بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,586
نام
Alireza
من دو سه روزه اینترنتم (شاتل) شدیدا packet loss پیدا کرده گیم های آنلاین با dns کانکت میشم ولی delay داره.
پشتیبانی هم که میگن مشکلی نیست...
منم همینطور. قبل جمعه برای یه هفته دو هفته ای اوکی شده بود ولی دو سه روزه بد شده دوباره.

• Like
Reactions: amin1

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
یه سوال داشتم از شما ممنون میشم کمکم کنید
من اولش یه مودم رو روشن میکنم snr روی 12-14 هست ولی بعد از چند ساعت یا چند روز میاد روی 8-9 این علتش چیه؟ نویز خط بر اثر زمان زیاد میشه؟
من اونقدری اطلاعات دقیق ندارم بهتره یکی که حرفه ای تر هست کمک کنه بهتون ولی درکل تجربه شخصیم اینه که اول از همه نویزگیر حتما وصل کنید برای مودم دوم اگه حل نشد پریز تلفن جاهای دیگه خونه رو تست کنید شاید مشکلو حل کنه اگه حل نکرد دوتا راه مشکلو حل میکنه یا باید سرعت رو پایینتر بیارن که بستگی به نویز خط ممکنه یذره لازم باشه پایین بیارید ممکنه کلا مشکل رو حل نکنه با تا حدی بیاد پایین که سرعت زیادی کم باشه در این حالت بهترین راه اینه که سیم بگیرید یکیو بیارید کامل از نقطه اتصال تا داخل خود خونه براتون سیم تلفن بکشه به کل هر مشکلی باشه حل میکنه ولی خب نکته منفیش اینه که دردسر داره و سیم کشی به طبقات بالای ساختمون سختتره بنظر من یکم سرعت نتتون رو کمتر کنید ببینید مشکل پابرجا هست یا نه بعد دنبال راه حل دیگه باشید براش
معمولا ساختمونای قدیمی و خصوصا شهرای شرجی سیم کشی تلفنشون مشکل داره جعبه تقسیم تو شهرای شرجی به مرور زمان سوافات میشه حالا ممکنه مشکل جدی پیش بیاره ممکنه گاهی نویز پیش بیاره ممکنه روزای بارونی کلا خط تلفن قطع بشه و…
البته اینم یادم رفت اضافه کنم جعبه تقسیمتون هم چک کنید کابل تلفنتونو اگه میتونید پیدا کنید یه نگاه بندازید بد نیست. اگه چیز خاصی تو سیم دیدید مثل پارگی یا خرابی لنت و اینجور چیزا سیم رو یکم کوتاه کنید لنت نو بپیچید وصل کنید اگه تا حالا انجام ندادید خطری نداره ولتاژ سیم تلفن با برق شهری متفاوته
Snr زیر ده هم قابل بازی کردن هست ولی این استیبل نبودن نویز خطه گاهی اذیت میکنه دیگه من الان snr خطم روی ۱۸-۲۰ هست

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
با این اوضاع مملکت نت ملی شدن باز دمتون گرم دنبال راهکار برای آنلاین بازی کردنین :-"

آقا نورد هیچ جوره وصل نمیشه با ایرانسل سروری راه حلی ندارید؟

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
با این اوضاع مملکت نت ملی شدن باز دمتون گرم دنبال راهکار برای آنلاین بازی کردنین :-"

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
نورد رو به مرور محدود و محدود تر کردن از ماه پیش کلا دیگه بیخیالش شدم. برو سراغ قند شکن های دیگه.
دوتا قندشکن خوب من استفاده میکنم که اینجا نمیگم چون یهو یکی میره گزارش میده به مسئولین مادر %%ه سانسورینگ.

پشتیبانی هم که میگن مشکلی نیست...
پشتیبانی هاشون میترسن حرف بزنن من چند وقت پیش زنگ زدم بهش گفتم اگه قندشکن خوب میشناسی معرفی کن گفت چون غیر مجازه ما نمیتونیم بگیم و فلان. بعید نیست مکالماتشون رصد بشه.

امروزم که شاتل اینجوری شده بدون قندشکن هیچچچی باز نمیکنه!

• Like
Reactions: amin1

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
شاتل به هیچ چیزی وصل نمیشه!
اره
اینو تو یکی از کانالا گذاشته بود

"ضمن عرض درود و وقت بخیر خدمت کاربران و همکاران گرامی از دقایقی قبل ، محدودیت های شدیدی روی اینترنت کشور در حال اعمال شدن می باشد و بسیاری از جاها اینترنت به صورت کامل ملی شده است و ترافیک بین الملل فقط به صورت محدود اجازه باز کردن سایت ها یعنی ترافیک به پورت 80 و 443 را میدهد. از سمت سرویس های ما مشکلی وجود ندارد و تماما در دسترس هستند. لطفا اگر در اتصال مشکل دارید از ارسال پیغام خودداری فرمایید به این دلیل که محدودیت های اینترنت کشور از سمت ما قابل پیگیری نیست و باید صبور باشید تا محدودیت ها رفع شود. پایدار باشید."

• Like
Reactions: ZEN 2 and TeTration

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
اره
اینو تو یکی از کانالا گذاشته بود

"ضمن عرض درود و وقت بخیر خدمت کاربران و همکاران گرامی از دقایقی قبل ، محدودیت های شدیدی روی اینترنت کشور در حال اعمال شدن می باشد و بسیاری از جاها اینترنت به صورت کامل ملی شده است و ترافیک بین الملل فقط به صورت محدود اجازه باز کردن سایت ها یعنی ترافیک به پورت 80 و 443 را میدهد. از سمت سرویس های ما مشکلی وجود ندارد و تماما در دسترس هستند. لطفا اگر در اتصال مشکل دارید از ارسال پیغام خودداری فرمایید به این دلیل که محدودیت های اینترنت کشور از سمت ما قابل پیگیری نیست و باید صبور باشید تا محدودیت ها رفع شود. پایدار باشید."
خود شاتل اینو گفته؟

آخرش که گفته باید صبور باشید تا محدودیت ها رفع شود رو قبول ندارم.

باید "فعال" باشیم و عامل محدودیت ها را ریشه کن کنیم. تا اینا هستن محدودیت فقط بیشتر میشه چون خود آقاشون چند ساله داره میگه اینترنت رو ملی کنید.

• Like
Reactions: snOOpy ::.

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
خود شاتل اینو گفته؟

آخرش که گفته باید صبور باشید تا محدودیت ها رفع شود رو قبول ندارم.

باید "فعال" باشیم و عامل محدودیت ها را ریشه کن کنیم. تا اینا هستن محدودیت فقط بیشتر میشه چون خود آقاشون چند ساله داره میگه اینترنت رو ملی کنید.
نه، من بد نوشتم. یکی از کانالای ویپی ان تو تلگرام نوشته بود
خود شاتل (با این پینگ و سرعت بهتره اسمشو بذاره درشکه) ک چیزی بگه ک سریع تو گونی میکنن مدیر عامشو

• Like
Reactions: TeTration

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
نه، من بد نوشتم. یکی از کانالای ویپی ان تو تلگرام نوشته بود
خود شاتل (با این پینگ و سرعت بهتره اسمشو بذاره درشکه) ک چیزی بگه ک سریع تو گونی میکنن مدیر عامشو
مدیر عاملش دو سه ماه پیش هم میخواست استفا بده گفت کارد به استخوان رسیده ولی معلوم نیست چیشد یدفعه استفا نداد

• Like
Reactions: PsychoX

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
این مسولین از خودشون سوال کردن از موقعیکه نت ها رو محدود کردن این محدودیت چه دستاوردی داشته تا الان؟.ایا شلوغی ها کمترشده یا چی.!!!!بدتر هم شده
با این محدودیت ها بیشتر مردم رو عصبانی تر میکنید....

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
یک مشکل عجیبی برام پیش اومد
یکی از گوشی هام در حالی که کلی شارژ داشت صبح دیدم خاموش شده و بعد از اون هیچ v..p.n روش کار نمیکنه روی اونیکی گوشی ها هم درسته
v..p.n هر دو گوشی هم مشترک هست از این پولی ها و مطمئنم مشکل از اون نیست

یعنی انگار تنظمیات گوشی بهم خورده

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
از دیروز نا الان ‌رو گوشیم نه فیلتر شکن بالا نمیاد چالبیش اینه همون VPNروی گوشی دیگه فعاله

تنظیمات نتورک‌ هم زیست کردم باز نشد
نه از این قند پولی ها نه رایگان اجرا میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
آقا سیمای تلفن ما که با چند تا از همسایه ها مشترک بود یک ماه پیش دزدیدن مخابرات که به هیچ ورش نگرفت خودمون یکی رو آوردیم فیکس کرد پول گرفت همه چی اوکی بود تا اینکه همسایمون رفت یکیو از مخابرات پیدا کرد واسه اونم درست کنه (که همونقدم ازش پول گرفتن) بعد اومد ر*ـد به کل خطای ما :| یک جوری نویز انداخته رو خط که از 14 مگابیت اومدم رو 5-6
همینم در صورتیه که کلا بیخیال پینگ بشم، اگه بخوام پینگ اوکی شه سرعت تا 400 کیلوبایت میاد پایین.

کسی تونسته مخابراتو مجبور کنه بیان اوکی کنن نویزو؟ ISP ـا که میگن پورتتون چک کردن اوکی بوده اگه سر خطین و بازم مشکل دارین تقصیر ما نیست، مخابراتم نه تلفن جواب میدن نه حضوری درست جواب میدن نه میان چک کنن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر