بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
مسعود وضع اش از همه ما بهتره باید نماز شکر بخونه
دوستان اگه مخابرات سرعت واقعی بده این سرعته که قیرترینگ جواب گو اش نیست
همه جا همینه....
پول پانصدو دوازده نامحدود رو از من گرفتند یه شرکتی هشت گیگ تکنو دارم دانلود می کنم سرعت رو میزنه چهاریا پنج
داره میره تو سه روز که رایانه من روشنه سینزده درصد دانلود کرده
ده برابر دارم پول برق میدم
اگه والدین ایرانی بلد بودند بچه هاشون رو مثل آدم تربیت کنند این وضع رفع میشد
یه چی میگم یه چی میشنفید
خدا رو شکر کنید بیش از ده سال پیش یادم میاد پنج دقیقه حداقل گاهی ده دقیقه باید صبر می کردم تا صفحه اول سایت مورد نظر بارگذاری بشه آخر سر هم نمیشد تازه بلد بودم با سرعت واقعی بیست و چهار یا سی و شیش وصل شم که احتمالا واقعی واقعی اون سرعت دو یا سه بوده...
وایرلسی ها هم نامردن... یه کاغذ نمیزنند آی مردم محل من وایرلس دارم بیایید یه حق عضویت بدید از اینترنت فرا سرعت استفاده کنید... ای داد.. آه

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
دوستان یه مقایسه ی کلی می خواستم از مبین نت Vs ایرانسل تو وایمکس...لطفا !
ایرانسل که افتضاح هست.
پینگ افتضاح
قطعی های زیاد در حد 1 روز و 2 روز
افت سرعت شدید توی روز به طوری که نزدیک نصف سرعت واقعی هم ندارید
اگر محدود حجمی بگیرید هم تو محاسبه حجم خیلی بالاتر از مصرف واقعی شما محاسبه می کنند.
تنها مزیتش نسبت به مبین نت داشتن طرح نامحدود و ارزون تر بودنش هست.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
جوک سال اینترنت ایران:

اينترنت رايگان برای کاربران ایرانی

فارس: مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري مشهد گفت: در 7 سال آينده اينترنت براي كاربران در ايران رايگان ارايه مي‌شود.

علي آبسالان در آستانه برگزاري چهارمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و شهر الكترونيك در جمع خبرنگاران در محل نمايشگاه بين‌المللي مشهد اظهار داشت: بعد از ارايه اينترنت رايگان نرخ بهاي استفاده از خدمات اينترنت بر اساس سرويس‌هاي ارائه شده به كاربران محاسبه و دريافت مي‌شود.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري مشهد با بيان اينكه به دليل وسعت و تنوع خدمات در يك شهر الكترونيكي و به روز شدن خدمات در اين حوزه هيچ وقت نمي‌توان ادعا كرد كه ما يك شهر الكترونيكي كامل هستيم گفت: به همين منظور هيچگاه به معناي واقعي به مفهوم شهر الكترونيك نمي‌رسيم.

آبسالان با اشاره به اهميت توسعه زير ساخت‌ها در ارايه خدمات مطلوب اينترنتي اظهار داشت: بر اين اساس تا پايان سال پهناي باند اينترنت در مشهد به 150 "مگ پرسكنت " افزايش مي‌يابد.

رئيس ستاد چهارمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و شهر الكترونيك مشهد با بيان اينكه در مسير توسعه فناوري نبايد راه را اشتباه پيمود گفت: در اين راستا و به منظور ارائه خدمات الكترونيكي دستگاه‌هاي نيازمند تغيير در فرايندهاي اداري درون سازماني خود هستند كه اين امر مستلزم كسب آموزش و فرهنگ سازي است.

وي با اشاره به برگزاري چهارمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و شهر الكترونيك ( اله‌سيت 90) در مشهد اشاره كرد و افزود: اين نمايشگاه با يك رويكرد ويژه در پي ايجاد هم‌افزايي خاص در ميان مسئولان كشور است.

...........

150 مگ پر سکنتش منو کشت! بخصوص پر سکنت! :))
واقعا 150 مگ برای یک کلان شهر مایه ی افتخاره که بگی؟
دقیقا یک جوک هست! و مایه ی تائسف!

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
جوک سال اینترنت ایران:

اينترنت رايگان برای کاربران ایرانی

فارس: مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري مشهد گفت: در 7 سال آينده اينترنت براي كاربران در ايران رايگان ارايه مي‌شود.

علي آبسالان در آستانه برگزاري چهارمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و شهر الكترونيك در جمع خبرنگاران در محل نمايشگاه بين‌المللي مشهد اظهار داشت: بعد از ارايه اينترنت رايگان نرخ بهاي استفاده از خدمات اينترنت بر اساس سرويس‌هاي ارائه شده به كاربران محاسبه و دريافت مي‌شود.

مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و ارتباطات شهرداري مشهد با بيان اينكه به دليل وسعت و تنوع خدمات در يك شهر الكترونيكي و به روز شدن خدمات در اين حوزه هيچ وقت نمي‌توان ادعا كرد كه ما يك شهر الكترونيكي كامل هستيم گفت: به همين منظور هيچگاه به معناي واقعي به مفهوم شهر الكترونيك نمي‌رسيم.

آبسالان با اشاره به اهميت توسعه زير ساخت‌ها در ارايه خدمات مطلوب اينترنتي اظهار داشت: بر اين اساس تا پايان سال پهناي باند اينترنت در مشهد به 150 "مگ پرسكنت " افزايش مي‌يابد.

رئيس ستاد چهارمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و شهر الكترونيك مشهد با بيان اينكه در مسير توسعه فناوري نبايد راه را اشتباه پيمود گفت: در اين راستا و به منظور ارائه خدمات الكترونيكي دستگاه‌هاي نيازمند تغيير در فرايندهاي اداري درون سازماني خود هستند كه اين امر مستلزم كسب آموزش و فرهنگ سازي است.

وي با اشاره به برگزاري چهارمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و شهر الكترونيك ( اله‌سيت 90) در مشهد اشاره كرد و افزود: اين نمايشگاه با يك رويكرد ويژه در پي ايجاد هم‌افزايي خاص در ميان مسئولان كشور است.

...........

150 مگ پر سکنتش منو کشت! بخصوص پر سکنت! :))
واقعا 150 مگ برای یک کلان شهر مایه ی افتخاره که بگی؟
دقیقا یک جوک هست! و مایه ی تائسف!
مسعود جان منظورش همون اینترنت حلال هست:d
وصل میشی به Leader.ir و با این سرعت معرفت و معنویت دانلود میکنی:x

• Like
Reactions: bardia67m

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
یه برناه معرفی می کنید که کیفیت عکسارو بیاره پایین برا Google Chrome میخوام

ممنون
توی سایت maxnet.ir یه چرخی بزنی پیداش میکنی.
یه برنامه هست توی سایت که برای کسایی گذاشتن که از دیال آپ استفاده میکنن!
حجم عکس و.. رو پایین میاره تا صفحه ها زودتر لود بشن.
اون رو بگیر که راست کار خودته...
........
مسعود جان منظورش همون اینترنت حلال هست:d
وصل میشی به Leader.ir و با این سرعت معرفت و معنویت دانلود میکنی:x
به به! :d
زیر این باران معنویت باید دوش گرفت.. :))

• Like
Reactions: Soap McTavish

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
41458607.png

41458759.png

41458819.png

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام به همگی

دوستان اینجا میشه برای خرید مشاوره هم گرفت؟!

به هر حال

آقا واسه بازی کردن Xbox Live میخواهم ADSL بگیرم.داخل شهر ما فقط از آسیاتک و پارس آنلاین شعبه هست(البته فکر کنم یکی دو تا دیگه هم باشه)

حالا به نظرتون از کدومشوم بگیریم؟اگه از پارس آنلاین باشه کدوم اشتراک رو بگیرم؟

ممنون

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام به همگی

به هر حال

آقا واسه بازی کردن Xbox Live میخواهم ADSL بگیرم.داخل شهر ما فقط از آسیاتک و پارس آنلاین شعبه هست(البته فکر کنم یکی دو تا دیگه هم باشه)

ممنون
فکر کنم آسیاتک پینگش بهتر باشه.
پینگ پارس آنلاین خوب نیست سرعتش عالیه.
من داداشم همش تو لایوه فقط ساعت 7-8 بعضی روزا (یکی یا نهایت دو روز در هفته) Lagزیاد می شه جوری که نمی شه بازی کرد.
بقیه مواقع خیلی روون و خوب بازی می کنه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اگه زیاد گیم میزنی مثل من بهرته یه 5 گیگ رو فقط برای بازی بذاری! اگرم گاه گداری و روزی یکی دوساعت بازی میکنی ماهیانه 3 گیگ بسه برای بازی.
مصارف دانلود و وب گردی رو هم خودت بهش اضافه کن.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
آقا مسعود پینگشون رو نمیتونم قبل از خرید بفهمم؟یعنی اینکه کدوم شرکت پینگش چنده؟
میشه!
برید از خود شرکت تست کنید!
یا ببینید دوستی آشنایی که از مخابرات شما هستن و از اون شرکت ها سرویس دارن پینگشون چنده!
یا کافی نتی چیزی که از اونها سرویس داره! فقط دقت کن از مخابرات شما باشن!

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
سلام به همگی

به هر حال

ممنون
من تجربه خودمو میگم برات
اگه مخابراتتون پورت ازاد داره از مخبرات بگیری بهتره پینگ عالی حجم نامحدود سریع هم وصل میشه واسه من 2 روزه وصل کردن در ضمن خط من فیبر نوریه 256 سرعتمه
حالا من یه سوال دارم مثلا الان پارس انلاین داره سرعت 128 نامحدود رو میده ماهی 33 تومن
مخابرات داره میده ماهی 13 تومن بین اینا چه فرقیه؟
الان من که خطم فیبر نوریه میتونم از جای دیگه ای سرویس بگیرم؟

• Like
Reactions: aliahmadi2

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من تجربه خودمو میگم برات
اگه مخابراتتون پورت ازاد داره از مخبرات بگیری بهتره پینگ عالی حجم نامحدود سریع هم وصل میشه واسه من 2 روزه وصل کردن در ضمن خط من فیبر نوریه 256 سرعتمه
حالا من یه سوال دارم مثلا الان پارس انلاین داره سرعت 128 نامحدود رو میده ماهی 33 تومن
مخابرات داره میده ماهی 13 تومن بین اینا چه فرقیه؟
الان من که خطم فیبر نوریه میتونم از جای دیگه ای سرویس بگیرم؟

سرعت دانلود پارس انلاین خیلی از مخابرات بیشتره .
نه نمیتونی . فقط مخابرات به فیبر نوری سرویس میده .
البته توی مشهد 128 ـه مخابرات 10 تومنه . 256 ـش 12 تومنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر