بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

سلام

پینگ امروز من
از کدوم شرکت هستین؟ پینگتون عالیه!
همین الان:

809g9csvyqbgjykn0c6.png

عجیبه دو روز پیش مودمه کمن یهو ریست شد و دیگه به نت وصل نشد
یک روزی اینترنت همه خراب بود تا اینکه واسه همه وصل شد به غیر من هر کاری کردم وصل نشد
مودمو ریست کردم دوباره مودمو کانفیک کردم درست شد
نمیدونم این چندروزه که قطع بود اشکال از مودم من بود یا مخابرات

مخابرات تهران به جز 2 حالت زیر به هیچ عنوان 128 به بالا نمیده تازه در این صورت هم فقط 256 میده
یا باید تو هیت علمی دانشگاه باشی یا خونواده ی درجه 1 شهید . اینا رو زنگ زدم از دفتر مدیر کل مخابرات منطقه 2 پرسیدم
با کارت دانشجویی هم هیچی نمیده مخابرات .

دوست من قبلا 128 داشت ، الان همين جوري 256 ش كرده، يعني بهش زنگ زدن گفتن مي خواي 256 داشته باشي، اون هم گفت : ببببببببببببببببببببله :d
اين هم الان من :
1345983313.png

دوست من قبلا 128 داشت ، الان همين جوري 256 ش كرده، يعني بهش زنگ زدن گفتن مي خواي 256 داشته باشي، اون هم گفت : ببببببببببببببببببببله :d
اين هم الان من :
1345983313.png
امکان نداره.
دوستتون تهران ؟
اگه تهران حتما شوخی کرده .
عجب مملکت خوشحالی داریم.
برای یه اینترنت 256! یا باید کلی درس بخونی تا به فنا بری:d یا اینکه یکی از اعضای خانوادت کشته بشه:d
با کارت دانشجویی هم که بهت فحش هم نمی دن چه برسه به نت:))
من زنگ زدم شرایط رو گفت پیش خودم گفتن حتما با این شرایط میخوان 256 گیگ بدن به جای 256 کیلو

حوب دوستان من همین چند روز پیش که سوئد بودم تست از پینگ و سرعتم گذاشتم . حالا یه سفر اومدم ایران. گفتم با نت در حاضر تست بگیرم.
اینم پینگم :;):d به نظر خودم برای ایران این پینگ عالیه. تویه بازی BF BC2 هم الان تست کردم پینگم زیر 200 .:p
ii3g2e3qrv9m10zj6j8k.png

امکان نداره.
دوستتون تهران ؟
اگه تهران حتما شوخی کرده .
من زنگ زدم شرایط رو گفت پیش خودم گفتن حتما با این شرایط میخوان 256 گیگ بدن به جای 256 کیلو

چرا امكان نداره؟ امكان داره.
اين دوست من هم تهران هست . يه هفته پيش هم خونشون بودم بودم. سرعت دانلود : 30
البته ناگ فته نماند، باباش كارمند مخابراته ...

مسیر ها مثل مال منه
با این تفاوت که شما خیلی نوسان داری :p
میدونی سیگنال و ccq که برات گرفتند ، چنده ؟
در ضمن WEB یا دانلودی که نداشتی موقع این تست ؟ :d
تو پوشش نوشته بود این دوتارو !

CCQ 80%
Signal 70 dbm
Distance throughput : 2Km
این الان بدون دانلود و اینجور چیزا بود ؟ :d خیلی خرابه که :| حتی پینگت با دکل اونها هم زیر 30-25 باید باشه که نیست(مال من مثلا 5 هست تا دکل و حدود 5-6 کیلومتر هم فاصله دارم) . این نشون میده کسی برات تجهیزات نصب کرده یا وارد نبوده سریع یچیز چرت ست کرده یا اینکه دکلشون خیلی ضعیف و شلوغه که پینگ حتی با سرور های خودشون بالاست .
البته اگر انلاین بازی نمیکنی مهم نیست
راستی اون روز مهمون داشتیم بچه ها اومده بودن با 20 تا لپتاپ یکیشون آپدیته لپتاپش همینجور رفت ترافیک مارو هم تموم کرد ! :| اون موقه هم داشت آپدیت میکرد !!!
علی رضا چرا پینگ با دکلت بالاست بر من 14 بودش
تست الان :
1343749338.png
اینم با کشورای اروپایی ! :دی

مخابرات تهران به جز 2 حالت زیر به هیچ عنوان 128 به بالا نمیده تازه در این صورت هم فقط 256 میده
یا باید تو هیت علمی دانشگاه باشی یا خونواده ی درجه 1 شهید . اینا رو زنگ زدم از دفتر مدیر کل مخابرات منطقه 2 پرسیدم
با کارت دانشجویی هم هیچی نمیده مخابرات .

فکر می کنم قانوناشون عوض شده. چند وقته اینارو دیگه تو سایتش ننوشته و هیچ اشاره ای به خونگی نکرده...
من الان داشنجو کامپیوترم. صبح تا شب باید دنبال چیزای جدید باشم و کلی هم دانلود دارم، اندازه موبایل یه آفریقایی نباید اینترنت داشته باشم :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or