بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Journey

کاربر سایت
Apr 18, 2010
2,259
نام
Nightwing
نصف بچه ها اینجا آرزو همچین پینگی دارن :-" شاید بهترین پینگی باشه که تو ایران میشه گرفت. :D
میشه بگی از کدوم شرکت میگیری؟ کدوم شهر؟
آره رفیق چرا نشه
من کوچیک شما تهرانم. از شاتل میگیرم. بچه ها همه دلشون پر از شاتل:D سرویسم ۱۶ مگ هست ولی p2p دارم

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
876
نام
Soroush
دوستان چیز شکن نورد خریدم، رو گوشی مشکلی نداره ولی رو لپتاپ نرم افزار رو که باز میکنم انگار نمیتونه لاگین شه و بعد یه مدت ارور میده ( انگاری که صفحه لاگینش شیلتر باشه! ) کسی راه حلی نداره؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,409
دوستان چیز شکن نورد خریدم، رو گوشی مشکلی نداره ولی رو لپتاپ نرم افزار رو که باز میکنم انگار نمیتونه لاگین شه و بعد یه مدت ارور میده ( انگاری که صفحه لاگینش شیلتر باشه! ) کسی راه حلی نداره؟
openvpn استفاده کنید
یا اگه نمیخواید از یک فیلتر شکن دیگه استفاده کنید یا باز بشه

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
504
دوستان میشه از کیفیت peer to peer خطم مطلع بشم ؟ مثلا هوست شدنم ببینم چقدر قویه پینگ بقیه نسبت به من چجوریه؟
فعلا دسترسی به بازیی ندارم بفهمم

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
1,656
خب بزنم به تخته ایرانسل بسته های شبانه ش رو برداشت و 60% بسته هاشم گرون کرده

============================================================

رایتل کسی تست کرده؟ نت تایپ ش چنده؟

بره دانلودهای شبانه میخام چون عملا پینگشون به درد گیم نمیخوره!

• Like
Reactions: Big Band

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
596
نام
رضا

من رایتل دارم نت تایپش 3 هست به درد انلاین فیفا میخوره فقط

• Like
Reactions: B-King

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
Gold User
Oct 23, 2010
1,703
نام
حامد

td lte?
برای موبایل من که هنوز بسته های شبانه هستش

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
1,656
td lte?
برای موبایل من که هنوز بسته های شبانه هستش
الان باز برگردوندن وخیلی هم افت سرعت داره و خیلی از بسته های دیگه هم گرونتر کردن

رسما اوضاع عجیبی داره میشه اینترتر وطن:D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
643
نام
حمزه
اقا یه سوال با 80 تومن در ماه کجا از همه بیشتر حجم میدن و اینکه وضعیتش برا گیم هم خوب باشه .
من الان از مخابرات دارم 16 مگ 80 تومن 175 گیگ در ماه ولی کم میاد اخرای ماه از این بهتر جایی هست ؟ و اینکه محل سکونت هم تهرانه .

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
1,504
نام
MohammadAli
دو هفته از اختلال پیشگامان در مرکز مخابراتی ما در تهران میگذره. طی این دو هفته یا اینترنت بطور کل قطع بوده یا با سرعت 60 کیلوبایت وصل بوده (دقت کنید سرویس من 16 مگ هست). واقعا متاسفم واسه کسی که حتی به اینا اجازه فروش سرویس به مشترکین رو داده. تنها چیزی هم که بلدن بگن اینه که برید تو سایت درخواست جبران خسارت کنید و داریم برای بهبود کیفیت سرویسمون تو مرکز مخابراتی شما تلاش میکنیم برای همین اختلال داریم.

• Like
Reactions: amooei and IMANOKA

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
193
دو هفته از اختلال پیشگامان در مرکز مخابراتی ما در تهران میگذره. طی این دو هفته یا اینترنت بطور کل قطع بوده یا با سرعت 60 کیلوبایت وصل بوده (دقت کنید سرویس من 16 مگ هست). واقعا متاسفم واسه کسی که حتی به اینا اجازه فروش سرویس به مشترکین رو داده. تنها چیزی هم که بلدن بگن اینه که برید تو سایت درخواست جبران خسارت کنید و داریم برای بهبود کیفیت سرویسمون تو مرکز مخابراتی شما تلاش میکنیم برای همین اختلال داریم.
منم یکهفتس این مشکلو با شاتل دارم در تهران، باز خیلی خوبه بهتون میگن جبران خسارت میکنیم، این بیسوادا زنگ میزنی فقط بلدن بگن خطتون نویز داره از سر خط چک کنید! کلا اینو طوطی وار بهشون یاد میدن حتی خودشونم نمیدونن معنیش چیه، گاهی مطمئن میشم باته کسی که داره جواب میده

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
1,504
نام
MohammadAli
منم یکهفتس این مشکلو با شاتل دارم در تهران، باز خیلی خوبه بهتون میگن جبران خسارت میکنیم، این بیسوادا زنگ میزنی فقط بلدن بگن خطتون نویز داره از سر خط چک کنید! کلا اینو طوطی وار بهشون یاد میدن حتی خودشونم نمیدونن معنیش چیه، گاهی مطمئن میشم باته کسی که داره جواب میده
دوست عزیز کدوم جبران خسارت واسه دو هفته اختلال سه روز به قرارداد اضافه کردن. واقعا دزدبازار شده ایران!

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
1,656
های وب جالب نی آنچنان برای گیم نت تایپ 3 و پینگ در حد مخابرات هرچقدر زنگ میزدم نت تایپ رو به 2تغییر نمیدادن:D پیشگامان هم نت تایپ ش 3بود ولی زنگ میزدی به 2 تغییر میدادن

الان دیگه همه انتخاب ها بین بد و بدتره

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟