بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
اگه نویز از سیمکشی داخل ساختمون باشه بهترین کار اینه که یه سیم کشی از دم در خونه تا پشت مودم انجام بدی
فکر نکنم به خاطر سیمکشی باشه چون قبلا صبانت داشتم و سرعت دانلودش 1.7-1.8 مگابایت بود ولی پشتیبان های وب اصرار داره که از سیم کشیه! اطلاع دارید ISP دیگه ای با سرعت و ترافیک بالا با همین قیمت (تا 150 ماهیانه) چه گزینه دیگه ای هست؟

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
فکر نکنم به خاطر سیمکشی باشه چون قبلا صبانت داشتم و سرعت دانلودش 1.7-1.8 مگابایت بود ولی پشتیبان های وب اصرار داره که از سیم کشیه! اطلاع دارید ISP دیگه ای با سرعت و ترافیک بالا با همین قیمت (تا 150 ماهیانه) چه گزینه دیگه ای هست؟
نه متاسفانه اطلاعاتی ندارم ولی معمولا نویز از سیمکشی داخلی هست از قسمت تنظیمات مودم ببینید میزان SNR تون چقدر هست

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
دقیقا 9 تا 12 شب اینترنت داغون میشه پر از پکت لاست وقطعی.... پینگ میره بالای 200!!!
یه مشکلی پیش اومده و ۴۰۰ گیگ پهنای باند از دست دادن. فعلا هم نمیتونن درستش کنن. برای همین در ساعات اوج مصرف، سرعت میاد پایین. برای اینم که عدالت رعایت بشه، کندی سرعت در این ساعات بین شرکت های مختلف هی دست به دست میشه که در حق کسی اجحاف نشه :D

• Like
Reactions: mohsen2019

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
یه مشکلی پیش اومده و ۴۰۰ گیگ پهنای باند از دست دادن. فعلا هم نمیتونن درستش کنن. برای همین در ساعات اوج مصرف، سرعت میاد پایین. برای اینم که عدالت رعایت بشه، کندی سرعت در این ساعات بین شرکت های مختلف هی دست به دست میشه که در حق کسی اجحاف نشه :D
این مشکل برای امروز فردا نیست الان چند ماهه اینجوریه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
اونکه وصل شده خیلی وقته
۴۳۰ گیگابایت پهنای باند بین‌الملل به اینترنت ایران بازگشت
مشکل کاهش سرعت اصلا فنی نیست، دستوریه به پیشواز صیانت میریم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
الان ۴۰۰ گیگابایت رو تقسیم بر ۸۰ میلیون کنی میشه نفری ۵ کیلوبایت.وضعیت بحرانی تر از این حرفاست

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
درود
دوستان خط من تا 14 مگ میکشه ولی رو 6مگ بسته شده
نویز خطمم بالاست میدونم ولی افزایش پهنای باند نویز زیاد میکنه ؟>
screenshot_2022-02-12_144145_usrs.png

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
درود
بله بالاتر بزاری عملا هی قطع میشی و پینگ و تایم اوت زیادی میگیری

• Like
Reactions: Deadmau5

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
درود
خط ات همین 6 مگ رو هم نمیکشه! نزدیک 3 هزار تا خطا داشته.
اون حداکثر چرت میزنه!
این کشش خط منه، مثلا میزنه 22 مگ میکشه، مودم های Asus این قابلیت دارن تو بخش DSL Settings با تغییر Stability Adjustment میتونی سرعت اتصالت رو بالا ببری هرچی مثبت بزاری بالاتر میره مثلا من الان منفی یک گذاشتم اینطوری وصل میشه ولی برای بازی بهترین حالت ممکنه است. اگر ببرم بالا رسما تو بازی پیرم میکنه از پکت لاست و قطعی های مداوم ...

1644705975358.png

جالبه، من یک خط از نه سر خط، از خود باکس مخابرات که توی خیابون هست مستقیم کشیدم تو خونه! بدون هیچ واسطی ولی نویز خط ام ببینید چقدر بالاست :| هرچیم به شاتل میگم میگه مشکل از سیم کشی ساختمونه میگم لعنتی من یکی مستقیم کشیدم سیم هم کابل های خود مخابراتی هست چطوری نویز ساختمون داشته باشم!

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
618
اون حداکثر چرت میزنه!
این کشش خط منه، مثلا میزنه 22 مگ میکشه، مودم های Asus این قابلیت دارن تو بخش DSL Settings با تغییر Stability Adjustment میتونی سرعت اتصالت رو بالا ببری هرچی مثبت بزاری بالاتر میره مثلا من الان منفی یک گذاشتم اینطوری وصل میشه ولی برای بازی بهترین حالت ممکنه است. اگر ببرم بالا رسما تو بازی پیرم میکنه از پکت لاست و قطعی های مداوم ...

View attachment 244343

جالبه، من یک خط از نه سر خط، از خود باکس مخابرات که توی خیابون هست مستقیم کشیدم تو خونه! بدون هیچ واسطی ولی نویز خط ام ببینید چقدر بالاست :| هرچیم به شاتل میگم میگه مشکل از سیم کشی ساختمونه میگم لعنتی من یکی مستقیم کشیدم سیم هم کابل های خود مخابراتی هست چطوری نویز ساختمون داشته باشم!
ای بابا اگه با سیم کشی مستقیم هم درست نمیشه پس چیکار کنیم؟؟ من همه امیدم این بود برم یه سیم مستقیم بکشم تو اتاقم

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
اون حداکثر چرت میزنه!

View attachment 244343

من تو فکر بودم برم مودممو عوض کنم یه چیز خوب بگیرم چون فک می کردم از مودممه
پکت لاست که منو کر..
سیم از سر خط کشیدم
رفتم کابل متری 20 تومنی خریدم 3 سال پیش هیچ انگار
10 تا اسپلیتر تو خونس الان فقط
حتی کابل های لن خوب هم گزاشتم
تنها راه فکر کنم وایرلسه دیگه

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
من تو فکر بودم برم مودممو عوض کنم یه چیز خوب بگیرم چون فک می کردم از مودممه
پکت لاست که منو کر..
سیم از سر خط کشیدم
رفتم کابل متری 20 تومنی خریدم 3 سال پیش هیچ انگار
10 تا اسپلیتر تو خونس الان فقط
حتی کابل های لن خوب هم گزاشتم
تنها راه فکر کنم وایرلسه دیگه
بنده قبلا وایرلس داشتم و همچین اش دهن سوزی هم نبود، پینگش از adsl مخابرات بیشتر بود (شرکت بدر رایان جنوب فکر کنم فقط جنوب رو پوشش میده) یکی از دوستان تازگی از tdlte مبینت استفاده میکنه و از پینگ و سرعتش راضیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر