بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
نمی‌دونم چجوری زدن ترکوندن که بدون فیلتر شکن صفحه اول بازی‌سنتر باز میشه ولی هیچ صفحه دیگه‌ای از سایت باز نمیشه.
دارک کمدیه واقعاً!

• Like
Reactions: RedShift

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
دوستانی که نورد مصرف میکنن براشون اوکیه الان ؟ من هر کاری میکنم نه تو پی سی نه موبایل هیچ جوره به هیج سروری وصل نمیشه ! تنظیمات خاصی داره ؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
دوستانی که نورد مصرف میکنن براشون اوکیه الان ؟ من هر کاری میکنم نه تو پی سی نه موبایل هیچ جوره به هیج سروری وصل نمیشه ! تنظیمات خاصی داره ؟
تا جایی که میدونم باید یه فیلترشکن دیگه وصل کنی بعد نورد رو فعال کنی، اوکی که شد اون فیلتر شکن قبلی رو خاموش کنی! یکی از کانالهایی که ازش خرید میکنم اینو بهم گفت.

• Like
Reactions: farhad_fr2

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
من واقعاً بریدم دیگه :|
عزیزان از کجا و چطور میتونم یه وی... درست حسابی برای iOS تهیه کنم :(
اکسپرس یا وایپر نمیدونم هرکدوم بهتر کار میکنه هزینشم مهم نیست قانونی هکی هرچی فقط کار کنه :|

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
دوست عزیز من متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدی؟

یه گوشی اندرویدی بردار روش نرم افزار Every Proxy بریز بعد دکمه http ش رو فعال کن. بهت دو تا کد میده یکیش host که مشخصات آیپی داخلیته و یکیش پورت. طبق عکس زیر 192.168.1.36 هاسته و پورتشم 1080. (گاهی ممکنه کار نکنه از طریق بخش تنظیمات پورت رو عوض کن. مثلا بذار 65535)

بعد آیفونو باز کن؛ تو بخش تنظیمات وای فای، کنار وای فایی که بهش متصلی یه علامت تعجب آبی رنگ ریزی وجود داره، روش بزنی یه منویی میاره که انتهاش این گزینه configure proxy رو پیدا میکنی. (زیر dns) وقتی پیداش کردی روش بزن بعد رو حالت manual بذار و آیپی و پورت رو تایپ کن.
اینطوری هر VPNیی رو گوشی اندرویدیت باشه منتقل میشه به آیفونت. منطقش اینه که تو گوشی اندرویدیت رو تبدیل به یک پراکسی میکنی که به عنوان واسط بین شما و اینترنت عمل کنه.

برای بقیه سیستم عاملا هم مشابه همینه.

every-proxy-26780-2_jpg.jpg 9e7391028c34356318229395f4e305f6_png.jpg

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
یه گوشی اندرویدی بردار روش نرم افزار Every Proxy بریز بعد دکمه http ش رو فعال کن. بهت دو تا کد میده یکیش host که مشخصات آیپی داخلیته و یکیش پورت. طبق عکس زیر 192.168.1.36 هاسته و پورتشم 1080. (گاهی ممکنه کار نکنه از طریق بخش تنظیمات پورت رو عوض کن. مثلا بذار 65535)

بعد آیفونو باز کن؛ تو بخش تنظیمات وای فای، کنار وای فایی که بهش متصلی یه علامت تعجب آبی رنگ ریزی وجود داره، روش بزنی یه منویی میاره که انتهاش این گزینه configure proxy رو پیدا میکنی. (زیر dns) وقتی پیداش کردی روش بزن بعد رو حالت manual بذار و آیپی و پورت رو تایپ کن.
اینطوری هر VPNیی رو گوشی اندرویدیت باشه منتقل میشه به آیفونت. منطقش اینه که تو گوشی اندرویدیت رو تبدیل به یک پراکسی میکنی که به عنوان واسط بین شما و اینترنت عمل کنه.

برای بقیه سیستم عاملا هم مشابه همینه.

View attachment 274262View attachment 274263
ممنون خیلی لطف کردی
من فکر میکردم اون اندروید حتما باید هات اسپات بشه تا این درست پیش بره

پ.ن: ۲ تا موضوع که باهاش برخورد کردم :D پورت و از کجا تغییر میدی؟ و اینکه تو قسمت host چندتا ایپی میاره. فقط یکیش وارد شه اوکیه؟

• Like
Reactions: Fallen God

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
782
ممنون خیلی لطف کردی
من فکر میکردم اون اندروید حتما باید هات اسپات بشه تا این درست پیش بره

پ.ن: ۲ تا موضوع که باهاش برخورد کردم :D پورت و از کجا تغییر میدی؟ و اینکه تو قسمت host چندتا ایپی میاره. فقط یکیش وارد شه اوکیه؟
اون ۳ نقطه بالا سمت چپ بزن برو داخل settings
اونجا میتونی ست کنی هردو رو

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,583
نام
Alireza
دوستان سرویسی سراغ دارین برا share کردن رو کنسول؟ روز به روز یه بازی جدید داره از دسترس خارج میشه. :|
قیمتو اینا مهم نیست، فقط طرز یا سایت خریدشو PM کنین.

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان سرویسی سراغ دارین برا share کردن رو کنسول؟ روز به روز یه بازی جدید داره از دسترس خارج میشه. :|
قیمتو اینا مهم نیست، فقط طرز یا سایت خریدشو PM کنین.
سلام منم‌همین‌مشکل‌رو‌دارم دستینی‌ ۲ بازی میکردم رو کنسول که الان دو‌هفتست‌به‌‌سرور‌لاگین‌نمیشه

• Like
Reactions: DedSec88

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,583
نام
Alireza
سلام منم‌همین‌مشکل‌رو‌دارم دستینی‌ ۲ بازی میکردم رو کنسول که الان دو‌هفتست‌به‌‌سرور‌لاگین‌نمیشه
اتفاقا منم برای دستینی دنبال فیلتر شکن میگردم. برای من تا یکی دو روز پیش با نت همراه اول میرفت تو ولی از امروز صبح اونم مثل نت خونه مشکل پیدا کرده.

نمیدونم فیلتر کردن یا بخاطر بستن پورت ها اینطوری شده چون کانکت و ساین این میشه ولی قبل اینکه اصلا لود بشه ارور میده میندازه بیرون.

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
اتفاقا منم برای دستینی دنبال فیلتر شکن میگردم. برای من تا یکی دو روز پیش با نت همراه اول میرفت تو ولی از امروز صبح اونم مثل نت خونه مشکل پیدا کرده.

نمیدونم فیلتر کردن یا بخاطر بستن پورت ها اینطوری شده چون کانکت و ساین این میشه ولی قبل اینکه اصلا لود بشه ارور میده میندازه بیرون.
بله دقیقا موقع لود شدن‌ارور centipede میده برای‌منم . متاسفانه چند روزه‌دنبال‌یه‌ چیزی میگردم که بشه روی مودم‌ست کرد ولی‌‌ کسی درست پاسخی نمیده . راهی اگه پیدا کردی‌به‌منم بگو

• Like
Reactions: DedSec88

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
کسی از دوستان عزیز vypr رو پی سی استفاده میکنه وضعیت وصل شدنش چطوریاست و چه پرتکل هایش کار میکنه ؟
نورد که کار نداد، نت هم های وب هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر