بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

hellish_1982

کاربر سایت
Apr 5, 2008
12
عجیبه. چون همین دیروز یه نفر عضو شد. چند بار امتحان کنید اگه نشد خبر بدید.

درود. بیا تو اینجا www.totalwar.ir و از اینجا بپرس بهتر جواب می گیری ولی مال من همچین مشکلی نداره.
با عرض سلام و ممنون بابت جوابت نسخه من ناقص البته نسخه كامل دارم ميخرم حالا يه سوال در مورد rome total war eb داشتم من تازه اين مود دانلود كردم و اينكه لود بازي خيلي طول ميكشه اون صفحه اول هم همين طور خواستم بدونم اين يك عمر طبيعي يه يه جاي كار مشكل داره در ضمن نسخه من ورژن 1 خواستم ببينم ورژن بالاتر هم داره اين مود يا خير در ضمن من rome total war و rome total war bi راحت اجرا مي كنم

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
با عرض سلام و ممنون بابت جوابت نسخه من ناقص البته نسخه كامل دارم ميخرم حالا يه سوال در مورد rome total war eb داشتم من تازه اين مود دانلود كردم و اينكه لود بازي خيلي طول ميكشه اون صفحه اول هم همين طور خواستم بدونم اين يك عمر طبيعي يه يه جاي كار مشكل داره در ضمن نسخه من ورژن 1 خواستم ببينم ورژن بالاتر هم داره اين مود يا خير در ضمن من rome total war و rome total war bi راحت اجرا مي كنم
لودینگ اول بازی در Europa Barbarorum کاملا عادی و مشکل از شما نیست :happy: ضمنا ورژن یک آخرین ورژن این مود هست.

amirmasoud010

کاربر سایت
Apr 6, 2008
2
کمک

سلام دوستان
الان که مشغول تایپ کردن هستم درست 5 ساعته تک تک نوشته ها و بحثهای شما رو با دقت میخونم باید بگم به قدری از این بازی خوشم اومد که از سایت پی سی ورلد MEDIEVAL II: TOTAL WAR KINGDOMSرو سفارش دادم .
برام دوتا سئوال پیش اومده :
1 - این بازی دفترچه راهنما نداره ؟ ( اینطور که به نظر میرسه باید بازی گسترده ای باشه و نباید از هیچ اطلاعاتی درباره اش گذشت )
2 - در بین سری بازیهای TOTAL WAR شماهایی که پیش کسوتید به نظرتون انتخاب اشتباهی نبود که صاف رفتم سراغ ورژن KINGDOMS ؟ ( اصلاً تفاوتMEDIEVAL II TOTAL WAR با MEDIEVAL II: TOTAL WAR KINGDOMS تنها در اون چهار campaing هست یا خود بازی هم متفاوته ؟ )
چقدر مبتدی ام ! حسابی خجالت کشیدم اما از قدیم گفتن ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است !

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
1 - این بازی دفترچه راهنما نداره ؟ ( اینطور که به نظر میرسه باید بازی گسترده ای باشه و نباید از هیچ اطلاعاتی درباره اش گذشت )
راستش مطمئن نیستم چون من پکیج اورجینال رو نگرفتم و بازیم کپیهريال، ولی منطقا باید داشته باشه. دست کم می دونم که یک راهنما بصورت فایل PDF داره.
2 - در بین سری بازیهای TOTAL WAR شماهایی که پیش کسوتید به نظرتون انتخاب اشتباهی نبود که صاف رفتم سراغ ورژن KINGDOMS ؟ ( اصلاً تفاوتMEDIEVAL II TOTAL WAR با MEDIEVAL II: TOTAL WAR KINGDOMS تنها در اون چهار campaing هست یا خود بازی هم متفاوته ؟ )
KINGDOMS تنها همون چهار کمپین رو اضافه می کنه و تغییری در گیم پلی نمی ده و از اونجا که پس از نصب KINGDOMS همچنان به بازی اصلی دسترسی دارین ،بنابراین اینکه یکسره سراغ KINGDOMS رفتین اشتباه نبود :happy:
چقدر مبتدی ام ! حسابی خجالت کشیدم اما از قدیم گفتن ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است
منطقیه ;)

amirmasoud010

کاربر سایت
Apr 6, 2008
2
ممنون از توضیحتون . حالا که معلوم شد این بازی دفترچه راهنما داره کسی هست که دفترچه اش رو داشته باشه و بتونه برای استفاده ملت اینجا به اشتراکش بزاره ؟
راستی جناب خسرو پرویز بنده هم کرد هستم و ساکن کردستان ( سقز ) . اینترنتی که ازش استفاده میکنم بی سیم ( wireless) هست سرعتشم خوبه معمولاً تو فاصله ساعت 3 تا 9 صبح که ترافیک شبکه پایینه یه گیگی میتونم دانلود کنم . شما اگه چیزی خواستی دانلود کنی و حجمش زیاد بود میتونی رو کمک من حساب کنی .
بژی کورد و :love:کوردستان:love:

hshak2006

کاربر سایت
May 29, 2008
9
سلام و درود به شما اساتید . میخواستم بدونم چجوری میشه یه ژنرال رو با هک کردن بیشترین رتبه و ستاره و محافظ اسب برایش ایجاد کرد در ضمن چه جوری میشه اون ژنرال رو ضد ضربه یا رویین تن کرد. ممنون

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
با درود بر شما. ژنرال رو نمیشه ضد ضربه کرد، ولی ستاره رو باید رمز بزنی مثلا این رمزا ( البته پیشنهاد من اینه از رمز استفاده نکن جذابیت بازی کم میشه )

give_trait character_name trait_name

give_trait رو می نویسی و به جای character_name نام ژنرالت رو می نویسی و اگه نامش دو قسمتی بود اونو تو " " قرار می دی، و به جای trait_name صفتی رو که می خوای ژنرالت داشته باشه مثلا توانایی good_commander باعث افزایش قدرت فرماندهی نظامی اون میشه و تا 5 میتونی اضافه کنی.
پیروز باشی.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
- این بازی دفترچه راهنما نداره ؟ ( اینطور که به نظر میرسه باید بازی گسترده ای باشه و نباید از هیچ اطلاعاتی درباره اش گذشت )

تمام بازی های اورجینال (مخصوصا بازی های بزرگ و معروف) Manual دارند. این بازی هم داره، اما اطلاعات Manual ها معمولا کلی تره و خیلی وارد جزییات آموزشی نمی شه.

Che`Guevara

کاربر سایت
Jul 16, 2008
2
با درود خدمت تمام برادران
به خصوص دوستداران رم توتال وار
C:\Documents and Settings\Ali _Che\My Documents\My Pictures\che1.gif

دوستان باید بگویم که من به تازگی در این سایت عضو شده ام اما از دوستداران و خوره های این بازی جذابم البته قبل از اشنایی با شما دوستان نمیدانستم که مد هایی برای رم وجود دارد که از خود بازی اورجینال جذاب تر است.
اما حالا که از طریق شما دوستان با این مد ها اشنا شدم اینترنت را شخم زده وفهمیدم که مدهای بسیاری برای این بازی وجود داره که شما میتوانید 29 پچ و مد و مپ بازی رو رایگان از لینک مستقیم زیر که مربوط به سایت گیم اسپات هست دانلود کنید
http://http://www.gamespot.com/pc/strategy/rometotalwar/downloads.html?mode=mods

در ضمن برای رم 2 مد جالب RISE OF PERSIA 1 &2
هم ساخته شده که شماره اول آن مربوط می شود به دوره مادها که اولین شاهنشاهی ایران و تاسیس کردند و آشوریان را شکست دادند و در شماره دوم آن میتوانید در نقش هخامنشیان ظاهر شوید و با پارسیان به فتح تمام دنیای شناخته شده بپردازید.
البته نمیدانم چرا هیچکدام از دوستان در مورد این 2 مد جذاب مطلبی ارایه نمیدهند 2 مدی که مستقیما تاریخ پر افتخار ما را آن هم با احترام مخاطب قرار داده اند و هدف این 2 مد تجربه حضور در نقش پدران ما ماد ها و پارسیان باستان است.
نمیدانم شاید تنها تعداد انگشت شماری از برادران از این 2 مد اطلاع دارند.
به هر حال من هنوز لینکی که این 2 مد را به صورت رایگان و کامل برای دانلود گذاشته باشه پیدا نکردم دوستان بگردید و لینکی برای دانلود این 2 مد عالی پیدا کنید و هر کس پیدا کرد برای جمع به اشتراک بگذاره تا همه فرصت حضور در نقش نیاکان پرافتخارمان رو در محیط توتال وار داشته باشیم.
در ضمن برادران اینجانب امادگی هر گونه بحث پیرامون تاریخ و بازی توتال وار رو با همه برادران و خواهران دارا میباشم و از دیدار همه دوستان در محیط یاهو مسنجر جهت چت و بحث خوشحال میشم. این هم میل من:
a.cheguvara@yahoo.com
در ضمن برادران سوال دارم که اگر به آن پاسخ دهید ممنون میشم من ورژن 1.1 بازی رم توتال وار رو دارم برای ان که بخوام اروپا بربریوم ورژن 1.0 رو نصب کنم قبلش باید چکار کنم و چه ورژن هایی از رم رو نصب کنم و چه طوری.
در ضمن اگه کسی در باره مد tesin empire invation وtotal realism mod توضیح بده ممنون میشم.
و سوال بعدی این که آیا مد های جدید تری یا مکملی برای مد های قبلی رم توتال وار اومده که اقوام بیشتری رو داشته باشه؟ یا راهی وجود داره که بشه اقوام جدیدی رو به بازی اضافه کرد یا ساخت؟یا یونیت جدیدی ساخت؟ البته راه ایجاد faction جدید رو بلدم و بزرگ کردن مپ و افزودن یک unit جدید رو به یک قوم.
وسوال دیگری که آیا سایتی برای بازی multi player , online رم توتال وار وجود دارد اگر مثبته لطفا لینک بدید وقرار بذارید جهت بازی.

در اخر از همه شما برادران ممنونم و میگم که کمبود یک سایت مستقل طرفداران برای RTW
با دامنه IR که بشه توش همدیگرو ملاقات کنیم و لینک های مربوط رو به اشتراک بذاریم و بتونیم با هم به صورت online بازی کنیم و نظرهای هم رو بدونیم به شدت حس میشه.
با من تماس بگیرید و به این سوالات پاسخ دهید ودر مورد نشتهام اظهار نظر کنید ممنون میشم
a.cheguvara@yahoo.com
با درود به همه پویندگان راه ایران اهورمزد پاک حافظ و نگهدار شما برادران باشد.

khosro-parviz

کاربر سایت
Sep 26, 2007
166
نام
بهرام
با درود بر شما. با پوزش از شما باید به عرضتون برسونم که از وقتی که سایت www.totalwar.ir تاسیس شد، ما خیلی کم به اینجا سر می زنیم و دلیل معطی شما همین بود. به هر حال خوشحال میشم شما رو اونجا ببینم.

در ضمن برادران سوال دارم که اگر به آن پاسخ دهید ممنون میشم من ورژن 1.1 بازی رم توتال وار رو دارم برای ان که بخوام اروپا بربریوم ورژن 1.0 رو نصب کنم قبلش باید چکار کنم و چه ورژن هایی از رم رو نصب کنم و چه طوری

شما برای اینکه بتونید EB 1.1 رو نصب کنید (ورژن جدید) باید رومتون رو به ورژن 1.5 ارتقا بدید. بری این کار پچ های 1.3 و 1.5 رو دانلود کنید و اونا رو نصب کنید.

در ضمن اگه کسی در باره مد tesin empire invation وtotal realism mod توضیح بده ممنون میشم

در مورد مود نخست اطلاعی ندارم، ولی realism مود خوبی بود، ولی در زمان خودش و با اومدن مود های بزرگی مثل EB دیگه این مود طرفداران زیادی نداره.

و سوال بعدی این که آیا مد های جدید تری یا مکملی برای مد های قبلی رم توتال وار اومده که اقوام بیشتری رو داشته باشه؟ یا راهی وجود داره که بشه اقوام جدیدی رو به بازی اضافه کرد یا ساخت؟یا یونیت جدیدی ساخت؟ البته راه ایجاد faction جدید رو بلدم و بزرگ کردن مپ و افزودن یک unit جدید رو به یک قوم.

بری مودها بیشتر وقت ها مکمل میاد. در مورد ساخت یونیت جدید و سایر عملیات مودینگ دوستان لطف کردن نوشتارهای ارزشمندی رو در سایت فروم توتال وار ( همینی که تو امضام هست ) گذاشتن.
وسوال دیگری که آیا سایتی برای بازی multi player , online رم توتال وار وجود دارد اگر مثبته لطفا لینک بدید وقرار بذارید جهت بازی

اینو نمی دونم، اگر هم باشه چون بازی های ما کپی هستن نمی تونیم با اونها بازی کنیم، ولی دوستان جدیدا یه راهی پیدا کردن و ما کلی با هم بازی کردیم.
پیروز باشید.
پاینده ایران.
پاینده نژاد آریا.

یه ایرانی

کاربر سایت
Aug 4, 2008
5
سلام به همگی من تازه عضو شدن.خواهش میکنم از من به خاطر پرسیدن این سوالات ایراد نگیر و اگه میشه جوبمو بدین.خواهشا ببخشیدا.

1)میشه لینک مستقیم دانلود بربریان اینوایس روم توتال وارو بدین.اگه مستقیمم نبود اشکالی نداره
2)یکی از پیشگامان (یا هرکس دیگه ای) این بازی تو همین تایپک میشه برای من کمپین جدید ایرانی بسازه(جزءیاتش مهم نیست فقط یه کمپین جدید باشه که در نقش ایرانیان امپراطوری درست کنم) چون خودم اصلا نمی تونم درست کنم.یعنی حتی راهنمای قدم به قدمشم خوندم ولی بازم نفهمیدم اگه یکی داره برام برای دانلود خواهشا تو همین تایپک بزاره.و نحوه استفاده از اونم بگه.واقعا تا آخر عمرم دعاش میکنم.
3)میشه بگین چجوری یه بازی رو براش مود درست میکنین.در ضمن مود اصلا چی هست؟

واقعا منون میشم از کسی که به من جواب بده.شاید بگین این چقدر از موضوع پرته و این طور چیزا ولی خواهش میکنم یکی به من جواب بده.در ضمن اگه به سوال سومم جواب ندادید مهم نیست اون دو تای اول مهمه.

یه ایرانی

کاربر سایت
Aug 4, 2008
5
دمتون گرم یکی جوابمو بده دیگه راستی.راستی خسرو پرویز نمی دونم چرا سایت تو امضات برام باز نمیشه.کن نات فایند ده سرور میده.خواهش میکنم یکی جواب سوالاتمو بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر