بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
دوستان من الان پارس انلاین هستم و 80 روز هم تا پایان قراردادم مونده . الان میخوان برم با همین سرویس Hi Web قرار داد ببندم و از اونجا سرویسم رو بگیرم . تکلیف چی هست ؟؟ باید چیکار کنم ؟؟ بعد پروسه تغییر دادن یه isp به چه شکل هست ؟؟ چه مدت زمان طول میکشه ؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستا از دوتا شرکت زیر کسانی که استفاده کردن و یا کارایهارو شنیدن راهنایی کنن کدوم رو بگیرم!!؟؟
1-بقول یک از دوستا {آسیا شت}
2-صبا نت
راستی این های وب چطوره؟؟{داده گشتر عصر نوین}
در تهران بعضی از نقاط (نه همه جا) صبا نت خیلی خوب کار می کنه.

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من خودم ساری نیستم. ولی ,شما چرا از مخابرات سرویس نمی گیری؟
ساری , مخابراتش خوب نیست سرویسش؟
من خودم الان نامحدود 128 دارم.سرعت دانلود با سرورای خارج 300KB(فقط از ساعت 6 تا 12 ظهر).پینگشم که خوبه.

دوستان مرسی از لطفتون!!اما یه چیز رو یادم رفت بگم من الان 2 مگ مبین نت دارم و سرعتش تقریبا در کل روز 300 تا 400 هستش و شب بالای 130 یا 140 دارم و تقریبا تا الان از نظر دانلود به مشکلی بر نخوردم و همیشه از دانلودم راضی بودم ولی چیزی که هست اینه پینگ مبین نت اصلا{به معنای واقعی کلمه} پایدار و ثابت نیست{پایدار نبودنش خیلی رو اعصابه به قرآن} هستم اما یه چیزی میخوام که پینگ خوب داشته باشه و سرعت دانلود و آپلود هم فقط در حدی باشه که بشه بازی کرد واسم کافیه!!!
فقط و فقط الان پینگ مد نظرم هستش!!که البته الان میگن آسیاشت پینگش ثابته و خوبه!!

بچه ها الان ساعت 5 صبحه و همین الان دیدم پینگ چقدر پایدار و ثابت شده!!:>

روز بود 150 الان شد 57!!

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان مرسی از لطفتون!!اما یه چیز رو یادم رفت بگم من الان 2 مگ مبین نت دارم و سرعتش تقریبا در کل روز 300 تا 400 هستش و شب بالای 130 یا 140 دارم و تقریبا تا الان از نظر دانلود به مشکلی بر نخوردم و همیشه از دانلودم راضی بودم ولی چیزی که هست اینه پینگ مبین نت اصلا{به معنای واقعی کلمه} پایدار و ثابت نیست{پایدار نبودنش خیلی رو اعصابه به قرآن} هستم اما یه چیزی میخوام که پینگ خوب داشته باشه و سرعت دانلود و آپلود هم فقط در حدی باشه که بشه بازی کرد واسم کافیه!!!
فقط و فقط الان پینگ مد نظرم هستش!!که البته الان میگن آسیاشت پینگش ثابته و خوبه!!

بچه ها الان ساعت 5 صبحه و همین الان دیدم پینگ چقدر پایدار و ثابت شده!!:>

روز بود 150 الان شد 57!!
البته هیچ اینترنتی در ایرن پینگ پایداری نداره.آسیاشت هم یک مدتی خوب بود اما همین بچه ها اینجا دارند و خیلی هاشون هم ناراضی هستند.اگر تو شهرتون پتیاک است .معمولا من پینگ پتیاک را ثابت دیدم اما هیچ وقت متاسفانه باهاش آنلاین بازی نکردم.اما هر بار تست می گرفتم ثابت بود در حالی که ماله همه ISP در بو داغون بود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,384
نام
Majid
امروز صبح مخابرات 2 ساعت قطع بود :((
ساعت چند قطع شد؟؟
آخه دیشب دو گیگ گزاشتم رو دانلود بعد صبح بیدار شدم میبینم 500 مگش دانلود شده بعد معلوم نیست چه بلایی سرش اومده!!!
قطع شد نصف شب؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
همه دنیا پینگ دارن هر 100 سالی یه بار تایم اوت ! ما تایم اوت داریم اگه عشقش بکشه یه پینگ 3 4 رقمی به ما بده ! اگه !
پ.ن: چرا این پشتیبانی اسیاتک فک میکنه ما خَریم ؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
همه دنیا پینگ دارن هر 100 سالی یه بار تایم اوت ! ما تایم اوت داریم اگه عشقش بکشه یه پینگ 3 4 رقمی به ما بده ! اگه !
من دیگه خسته شدم یه یه ماهی اصلا زنگ نمیزنم بهشون امیدوارم بهتر شه چون کلی isp عوض کردم واقعا دیگه حوصلشو ندارم که عوض کنم دوباره

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان الان واسه آن تو پی اس ان بازی کردن خوبم
2787694975.png
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian

دقيقا....
رفيقم آسيا تك داره اون هم موقعي كه باهاش حرف ميزنه فكر ميكنه ما كمتر خودشون ميفهميم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر