بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

اره الان یه هفته میشه پینگ سرورای خاورمیانه قشنگ ۲۰ تا اومده پایین تر
تو فیفا کالاف بتل ۵۰ بودم الان ۳۰ میده راحت
بقیه دوستامم همینن دقیقا
یه سریشون تو فیفا ۶۰ ۶۵ بودن الان قشنگ ۳۸ ۴۰ میگیرن
خبر دارید ایشالا که ربطی به اینترنت ایران نداره ؟
دیتاسنتر آمازون راه اندازی شده در عمان که پینگ پایین تری میده برای ایرانی ها بازی ها هم دارن از اون استفاده میکنن
اینترنت ایران تغییری نکرده عزیز
پینگ من الان تو mw2 و وارزون 2 شده 20

دوستان بعد از اتفاقات پارسال هر چی لینک از psx میگرفتم و با tdlte ایرانسل میخواستم دانلود کنم سرعتش در حد یک مگ بود در صورتیکه که قبلش تا 9 مگ هم بهم سرعت دانلود میداد
خیلی وقته تستش نکردم
هنوز هم همینجوریه؟

من به خاطر کارم مجبورم زیاد فایل اپلود کنم که در حالت عادی 1 مگابیت هست و در صورتی که گیمینگ رو فعال کنم تا 2 مگابیت هم میره.سرعت دانلود هم 16 هست.حالا مشکلی که متوجه اش شدم اینه که وقتی داره آپلود میکنه،سرعت دانلود تقریبا به صفر میرسه و تا وقتی آپلود تموم نشه عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم حتی باز کردن یه صفحه عادی.مگه آپلودی که 1 مگابیت هست نباید همونقدر از پهنای باند رو بگیره؟یا کلا سیستمش همینطوریه؟

من به خاطر کارم مجبورم زیاد فایل اپلود کنم که در حالت عادی 1 مگابیت هست و در صورتی که گیمینگ رو فعال کنم تا 2 مگابیت هم میره.سرعت دانلود هم 16 هست.حالا مشکلی که متوجه اش شدم اینه که وقتی داره آپلود میکنه،سرعت دانلود تقریبا به صفر میرسه و تا وقتی آپلود تموم نشه عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم حتی باز کردن یه صفحه عادی.مگه آپلودی که 1 مگابیت هست نباید همونقدر از پهنای باند رو بگیره؟یا کلا سیستمش همینطوریه؟
اینم زنگ زدم پشتیبانی پرسیدم.حالا جوابش میذارم شاید بدرد کسی بخوره

گفت که ربطی نداره که مثلا سرعت آپلود 1 مگ باشه و دانلود 16 و مثلا 15 مگ پهنای باند بمونه.گفت موقع اپلود وقتی میخوای صفحه ای باز کنی اون درخواست میره قاطی اپلود میشه و منتظر میمونه که نوبتش بشه بعد ممکنه اینقدر طول بکشه که عملا سایتی باز نشه(یا یه همچین چیزی گفت :D )

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN
کسی اینجا بسته های نامحدود یا حجم بالای رایتل رو می تونه بذاره ببینم چه حجم و تایمی دارن؟ چون از طریق سایتش نامحدودا رو نشون نمی ده و شماره ی رایتل می خواد که من ندارم الان.

کسی اینجا بسته های نامحدود یا حجم بالای رایتل رو می تونه بذاره ببینم چه حجم و تایمی دارن؟ چون از طریق سایتش نامحدودا رو نشون نمی ده و شماره ی رایتل می خواد که من ندارم الان.
اینا بسته هایی هستن که به اسم نامحدود میفروشن:
نیم ساعته ۲.۵ گیگ ۳۵۰۰ تومان / سه ساعته ۱۵ گیگ ۱۲۰۰۰ت / یک هفته ای ۷۰ گیگ ۵۰۰۰۰ت + ۹٪ مالیات

• Like
Reactions: jdepp
اینا بسته هایی هستن که به اسم نامحدود میفروشن:
نیم ساعته ۲.۵ گیگ ۳۵۰۰ تومان / سه ساعته ۱۵ گیگ ۱۲۰۰۰ت / یک هفته ای ۷۰ گیگ ۵۰۰۰۰ت + ۹٪ مالیات
این بسته ها هیچکدوم توی اَپ رایتل یا از طریق رایتل من نیست، دلیلش رو می دونه کسی؟

این بسته ها هیچکدوم توی اَپ رایتل یا از طریق رایتل من نیست، دلیلش رو می دونه کسی؟
خیلی وقت که تو اپ نیست. با کد #۲۲۶* کار می کنه. که این رو هم می گن تو تهران و کرج فعلا فقط فعاله ولی نمی دونم درسته یا نه.برا من تو تهران فعاله

• Like
Reactions: jdepp
مودم اصلیه 2 تا مودم هم داره امروز رفتم خونشون یکم ور رفتم درست نشد یه مودم tp link 9960 داره یه مودم asus n14 بود فکر کنم با جفتش مشکل داشت کلا وایفای لپتاپ وصل میشد به مودم 10 تا پینگ میداد اوکی بود بعد یهو کلا یا قطع میشد یا تایم اوت میشد بعد دوباره درست میشد همین تکرار میشد
ولی گوشی اوکی بود یا با لن اوکی بود نمیدونم چیکارش باید کرد
از موس و کیبرد بی سیم استفاده میکنه؟معمولا موس و کیبورد بی سیم با کانال ۲.۴ کار میکنن و اگه وایرلس لپتاپ هم با ۲.۴ وصل شده باشه با هم تداخل ایجاد میکنن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or