بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
با سلام به همگی امروز خیلی خوشحالم زنگ زدم isp زیر بار که نرفتند گفتن کاریش نمیشه کرد ولی مثل اینکه درستش کردن ببینید چه کردن
من میگم اینا مشکوک میزنن تو سایت شاتل دیدم یه قوانینی داره که اگه زیاد مصرف کنی سرعتو میارن پایین تا حالا باسه شما پیش اومده فکر کنم پیشگامانم همین کارو کرده بود

زیرو رو شده به نظر شما حدسم درسته از قصد سرعتو کم کرده بودن

alireza_psp

کاربر سایت
Jul 11, 2008
85
نام
علیرضا
من صبا نت دارم راضی هستم . شاتلم خوبه . کلا اصفهان اینترنتش خوبه . نامحدود نخر چون محدوده و سرعت کم تری داره . 128 صبا نت دارم 200-300 دارم دانلود میکنم . ولی بعضی موقع ها پینگ خراب میشه و پهنای باند مجانیش افتضاحه .
..
من ساعت 3 (وقتی سرویس مجانی شروع میشه ) با یوزر پس خودم و بدون یوزر پس مجانی سرعت افتضاح شد . بزور باز میکرد اه .
خودم شاتل دارم افتضاح شده یعنی ساعت 1 به بعد که رایگانه تورنت نمیشه گرفت باید چیز پی ان روشن کرد که با چیز پی ان هم نباید تورنت گرفت یه چیزه جالبتر اینه که بعضی شبا 1 به بعد چیز پی ان هم وصل نمیشه باید از راه ssl وصل شد.
پینگ که خراب حدودای 500 با چیز پی ان حدودای 400
کلا شاتل قبلا خیلی بهتر بود.صبا نت هم داشتم قبلا افت سرعت شدید داشتم سرعت 2 مگ (البته با پارتی :d) گرفته بودم سرعتم اصلا ثابت نبود یعنی چند ثانیه با سرعت واقعی دانلود میکرد همش زیره 100 kb بود بعد زنگ میزدم به پشتیبانی 2 روز خوب بود دوباره خراب میشد البته تابستون 89.
خالا نامحدود هم نباشه طوری نیس ولی ترافیکش کم نباشه.
اصلا ای اس پیه بهتر از شاتل و صبا تو اصفهان هست ؟

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
خودم شاتل دارم افتضاح شده یعنی ساعت 1 به بعد که رایگانه تورنت نمیشه گرفت باید چیز پی ان روشن کرد که با چیز پی ان هم نباید تورنت گرفت یه چیزه جالبتر اینه که بعضی شبا 1 به بعد چیز پی ان هم وصل نمیشه باید از راه ssl وصل شد.
پینگ که خراب حدودای 500 با چیز پی ان حدودای 400
کلا شاتل قبلا خیلی بهتر بود.صبا نت هم داشتم قبلا افت سرعت شدید داشتم سرعت 2 مگ (البته با پارتی :d) گرفته بودم سرعتم اصلا ثابت نبود یعنی چند ثانیه با سرعت واقعی دانلود میکرد همش زیره 100 kb بود بعد زنگ میزدم به پشتیبانی 2 روز خوب بود دوباره خراب میشد البته تابستون 89.
خالا نامحدود هم نباشه طوری نیس ولی ترافیکش کم نباشه.
اصلا ای اس پیه بهتر از شاتل و صبا تو اصفهان هست ؟
دقیقا منم همین وضعیت رو دارم ولی تو روز پینگ و سرعتم راضی کنندست

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
اين دو تست پشت هم(1 دقيقه فاصله دو تسته) با دو كشور دوست و همسايه هست..ولي نميدونم چرا اينقدر اختلاف دارن...
1400370260.png

1400371118.png
=((

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432

این مخابرات توی شهر ما نزدیک 1 ماه هست سرویس میده بنظرتون همینجوری ثابت میمونه یا روز به روز افت میکنه؟ تا الان که افت نداشته سرعت دانلود با IDM هم زیر 230 نمیاد خدا خیرشون بده.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اقا این لنگر کشتی رو بالاخره بر داشتن یا هنوز هست؟
از ساعت 3 شب به بد پینگا درست شده!
البته اینی که من میگم برای چند تا از isp ها هستا!
تغریبا دیروز برای همه سرعتا و پینگا خراب بود که از صبح امروز درست شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر