
در مقایسه با کله جهان یا ایران؟
تو هم یه تست بزار ! خیلی مشکوکی ! مگه خودت نبودی میگفتی خط پینگ من سبزه تو بایو ؟ زود باش :d:x ! این A Grade یعنی 200 تومن پول آنتن دادم و غیره ... ! :d تو این ملکت اینجوریه دیگه ! :| ! 220 تومن بره تو پاچت تا بشی زیر عراق و افغانستان نه که از ته لیست بزنی بیرون ! :|

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,306
نام
محمدرضا
الان وضع کلاً ایران خوبه یا واسه من خوبه فقط ؟ :D

-------------------
یه سوالی داشتم:
چرا بعضی وقتها این چراغ ADSL مودم واسه خودش خاموش میشه ؟ (از اسپلیتر اسفتاده میکنم)
مثلاً امروز هر 2دقیقه خاموش میشه و دوباره روشن میشن و من عملاً هیچ استفاده ای نمیتونم بکنم.
ممنون میشم جواب بدید.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
برای من که چند روزه به فنا رفته!میری گیرز 3 شاید باورتون نشه اما رو خوندن اسکیل پارتی میمونه وقتی میخواد سرچ کنه!!موندم برادران همیشه در صحنه دارن تو مخابرات چه میکنن؟:d
مبین نت یک مگ!
1511482552.png

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
:(((((
آقا من برم خودمو اعدام کنم شما فعلا بزنید اینو ببینید
:(((من اینو دیدم پشمام ریخت وای خدای من
طرف adsl داره همین ایران خودمون هم زندگی میکنه
http://up8.iranblog.com/images/mem323iqujnkbm1j8sr.jpg
بره بمیره ! عقده فیلم ! من میرم دی وی دی شو میخرم 800 تومن HD تماشا میکنم ! اگه من اینو داشتم فقط چیز های ضروری دانلود میکردم مثل این اروپایی ها و آمریکایی ها ! بازی دیجیتالی میخرن از سایت اصلی دانلود میکنن ! بتای بازی 3 سوت ! دمو 2 سوت ! فیلم استیم میکنن 1 سوت ! بازی میکنن 0 سوت ! یعنی پینگشونم خداست ! این حقه ماست که اینترنت اینجوری گیرمون بیاد و بعد اینترنتمون از عراق و افغانستان هم له تر یاشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر