بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
isp دیگه مد نظر دارین ؟ شاتل که همه ناراضین پارس آنلاین هم ترکیده میمونه مخابرات و پیشگامان
والا میگم این قضیه لگ و پکت لاسو اینا که اینقد مردم گله دارن از ISP ـا نیست بنظر، از ریشه زیر ساختا به مشکل خورده انگار، الان هیچ ISP ندیدم بدون مشکل باشه تو این چند وقت، مال خودمم که فعلا وضعیت پینگ و اینا بصورت کلی خوبه بعضی از شبا ساعت 11 به بعد پکت لاس میگیره، بنظرم تو شهرای مختلف وضعیت هم متفاوته.
در مورد مخابرات هم الان از وضعیتش خبر ندارم ولی 1.5 سال پیش که داشتم راضی بودم و پینگشم خوب بود ولی پیشگامان تو پینگ تا حدودی بهتر بود.

در کل باید صبر کرد دید چی میشه با این وضعیت، هم نتا افتضاحه هم قیمتا بالا.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کسی ٱمار تک نت روداره؟ دوتا خیابون پیین تر از ما ن رفتم پرسیدم گفت ۵مگ ماهی ۷۰۰ نامحدود پینگ هم قسم میخرد فیکس 60الی70 میگفت اومدیم فقط بره گیمر ها مودم امانی بالا پشت بوم

من ک مشکوکم قسم میخرد تو پی اس ان پینگ شصت . ممکنه همچین چیزی?

• Like
Reactions: saeed_sg

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
کسی ٱمار تک نت روداره؟ دوتا خیابون پیین تر از ما ن رفتم پرسیدم گفت ۵مگ ماهی ۷۰۰ نامحدود پینگ هم قسم میخرد فیکس 60الی70 میگفت اومدیم فقط بره گیمر ها مودم امانی بالا پشت بوم

با چه سروری؟ معمولا با بهترین کیفیت هم فاصله خودش روی پینگ تاثیر داره.
با امریکا که هیچی، فکر کنم با اروپا هم عملا 60 میلی ثانیه امکانش نباشه.
بهترین نت هم باشه خود فاصله تا اروپا حدود 90 تا 100 میلی ثانیه رو داره.
جدای از بحث تبلیغات دروغ و اینکه مطمئنم چنین چیزی رو نمیدن. کل قضیه کند بودن اینترنت کار دستوری هست و بعیده شرکتی بخواد این کیفیت رو ارائه بده.

• Like
Reactions: saeed_sg

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
با چه سروری؟ معمولا با بهترین کیفیت هم فاصله خودش روی پینگ تاثیر داره.
با امریکا که هیچی، فکر کنم با اروپا هم عملا 60 میلی ثانیه امکانش نباشه.
بهترین نت هم باشه خود فاصله تا اروپا حدود 90 تا 100 میلی ثانیه رو داره.
جدای از بحث تبلیغات دروغ و اینکه مطمئنم چنین چیزی رو نمیدن. کل قضیه کند بودن اینترنت کار دستوری هست و بعیده شرکتی بخواد این کیفیت رو ارائه بده.
‌گفتم کنسول یا پی اس انه یالایو زولا بازی نمیکنیم که باز در کمال پررویی میگه پینگ هفتاد بازی با سرور خارجیو تضمین میدم ناراضی بودید پولو پس میدیم فقط هم سمت جردن اینورا سرویس میدن

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661

بله من تست کردم ، ولی سرویس اشتراکی ، چیزی که به شما گفتند احتمالا dedicated هست که اطلاع ندارم از کیفیتش ، ولی سرویس اشتراکی که داشتند رو من 1 روز بعد درخواست جمع آوری دادم . ولی به نظر خودتون 700 تومن ماهی برای اینترنت عاقلانه هست ؟ بحث پول داشتن یا نداشتن هم نیست ولی به نظر من کسی بخواد این همه پول بده برای سرویسی که باز هم تضمینی روش نیست حماقت هست . الان ADSL ها هم پینگ 80 میدن. پینگ 60 هم دروغی بیش نیست . شما پایین ترین پینگی که بتونی در ایران نسبت به اروپا بگیری شاید 75 الی 80 باشه .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
سوال تکراریه ولی این پینگ و چجوری میگیرید؟:D چه سروری رو باید انتخاب کرد؟
عمومی ترین سرورا واسه تست 4.2.2.2 - 4.2.2.4 - 8.8.8.8 هست.
از Start سرچ میکنی CMD بالا که اومد میزنی Ping 4.2.2.2 مثلا، بعد چند تا عدد میاد جلوی Time پینگو میزنه.
اگه بخوای تعداد زیاد ببینی میزنی Ping 4.2.2.2 -t مثلا، بعد که بزنی تا آخر پینگ میگیره.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
آقا isp آیی که پشتیبانی فنی ش خوبه باشه کجا خوبه؟ یعنی قشنگ زنگ بزنی و مشکلت رو پیگیری کنن حل کنن،آدم دنبال نخود سیاه نفرستن. برای منطقه ۱ تهران
پشتیبانی پیشگامان قشنگ به یه ورشون هم نیست

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,199
نام
نیما
آقا isp آیی که پشتیبانی فنی ش خوبه باشه کجا خوبه؟ یعنی قشنگ زنگ بزنی و مشکلت رو پیگیری کنن حل کنن،آدم دنبال نخود سیاه نفرستن. برای منطقه ۱ تهران
همشون فقط بلدن بگن خطتون نویز داره مودم رو بزنید به نزدیکترین پریز به ورودی خدافظ :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
من حدود 2 سال فن اوا داشتم. بهترین سرویس رو داشتن. الان هم گیر فیبر نوری مخابرات افتادیم و فقط به اجبار باید از اینا نت بگیریم.
ولی یادمه پشتیبانی خوبی داشت. مثلا زنگ زدم که سرعت اپلود رو بیشتر کنن گفتش اگر بیش از حد زیاد باشه نویز میفته و طی یه تماس برام چند مرحله سرعت اپلود رو زیاد میکرد و من نویز رو تست میکردم تا به حد مطلوبی رسید که روی نویز تاثیری نداشت.

• Like
Reactions: worm

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
عمومی ترین سرورا واسه تست 4.2.2.2 - 4.2.2.4 - 8.8.8.8 هست.
از Start سرچ میکنی CMD بالا که اومد میزنی Ping 4.2.2.2 مثلا، بعد چند تا عدد میاد جلوی Time پینگو میزنه.
اگه بخوای تعداد زیاد ببینی میزنی Ping 4.2.2.2 -t مثلا، بعد که بزنی تا آخر پینگ میگیره.
هر سه تاش تایمش بین ۷۰ تا ۸۰ متغییره:-? خوبه این؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
هر سه تاش تایمش بین ۷۰ تا ۸۰ متغییره:-? خوبه این؟
نصف بچه ها اینجا آرزو همچین پینگی دارن :-" شاید بهترین پینگی باشه که تو ایران میشه گرفت. :D
میشه بگی از کدوم شرکت میگیری؟ کدوم شهر؟
من حدود 2 سال فن اوا داشتم. بهترین سرویس رو داشتن. الان هم گیر فیبر نوری مخابرات افتادیم و فقط به اجبار باید از اینا نت بگیریم.
ولی یادمه پشتیبانی خوبی داشت. مثلا زنگ زدم که سرعت اپلود رو بیشتر کنن گفتش اگر بیش از حد زیاد باشه نویز میفته و طی یه تماس برام چند مرحله سرعت اپلود رو زیاد میکرد و من نویز رو تست میکردم تا به حد مطلوبی رسید که روی نویز تاثیری نداشت.
فن آوا ارزش داره بگیرم؟ پینگ با اروپا چجوری بود؟
الان چک کردم یک سرویس فیلمباز داره 8 مگابیت 360 گیگ میده 50 تومن که عالیه، فقط الان فیلمباز چه فرقی با عادی داره که باز سرویس دورهمی میده با همین 50 تومن ولی 80 گیگ، خو کی عادیشو میگیره؟ :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر