بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
تو cod4 من تو یک ساعت و فقط 100 مگ سنت دارم !!! طبیعیه ؟؟ اگه اینجوری باشه که من یک ماهم تو 3-4 روز تمومه !! دیگه نمیتونم انلاین بزنم :((:((:((:((:((:((
همه بازیا اینجورین ؟؟ پینگ خوب داریم ولی چه فایده

کسی نیست به این بدبخت اینترنت محدود زده کمک کنه ؟؟ نامردا سرویس نا محدود ندارن .

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
عجب پینگی داریا . راستی کدوس سرویس هست ؟؟ (1 مگ ؟ ) سرعت دانلودش چجوریه ؟؟
عکس هات رو هم کیفیتش رو کم کن بزور باز میکنه واسم .
........................................
کسی نبود به این بدبدخت اینترنت محدود زده کمک کنه ؟؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اصلا امیدوا نباش شیراز هم این شرایط باشه ها! هوتن توی تهرانه.
برای بتل 3 که همه خودشونو دارن گرم میکنن! واقعا چه بازی هایی خواهد شد... :d
دادش خدا رو چه دیدی ؟‌ اومدیم کیفیتش تو شیراز هم همینجوری بود !‌ راستی آقا هوتن چند واسه راه اندازی (رانژه) پرداخت کردی ؟
مسعود خدا کنم کارم بشه !‌ من همینم از سرم زیاده !‌ البته تو این زندان 80 میلیونی اینجوریه ها :d دیگه Battle Field رو ول نمیکنم !
ولی فکرشو بکن همچین ISP به این خوبد تو ایران هست تازه ما فهمیدیم =))

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اصلا امیدوا نباش شیراز هم این شرایط باشه ها! هوتن توی تهرانه.
برای بتل 3 که همه خودشونو دارن گرم میکنن! واقعا چه بازی هایی خواهد شد... :d
دادش خدا رو چه دیدی ؟‌ اومدیم کیفیتش تو شیراز هم همینجوری بود !‌ راستی آقا هوتن چند واسه راه اندازی (رانژه) پرداخت کردی ؟
مسعود خدا کنم کارم بشه !‌ من همینم از سرم زیاده !‌ البته تو این زندان 80 میلیونی اینجوریه ها :d دیگه Battle Field رو ول نمیکنم !
ولی فکرشو بکن همچین ISP به این خوبی تو ایران هست من تازه فهمیدیم =))

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
5b63de90-e8f8-3af4.jpg

و اين هم پارس انلاين قيمت پايين سرعت بالا!
مرده شورشونو ببرن.
البته ساعت مجانيه

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
5b63de90-e8f8-3af4.jpg

و اين هم پارس انلاين قيمت پايين سرعت بالا!
مرده شورشونو ببرن.
البته ساعت مجانيه

نه کلا با آیفون اینجوریه !!! منم همینم ! البته اون موقعی که پارس آنلاین داشتم با 211 با آیفون بازی میکردم !

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
ولي برا من سرعتم تو ايپاد از كامپيوتر بالاتره!!!
با اينكه با واي فاي وصل ميشم كامپيوترم كه اترنت داره پايين تره سرعتش
من ساله پيش همين موقع ها تو ساعت مجاني با سرعت ٢٠٠ kb/s دانلود ميكردم!!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
تو cod4 من تو یک ساعت و فقط 100 مگ سنت دارم !!! طبیعیه ؟؟ اگه اینجوری باشه که من یک ماهم تو 3-4 روز تمومه !! دیگه نمیتونم انلاین بزنم :((:((:((:((:((:((
همه بازیا اینجورین ؟؟ پینگ خوب داریم ولی چه فایده
داداش شاید تو رفتی Local area connection رو چک کردی 100 مگ بوده !‌ برو BroadbandConnection رو چک کن !‌ اگه Broadband Connection نبود پس حتما مودمت رو حالت PPOE هست نه Bridge ! هیجا 1 ساعت کال آف 100 مگ نمیکشه :d یه اشتباهی تو کارت هست‌!

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
دوستان عزیز؛ به نظرتون برای اصفهان، کجا خوبه که هم سرعتش خوب باشه هم پینگش خوب باشه و قطعی نداشته باشه؟ :D صبانت گرفتم 2 دقیقه یه بار قطع میشه :D
داتک خوبه به نظرتون؟ بعد منطقه تا منطقه نداره؟ ما طرفا وحید هستیم :D پارس آنلاین هم اصفهان هست، خوبه؟ کلاً کجا پیشنهاد میکنید برا آنلاین بازی کردن خوب باشه؟!!

داداش شاید تو رفتی Local area connection رو چک کردی 100 مگ بوده !‌ برو BroadbandConnection رو چک کن !‌ اگه Broadband Connection نبود پس حتما مودمت رو حالت PPOE هست نه Bridge ! هیجا 1 ساعت کال آف 100 مگ نمیکشه :d یه اشتباهی تو کارت هست‌!

از من تو حالت PPOE هستش! مشکلی داره؟ آخه وقتی رو Bridge میذارم نمیشه به لایو وصل شد...! تو ppoe بیشتر مصرف میشه؟

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali

Local area connection رو چک کردم . BroadbandConnection کجاست ؟؟
اره PPOE هست . اخه پینگم 30 هست و fps 333 (هک شده ) .
اخه دیروز چک کدم 700 مگ مصرف شده بود . 200 مگ زیاد زیادش دانلود بود ولی 500 مگ دیگه رو نمیدونم .

دوستان عزیز؛ به نظرتون برای اصفهان، کجا خوبه که هم سرعتش خوب باشه هم پینگش خوب باشه و قطعی نداشته باشه؟ :biggrin1: صبانت گرفتم 2 دقیقه یه بار قطع میشه :biggrin1:
داتک خوبه به نظرتون؟ بعد منطقه تا منطقه نداره؟ ما طرفا وحید هستیم :biggrin1: پارس آنلاین هم اصفهان هست، خوبه؟ کلاً کجا پیشنهاد میکنید برا آنلاین بازی کردن خوب باشه؟!!

از من تو حالت PPOE هستش! مشکلی داره؟ آخه وقتی رو Bridge میذارم نمیشه به لایو وصل شد...! تو ppoe بیشتر مصرف میشه؟

من صبا نت دارم روزی 1 بار قطعی داره . ( که ای پی عوض میشه ) شما نویز گیر وصل کردین ؟؟ به تلفن اصلی وصله ؟؟ یک زنگ بزن به پشتیبانی واست درست میکنن . بهترین که پینگ و سرعت خوب باشه صبا هست . ولی محدوده اگه خوری دانلودی به درد نمیخوره (128 خریدم ولی 512 بهم دادن )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر