بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دوستان من یک مشکلی دارم روز سرعت ترنسفرم 2 مگ هستش ولی شبا باید 10 تا لینک بزارم تا جمعش بشه 2مگابایت ترفندی راهی نداره ؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
باز خبریه ؟ :|
سرع من اومده رو 8 کیلو بایت ! به پشتیبانی زنگ زدم میگه داریم پهنای بان اضافه میکنیم تا اخرر هفته درست میشه :|
پ.ن: یکی نیست بهش بگه خو دی*ث امروز اول هفته اس ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
باز خبریه ؟ :|
سرع من اومده رو 8 کیلو بایت ! به پشتیبانی زنگ زدم میگه داریم پهنای بان اضافه میکنیم تا اخرر هفته درست میشه :|
پ.ن: یکی نیست بهش بگه خو دی*ث امروز اول هفته اس ؟
منظورشون احتمالا آخر هفته اروپا و آمریکاست :d اونجوری اگر به قضیه نگاه کنی هنوز تا آخر هفته موندن.
نکته جالب این است که منم زنگ زدم به مخابرات پشتیبانیش دقیقا همین را بهم گفت.:))البته من گفتم امروز مگر آخرهفته نیست گفت نه منظور تا آخر هفته دیگست.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
داداشای گل یه isp درس حسابی تو اصفهان بگین این اینترنت خلمووون کرد (مبین نت و شاتل تو محدودم نیسن:(()
کجای اصفهانی ؟
در هر صورت مبین نت و شاتل از اشغال ترین هان

آخرین ویرایش:

Bretta_1994

کاربر سایت
Apr 27, 2009
323
نام
Sodomy Hussain
بعله بعله شما ایران تشریف دارید ؟! :D
پ.ن : با مگادث شدیدا حال میکنم :D

نه خارج از ایرانم.

2724369928.png

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
من از پردیس میگرفتم ، با آسیاتک ادغام شد و پینگ 170 من تبدیل شده به 350 به بالا !!!!! الان من باید چیکار کنم با اینا؟ فکر کنم باید برم از مخابرات بگیرم چون آسیاتک که دیگه فاجعست

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
من از پردیس میگرفتم ، با آسیاتک ادغام شد و پینگ 170 من تبدیل شده به 350 به بالا !!!!! الان من باید چیکار کنم با اینا؟ فکر کنم باید برم از مخابرات بگیرم چون آسیاتک که دیگه فاجعست
مخابرات بعضی از طرحاش فوق العاده پینگشون خوبه، مثلا طرح طلایی تو مشهد (تو شهرای دیگه میگن 1Mb مثلا.) با چندبار reconnect کردن پینگش به 100 هم میرسه! (با EU.) سرعت دانلودش هم 270-250 ـه، میشه گفت همون 2 مگ.. طرح الماسم که دیگه هیچی! :D

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,837
نام
علی متالیکا
این آت و آشغالا چیه استفاده می‌کنید:|
یه دونه Psiphon 3 نسخه 58 بگیر راحت برو! فقط اگر از Firefox استفاده می‌کنی بگو که یه تنظیم کوچیک داره اونو بهت بگم;)
ویرایش
WTF:|
سایفون وصل نمی‌شه:| ولی هنوز ******** 7.40 کار می‌کنه:D
الله اکبر !!! الان ساKس شد آت آشغال :d ؟!؟!؟!این سایـــفون که افت سرعت داره اون فرِیـــ گیت هم که اصلا حرفش رو نزن نمیدونم شما از کجا سرویس ساKس گرفتین ولی من باهاش حتی 1kb هم افت سرعت نداشتم :d

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستا از دوتا شرکت زیر کسانی که استفاده کردن و یا کارایهارو شنیدن راهنایی کنن کدوم رو بگیرم!!؟؟
1-بقول یک از دوستا {آسیا شت}
2-صبا نت
راستی این های وب چطوره؟؟{داده گشتر عصر نوین}

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستا از دوتا شرکت زیر کسانی که استفاده کردن و یا کارایهارو شنیدن راهنایی کنن کدوم رو بگیرم!!؟؟
1-بقول یک از دوستا {آسیا شت}
2-صبا نت
راستی این های وب چطوره؟؟{داده گشتر عصر نوین}
من خودم ساری نیستم. ولی ,شما چرا از مخابرات سرویس نمی گیری؟
ساری , مخابراتش خوب نیست سرویسش؟
من خودم الان نامحدود 128 دارم.سرعت دانلود با سرورای خارج 300KB(فقط از ساعت 6 تا 12 ظهر).پینگشم که خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر