بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

تست الان من:

سرویس 512 کیلوبیت - وایرلس -آ.غ (مهاباد) - شرکت ارتباط داده ها -

n6mljtssob653pg8648x.png

میگم توی این صفحه که مال شاتله منظور از سرع دریافت سرعت دانلوده یا سرعت خودمون ؟
http://www.shatel.ir/services/adsl/artprices/
مثلا ART HOME سرعت دانلودش 64 ــه که سرعت خودش میشه 512 یا نه سرعت اصلیش 512 ــــه ؟

حالا این شاتل خوبه ؟ بین ADSLها کدوم از همه بهتره ؟؟

به‌نظرم یکی از بدترین سوالها واسه اینکه بفهمی کدوم ISP بهتره همینه :d
هر ISP یه جا خوبه، یه جای دیگه بد! من خودم ۲ ۳ سال صبانت داشتم و زیاد هم بد نبود. قبل از عید یه مدت بود خیلی اذیت می‌کرد تصمیم گرفتم مهاجرت کنم یه ISP بهتر و با کمی گشتن توی نت و دیدن شرایط هر ISP دیدم شاتل بهترین گزینه هست! یکم هم توی سایت‌ها در موردش خوندم ولی مثل هر ISP دیگه یه سری می‌گفتن بده یه‌سری می‌گفتن خوبه. ولی چون دانلودش نامحدود بود سرویس ART1شو گرفتم (اگه اسمش عوض نشده باشه! ۱۲۸ کیلوبیت با دانلود نامحدود، اصلا همین دانلود نامحدودش باعث شد برم سراغش...). خلاصه اینکه اون یک ماهی که شاتل داشتم بدترین دورانِ اینترنتی زندگیم بود!! همه‌ش Time out می‌شد سرعت افتضاح به‌معنای واقعی کلمه و کلی مشکل دیگه. ولی خیلی‌ها رو هم دیدم که همین سرویسی که من از شاتل داشتم رو گرفتن و خیلی راضی بودن. نهایتا هم برگشتم صبانت و الان ازش راضیم.

به این دلیل این حرف‌ها رو زدم که بدونی اگه تجربه‌ی من با صبانت خوب باشه دلیل نمی‌شه توی شهر شما و منطقه‌ی مخابراتی که هستی هم همون کیفیت ارائه بشه... موفق باشی.

میگم توی این صفحه که مال شاتله منظور از سرع دریافت سرعت دانلوده یا سرعت خودمون ؟
http://www.shatel.ir/services/adsl/artprices/
مثلا ART HOME سرعت دانلودش 64 ــه که سرعت خودش میشه 512 یا نه سرعت اصلیش 512 ــــه ؟

شهر تهرانم من .

اون سوال اولمم اگه میشه جواب بدین

512 مبین نت :

45644886.png

45645192.png

چه خبر شده امشب ؟!!
با 4.2.2.4 هم پینگم 230 ـه !
نمیدونین چقدر خوشحالم !
میدونم پینگم خیلی بده اما نمیدونین بعد 1 ماه پینگ از 600 بیاد 230 چه حالی داره !

512 مبین نت :

45644886.png

45645192.png

چه خبر شده امشب ؟!!
با 4.2.2.4 هم پینگم 230 ـه !
نمیدونین چقدر خوشحالم !
میدونم پینگم خیلی بده اما نمیدونین بعد 1 ماه پینگ از 600 بیاد 230 چه حالی داره !
وايرلس با اي دي اس ال ؟
4.2.2.4 رو Tracert بگير عكسشو بذار !

اقا من هنوز نمیدونم وایرلس چیه ؟!!
میشه یه توضیحی بدی ؟
داداش همين كه سوالتو ميپرسي خودش يه دنيا هنره !‌ ممنون !‌وايرلس يعني بيسيم !‌ يه مودم بيسيم داره كه امواج رو دريافت ميكنه ! ولي ADSL از خط تلفن استفاده ميكنه !‌

• Like
Reactions: Persian-Masoud
13139599421.gif

منم نتم بدجوری جوگیر شده !! الان بعد از 5 ماه این اولین باریه که تو این ساعت همچین پینگی دارم...

256 مخابرات

1 ساعت دیگه ازین خبرا نیست مطمئناً الان کاملا جوگیره، + خودم :دی

بعضی شرکتا شبا دست به تعمیرات و آپدیت می زنن ، شاید باسه اون باشه ، شبای دیگه هم تو همین تایما تست کن.
بعضی شرکتا هستن که همیشه شبا نتشون رو خراب میکنن
این یک واقعیت روزانه است:
ساعات اولیه ی روز تا شب پینگ بین 500 تا 300 هست،شب:1000تا1200:|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or