بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

فکر کنم ازدوستان عرب هستند :d
بعله شواهد و قرائن حرف هاتونو تایید میکنه! :دی

اینم از دانلود شبانه رایگان من با 128 ماکسنت:
راضیم ازش! :دی

ckphgedzobo3qxmksty.png

http://up.iranblog.com/images/ckphgedzobo3qxmksty.png

پينگ 60 ms براي يه كشور غير ايراني:d زياد به حساب مياد .....كشورهاي اروپايي پينگاشون با گوگل زير 15 ms هست...

از اسم طرف معلومه تقریبا اروپایی نیست . 100% عربه . بین عربا هم همچین پینگی واقعا خوبه
خجالت داره که با توجه به اینکه ایران از لحاظ جغرافیایی به اروپا خیلی نزدیک تره نسبت به کشور های عربی مثل امارات ، با این حال وضعیت پینگ و اینترنت اینه ...

از اسم طرف معلومه تقریبا اروپایی نیست . 100% عربه . بین عربا هم همچین پینگی واقعا خوبه
خجالت داره که با توجه به اینکه ایران از لحاظ جغرافیایی به اروپا خیلی نزدیک تره نسبت به کشور های عربی مثل امارات ، با این حال وضعیت پینگ و اینترنت اینه ...

پينگ اصلا ربطي به فاصله نداره....چندين عامل دخيله ...
رفيقم كانادا زندگي ميكنه ميگه با همه جاي دنيا پينگ زير 50 ms داره..به جز ايران..(فقط ميشه گفت خااااااااك....)

پينگ اصلا ربطي به فاصله نداره....چندين عامل دخيله ...
رفيقم كانادا زندگي ميكنه ميگه با همه جاي دنيا پينگ زير 50 ms داره..به جز ايران..(فقط ميشه گفت خااااااااك....)

به فاصله کاملا ربط داره . دوستون هم کانادا زندگی میکنه احتمالا پینگش با خود امریکا و کانادا 50 هست . من الان 2 تا دوست دارم که هر دو کانادا هستند و هر 2 تا از بهترین کمپانی کانادا به اسم ROGERS سرویس میگیرند . سرویسی هم که میگیرند بهترین سرویس اونا هست که در بهترین شرایط پینگ 90 رو به سرور های اروپا(uk germany holland) میده .
پینگ هم زمان رفت و برگشت برای بسته‌ها هست که هرچی این فاصله بیشتر باشه زمان بیشتری طول میشه . مثل تمام عملیات های رفت و برگشتی دیگه :)

:)
به فاصله کاملا ربط داره . دوستون هم کانادا زندگی میکنه احتمالا پینگش با خود امریکا و کانادا 50 هست . من الان 2 تا دوست دارم که هر دو کانادا هستند و هر 2 تا از بهترین کمپانی کانادا به اسم ROGERS سرویس میگیرند . سرویسی هم که میگیرند بهترین سرویس اونا هست که در بهترین شرایط پینگ 90 رو به سرور های اروپا(uk germany holland) میده .
پینگ هم زمان رفت و برگشت برای بسته‌ها هست که هرچی این فاصله بیشتر باشه زمان بیشتری طول میشه . مثل تمام عملیات های رفت و برگشتی دیگه :)

دوست عزيز اين ديتا كه ميگي با سرعت نور حركت ميكنه(300000 كيلومتر بر ثانيه)....پس اگه بستر عبوري اين ديتا خوب باشه ديگه فرقي نداره كجاي دنيا باشي...:)
البته تا اين حد رو پرسيدم...و تخصصي ندارم...اگه جايي اشتباه ميگم شرمنده...:)

آخرین ویرایش:
یکی از دوستانمون که سوئد هستند چند صفحه پیش تست گذاشتن واسه یاهو! دیگه سوئد سرامد اینترنت اروپا هست! کلا اسکاندیناوی ها اینترنت فوق العاده قوی دارن.
........
علیرضا جان شما خبر نداری! :دی بنده وایرلس 2 مگ نامحدود هم دارن بجز این adsl 1 مگ! :دی بعله! :دی

دوست عزيز اين ديتا كه ميگي با سرعت نور حركت ميكنه(300000 كيلومتر بر ثانيه)....پس اگه بستر عبوري اين ديتا خوب باشه ديگه فرقي نداره كجاي دنيا باشي...:)

این سرعتی که شما میگی کاملا به کیفیت خطوط و میزان ترافیکشون هم مربوطه
یک مثال برات میزنم
کشور مالزی و هنگ کنگ بهترین اینترنت هارو دارند و خطوط اونها هم مستقیما تا اروپا کشیده شده با این حال پهنای باند و کیفیت بالایی هم دارند اما پینگشون نسبت به سرور های اروپایی بالای 350-400 هست . حالا یک کشور مثل عراق که کاملا در ضمینه اینترنت عقبه و فیبر نوری هم که شما میگی ندارند ، با این حال پینگشون به سرور های هلند 140-130 هست :)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or