بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

cage جان من موندم چرا برای خودم دانلود میشه ؟؟؟؟ وقتی روش کلیک میکنم راحت میاد ... آخه حجمی هم ندارند که .... نمیدونم چرا برای خودت اینطوریه .... اگر بچه ها کسی اینارو جای دیگه میتونه آپ کنه اینکارو انجام بده .... مرسی .....
احد جان نوشته های شما و نیما جان هم باعث دلگرمی ماست ..... اگر مطالب شما نبود ما که الان زیاد چیزی در مورد رزیدنت اویل نمیدونستیم ..... مرسی .... :love:
قسمتهای بعدی هم سریعتر بذار من یکی نمیتونم تحمل کنم میخوام ببینم این وسکر چیا دیده و چیکارا کرده ... دستش تازه داره برام رو میشه .... :p:laughing:
در مورد ترسناک ترین و خفترین مکانهای اویل هم حتما یه مقاله ی جامع و کامل بنویسید .... به قول cage جان خاطرات مارو زنده میکنید ...... مرسی .....

خوب دوستان من قسمت های تزسناک رو شروع کردم . فقط برای شات ها باید بازی ها رو یک بار تموم کنم. رد ضمن در این بخش به جاهای ترسناک 1-2-3 اشاره میشه. هر چند که 4-5 زیاد خرفی برای گفتن نداره.

خوب دوستان من قسمت های تزسناک رو شروع کردم . فقط برای شات ها باید بازی ها رو یک بار تموم کنم. رد ضمن در این بخش به جاهای ترسناک 1-2-3 اشاره میشه. هر چند که 4-5 زیاد خرفی برای گفتن نداره.

Mr.Death جان حسابی منو با این تصمیمت غافلگیر کردی.خیلی خیلی ازت ممنونم:smile:نمیدونی چقدر منو خوشحال کردی!ازaryan_17_baha هم به خاطر حمایتشون خیلی ممنونم :love:فقط خواهشا این رزیدنت ورونیکا رو هم بذار که صحنه های ترسناک و خاطره انگیز کم نداره.(خصوصا اون قتلگاه ها و قصر مخوف خانواده اشفورد و مرحله دوم این سری که پس از سقوط هواپیما کلیر و استیو در منطقه ای برفی گرفتار میشوند و صحنه آخر و فوق العاده بازی که یکی از بهترین صحنه های نبرد سری رزیدنت اویل هم هست یعنی درگیری تن به تن کریس و آلبرت وسکر که تا یه مدتی بعد از اون همه ما فکر میکردیم وسکر در اون آتش سوزی و انفجار مرده!):eek:یا اگه خیلی باعث زحمت شما میشه رزیدنت 1 را که کمتر از این قبیل صحنه ها رو داره را حذف کن و اون را جایگزین کن!ایشالا بتونیم جبران کنیم:cheesygri
اگر کمک و کاری برای پیشبرد این پروژه از دست من بر میاد دریغ نفرمایید!(فقط جای نیما تو این کار خالیه نمیدونم کجاست؟):(

کسی رزیدنت اویل 1 remake بازی کرده.اونجایی که باید یک کلید را برداری ولی وقتی بر میداریم می افتیم تو تله.چکار باید بکنم.شرمنده سوالم را اینجا میپرسم تاپیک دیگه ای در این رابطه پیدا نکردم.:blushing:

کسی رزیدنت اویل 1 remake بازی کرده.اونجایی که باید یک کلید را برداری ولی وقتی بر میداریم می افتیم تو تله.چکار باید بکنم.شرمنده سوالم را اینجا میپرسم تاپیک دیگه ای در این رابطه پیدا نکردم.:blushing:
هم استانی عزیز یه سری به انجمن شبیه سازها در قسمت شبیه ساز دلفین بزن احتمالا بچه ها بتونند به سوالت پاسخ بدن:cheesygri.من خودم تقریبا همه اویلها رو بازی کردم الا این remake رو!

احد جان چقدر زود شروع کردی .... ما رو بسی بسیار زیاد و فراوان خوشحال کردی .... :love::love: مرسی .... امیدوارم هر چه زودتر حاضر کنی مقالرو تازه یه بار دیگم بازیهارو میری یاد خاطراتت میوفتی .... از خاطراتت هم بنویس ... کجاها ترسیدی ؟؟؟ از کجاها خوشت اومده ؟؟؟ و ....... :p:biggrin1::blushing:
Cage جان خواهش میکنم کاری نکردیم که :blushing:... هدف همه ی ما جلب رضایت تمام عاشقان resident evil ما هم حمایت میکنیم ..... :biggrin1: این رزیدنت اویل کد ورونیکا من بازی نکردم احد جان در مورد این بازی هم بنویس شاید صحنه های ترسناک و خف زیادی داشته باشه .... cage عزیز رزیدنت اویل 1 که خودش ترسناک ترینه چطوری حذفش کنند ؟؟؟؟:eek: من یکی بیشتر از این اویل 1 میترسم تا بقیه .... نامرد صحنه های خف خف زیاد داره .... برای اولین بار که یه زامبی دیدم همون قسمتی بود که صدائی از راهرو میاد و جیل ( یا کریس ) میره ببینه کیه یهو .... :((:eek:( همینو برای اولین بار که دیدم تا چند وقت سمت اویل نرفتم بعدش نشستم بقل دست یکی تماشا کردم ) ..... خلاصه اینکه احد جان ما منتظریم ..... راستی نمیدونم این نیما کجاست که خبری ازش نیست ..... الان صداش میکنم بیاد ..... نمیا جان کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟:biggrin1::love::blushing:

احد جان چقدر زود شروع کردی .... ما رو بسی بسیار زیاد و فراوان خوشحال کردی .... :love::love: مرسی .... امیدوارم هر چه زودتر حاضر کنی مقالرو تازه یه بار دیگم بازیهارو میری یاد خاطراتت میوفتی .... از خاطراتت هم بنویس ... کجاها ترسیدی ؟؟؟ از کجاها خوشت اومده ؟؟؟ و ....... :p:biggrin1::blushing:
Cage جان خواهش میکنم کاری نکردیم که :blushing:... هدف همه ی ما جلب رضایت تمام عاشقان resident evil ما هم حمایت میکنیم ..... :biggrin1: این رزیدنت اویل کد ورونیکا من بازی نکردم احد جان در مورد این بازی هم بنویس شاید صحنه های ترسناک و خف زیادی داشته باشه .... cage عزیز رزیدنت اویل 1 که خودش ترسناک ترینه چطوری حذفش کنند ؟؟؟؟:eek: من یکی بیشتر از این اویل 1 میترسم تا بقیه .... نامرد صحنه های خف خف زیاد داره .... برای اولین بار که یه زامبی دیدم همون قسمتی بود که صدائی از راهرو میاد و جیل ( یا کریس ) میره ببینه کیه یهو .... :((:eek:( همینو برای اولین بار که دیدم تا چند وقت سمت اویل نرفتم بعدش نشستم بقل دست یکی تماشا کردم ) ..... خلاصه اینکه احد جان ما منتظریم ..... راستی نمیدونم این نیما کجاست که خبری ازش نیست ..... الان صداش میکنم بیاد ..... نمیا جان کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ؟؟؟؟:biggrin1::love::blushing:
درسته ولی اگه شما هم این بازی رو تا آخر رفته بودی نظر من رو داشتی،بله اویل 1 هم صحنه های خف داره و لی نه در حد اویل ورونیکا.البته من برای نظر تو احترام قائلم!اگه احد جان زحمت هر 4 تا رو بکشه یا اینکه نیما هم بیاد و کمک کنه این مسئله حل میشه:cheesygri

دوست عزیز شما بهتره یه شات از اونجا بذاری.

cage جان من سعی میکنم بازی رزیدنت اویل کد ورونیکا گیر بیارم بازی کنم ببینم چجوریاست . نظر همه برای من محترمه حتی نظر خودت ..... الان دعوامون میشه :biggrin1: خود احد همه چیو حل میکنه باید منتظر باشیم .... :smile:

راستی امیر جان تو از کجا وسکر رو باز کردی؟میشه لینکش رو بدی؟

نیما جان این یک Trainer برای بازی کردن Wesker در Resident Evil 4 هستش . راهنمای بازی کردن همراه خود Trainer هست ولی برای دوستانی که انگلیسی نمی دونند . بعد از باز کردن بازی با زدن کلید Alt و Tab یه ویندوز برگردید و Trainer را اجرا کنید . حال به بازی برگشته کلید F9 را بزنید .(دقت داشته باشید که باید قبل از انتخاب New Game این کار را بکنید . ) بعد از شروع بازی با وسکر در طول بازی فقط باید از اسلحه های Hand Gun , Killer 7 و Riffle استفاده کنید در غیر اینصورت بازی باگ می ندازه یا شخصیت بازی محو میشه که باید یک جا Save کنید و بازی رو Restart کنید . یا اینکه کلا از بازی پرت میشین بیرون .

در مورد کتابها هم من همشون رو دارم اگه خواستید آپلود میکنم .

یک توضیح کوچولو : در کل بازی هایی که برای PC میاد به راحتی ( به راحتی یک فعل توصیفی برای Coder های تقریبا حرفه ای ) میشه شخصیت های بازی رو عوض کرد . البته این کار برای کاربر های معمولی واقعا سخته . نکته قابل توجه استفاده از Unpacker مخصوص برای اون بازی هست . اگه خواستید میتونید با Dragon Unpacker تمام شخصیت های بازی رو به هم سوییچ کنید . راهنمای این کار برای Resident Evil 4 تو اینترنت پره . ولی اگه وقت شد یه راهنما به فارسی برای این کار می نویسم .
( برای اونهایی که میخوان خودشون برن دنبالش اسم فایلی که کاراکتر ها در اون هستند xfile.dat هستش )

دوباره سلام.ببخشید.من مدتی است که سرم شلوغه.ولی به محض اینکه صدای گوش خراش آرین جون رو شنیدم خودم رو رسوندم.:cheesygri (شوخی بود.) راستش این روزها من هم درگیر تهیه ی اون مطلب هستم و هم دارم رزیدنت اویل زیرو و ماجراهای آمبرلا رو بازی می کنم.برای همین هم اگه تا مدتی کمتر به سایت سر زدم نگران نشید و فکر نکنید که من رفتم.از احد هم ممنونم.ولی قرار بود که بعد از گزارش وسکر 2 یک مطلب دیگه رو بذاره که خودش میدونه چیه و ازش می خوام که تا زمان گذاشتنش توی سایت صداش رو درنیاره.یک سوال هم ازش کرده بودم که هنوز جواب درست و حسابی بهم نداده.
در ضمن توی بازی رزیدنت اویل 4 برای گرفتن یک مگنام بی نهایت باید مزدوران رو با هر کاراکتر در تمام زمین ها 5 ستاره بشیم.خیلی سخته.به خصوص اینکه گارادورهای مرحله ی قصر رو فقط با وسکر و کراوزر میشه کشت.شما راه حلی ندارین؟مزدوران رزیدنت اویل 5 هم خیلی سخته.لطفا برای اون هم راهنماییم کنید.

راستی توی نسخه ی کامپیوتری رزیدنت اویل 4 توی حالت حرفه ای اون اسلحه شارژی رو میده یا نه؟دوستام میگن نمیده.

و اما لیست اون مکانهای ترسناکی که جانی کیج جون خواسته بود:(من هوای همتونو دارم.)

رزیدنت اویل 1 مکان ترسناک خاصی نداره و بازیش در کل ترسناکه.به خصوص عمارت اسپنسر.در ضمن تنها قسمتی رو که من هنوز هم موقع بازی کردنش می ترسم همین رزیدنت اویل 1 است و جالب تر اینکه این بازی یکی از 10 بازی ترسناک برتر دنیا و یکی از 10 تا بهترین بازیهای زامبی دار تاریخ هم هست.

در رزیدنت اویل 2 هم یکی همون زیرزمین اداره ی پلیس که خودت اشاره کردی.یکی آزمایشگاه بیرکن که بخش آخر بازی است.(کل محوطه ی آزمایشگاه) و یکی هم اتاق بازجویی اداره که لوح سوم را از قفسه برمی داریم و موقع بازگشت یکدفعه یک لیکر از توی آیینه می پره بیرون.

در رزیدنت اویل 3 هم تمام قسمتهاییکه نمسیس میاد و همچنین اون بیمارستانی که با کارلوس میریم.

کد ورونیکا رو هم من در کلوپ و با صدای کم و در حضور عده ی زیادی تموم کردم و زیاد متوجه قسمتهای ترسناکش نشدم.(قابل توجه آرین جون بازیش محشره و از نظر داستان هم بدون شک بهترین قسمت رزیدنت اویله.) ولی همون عمارت خانواده ی آشفورد و اون جایی که یک دستگاه پرس وجود داره و جلوترش استیو میمیره ترسناک تر بودند.

در رزیدنت اویل 0 هم یکی همون قسمتی که ابزارهای شکنجه و کشتار وجود داره که ربکا به داخل یک گودال سقوط می کنه و همچنین تمام قسمتهایی که اون موجود زالو مانند وحشتناک حمله می کنه.

رزیدنت اویل 4 و 5 هم زیاد ترسناک نیستند.ولی در رزیدنت اویل 4 یکی همون مکان تاریکی که باید بدون اسلحه با اشلی بریم جلو و آرمادوراها هم حمله می کنند و یکی هم اون مکانی که پر از رجنراتور است و از روی تخت بلند میشن که باید با دوربین دار مادون قرمز بکشیمشون.اون قسمتی که در منطقه ی واگنها باید با U8 مبارزه کنیم هم خیلی ترسناک و دلهره آوره.

در رزیدنت اویل 5 هم یکی اون قسمتی که لیکرهای زبون دراز برای اولین بار حمله می کنند و رد چنگالهای خونیشون روی در و دیوار وجود داره و یکی هم اون غار تاریکی که باید در اونجا با نور افکن بریم جلو.

راضی شدی جانی کیج جان؟

در ضمن آرین جان از این به بعد یک کمی آرومتر داد بزن! :cheesygri

بازم بگین مطلب نمی ذاری و تاپیک داره می خوابه!

Claire_Redfield_II_by_fishbone76.png

آخرین ویرایش:
ولی قرار بود که بعد از گزارش وسکر 2 یک مطلب دیگه رو بذاره که خودش میدونه چیه و ازش می خوام که تا زمان گذاشتنش توی سایت صداش رو درنیاره.

چشم نیما جون. الان میوفتم روش :دی
البته میشه گفت کامله اما یکم نواقص داره :دی

نیما جان این یک Trainer برای بازی کردن Wesker در Resident Evil 4 هستش . راهنمای بازی کردن همراه خود Trainer هست ولی برای دوستانی که انگلیسی نمی دونند . بعد از باز کردن بازی با زدن کلید Alt و Tab یه ویندوز برگردید و Trainer را اجرا کنید . حال به بازی برگشته کلید F9 را بزنید .(دقت داشته باشید که باید قبل از انتخاب New Game این کار را بکنید . ) بعد از شروع بازی با وسکر در طول بازی فقط باید از اسلحه های Hand Gun , Killer 7 و Riffle استفاده کنید در غیر اینصورت بازی باگ می ندازه یا شخصیت بازی محو میشه که باید یک جا Save کنید و بازی رو Restart کنید . یا اینکه کلا از بازی پرت میشین بیرون .

در مورد کتابها هم من همشون رو دارم اگه خواستید آپلود میکنم .

یک توضیح کوچولو : در کل بازی هایی که برای PC میاد به راحتی ( به راحتی یک فعل توصیفی برای Coder های تقریبا حرفه ای ) میشه شخصیت های بازی رو عوض کرد . البته این کار برای کاربر های معمولی واقعا سخته . نکته قابل توجه استفاده از Unpacker مخصوص برای اون بازی هست . اگه خواستید میتونید با Dragon Unpacker تمام شخصیت های بازی رو به هم سوییچ کنید . راهنمای این کار برای Resident Evil 4 تو اینترنت پره . ولی اگه وقت شد یه راهنما به فارسی برای این کار می نویسم .
( برای اونهایی که میخوان خودشون برن دنبالش اسم فایلی که کاراکتر ها در اون هستند xfile.dat هستش )

امیرجان سلام .... فایلی که برای دانلود گذاشتی فقط کاربران premium میتونند دانلودش کنند . اگر جای دیگری آپلود کنی ممنونت میشم .... از اینکه فایلو اینجا قرار دادی همراه با توضیحاتش ازت ممنونم .... :love:
اگر کتابهارو هم تماشو یکجا بذاری برای دانلود بهتره چون فکر نکنم زیاد حجمی داشته باشند . اما حتما برای دانلود قرار بده . اگر در مورد راهنمای فارسی در مورد coder شخصیتها هم اینجا قرار بدی خوبه باعث کمک به بقیه میشه .... موفق باشی .... منتظریم .... :smile::love::blushing:

دوباره سلام.ببخشید.من مدتی است که سرم شلوغه.ولی به محض اینکه صدای گوش خراش آرین جون رو شنیدم خودم رو رسوندم.:cheesygri (شوخی بود.) راستش این روزها من هم درگیر تهیه ی اون مطلب هستم و هم دارم رزیدنت اویل زیرو و ماجراهای آمبرلا رو بازی می کنم.برای همین هم اگه تا مدتی کمتر به سایت سر زدم نگران نشید و فکر نکنید که من رفتم.از احد هم ممنونم.ولی قرار بود که بعد از گزارش وسکر 2 یک مطلب دیگه رو بذاره که خودش میدونه چیه و ازش می خوام که تا زمان گذاشتنش توی سایت صداش رو درنیاره.یک سوال هم ازش کرده بودم که هنوز جواب درست و حسابی بهم نداده.
در ضمن توی بازی رزیدنت اویل 4 برای گرفتن یک مگنام بی نهایت باید مزدوران رو با هر کاراکتر در تمام زمین ها 5 ستاره بشیم.خیلی سخته.به خصوص اینکه گارادورهای مرحله ی قصر رو فقط با وسکر و کراوزر میشه کشت.شما راه حلی ندارین؟مزدوران رزیدنت اویل 5 هم خیلی سخته.لطفا برای اون هم راهنماییم کنید.

راستی توی نسخه ی کامپیوتری رزیدنت اویل 4 توی حالت حرفه ای اون اسلحه شارژی رو میده یا نه؟دوستام میگن نمیده.

و اما لیست اون مکانهای ترسناکی که جانی کیج جون خواسته بود:(من هوای همتونو دارم.)

رزیدنت اویل 1 مکان ترسناک خاصی نداره و بازیش در کل ترسناکه.به خصوص عمارت اسپنسر.در ضمن تنها قسمتی رو که من هنوز هم موقع بازی کردنش می ترسم همین رزیدنت اویل 1 است و جالب تر اینکه این بازی یکی از 10 بازی ترسناک برتر دنیا و یکی از 10 تا بهترین بازیهای زامبی دار تاریخ هم هست.

در رزیدنت اویل 2 هم یکی همون زیرزمین اداره ی پلیس که خودت اشاره کردی.یکی آزمایشگاه بیرکن که بخش آخر بازی است.(کل محوطه ی آزمایشگاه) و یکی هم اتاق بازجویی اداره که لوح سوم را از قفسه برمی داریم و موقع بازگشت یکدفعه یک لیکر از توی آیینه می پره بیرون.

در رزیدنت اویل 3 هم تمام قسمتهاییکه نمسیس میاد و همچنین اون بیمارستانی که با کارلوس میریم.

کد ورونیکا رو هم من در کلوپ و با صدای کم و در حضور عده ی زیادی تموم کردم و زیاد متوجه قسمتهای ترسناکش نشدم.(قابل توجه آرین جون بازیش محشره و از نظر داستان هم بدون شک بهترین قسمت رزیدنت اویله.) ولی همون عمارت خانواده ی آشفورد و اون جایی که یک دستگاه پرس وجود داره و جلوترش استیو میمیره ترسناک تر بودند.

در رزیدنت اویل 0 هم یکی همون قسمتی که ابزارهای شکنجه و کشتار وجود داره که ربکا به داخل یک گودال سقوط می کنه و همچنین تمام قسمتهایی که اون موجود زالو مانند وحشتناک حمله می کنه.

رزیدنت اویل 4 و 5 هم زیاد ترسناک نیستند.ولی در رزیدنت اویل 4 یکی همون مکان تاریکی که باید بدون اسلحه با اشلی بریم جلو و آرمادوراها هم حمله می کنند و یکی هم اون مکانی که پر از رجنراتور است و از روی تخت بلند میشن که باید با دوربین دار مادون قرمز بکشیمشون.اون قسمتی که در منطقه ی واگنها باید با U8 مبارزه کنیم هم خیلی ترسناک و دلهره آوره.

در رزیدنت اویل 5 هم یکی اون قسمتی که لیکرهای زبون دراز برای اولین بار حمله می کنند و رد چنگالهای خونیشون روی در و دیوار وجود داره و یکی هم اون غار تاریکی که باید در اونجا با نور افکن بریم جلو.

راضی شدی جانی کیج جان؟

در ضمن آرین جان از این به بعد یک کمی آرومتر داد بزن! :cheesygri

بازم بگین مطلب نمی ذاری و تاپیک داره می خوابه!

Claire_Redfield_II_by_fishbone76.png
در مورد حالت مزدوران باید بگم که بهترین کار برای گرفتن 5 ستاره با لیون و هانک(در مرحله قصر)همان اول بازی که این کشیشا میان (با اسلحه کلت بهتره برای صرفه جویی در گلوله ها)تا میتونی اونها را پشت سر هم بکش تا بیشترین ضریب را بگیری و بعد بری ساعت زمان را بگیری تا یه امتیاز درشت بگیری.من در این قسمت فکر کنم تا حدود ضریب 25 را هم گرفتم،شایدم بیشتر!بعد اون یارو به قول تو گارادور را تا بالاترین قسمت برج (جایی که توپ جنگی را در بازی به کمک اهرم بالا میاریم) جا خالی بده،به شرط این که تا قبل از این کار ضریب و امتیاز خوبی گرفته باشی و تمام تایم ها را هم گرفته باشی.سپس در داخل دالان همان قسمت که تایم آخر قرار داره برو و تا امکان داره اون کشیشا رو بکش و اگه دیدی اون غول چنگالی اومد تایم را بگیر و سعی کن دم درب اون را گیر بندازی و تا میخوره بهش نارنجک بزن خصوصا آتش زا که اگه یهو خم شد و قسمت حساسش پدیدار شد با وینچستر بزنش،بعد با نارنجک و....این قدر این کارو بکن تا بمیره.با هانک چون اسلحه قوی نداره سعی کن از نارنجکهات تا آخر کار استفاده نکنی چون تنها راه کشتن این غول بی شاخ و دم همین نارنجک هست!با ادا راحت تر میشه این یارو را کشت چون اسلحه قوی به نام اسنایپر داره و با همین نارنجکها با زدنشون به این گارادور و پدیدار شدن اون نقطه حساس بدنش بلافاصله با 4،5 تا گلوله میتونی از شرش خلاص شی!:cheesygriاویل 5 حالت مزدورانش را نرفتم،چون اون انتظاری که از اویل داشتم تو این سری نبود.:(تا اون جایی که من میدونم اصلا در همین حالت حرفه ای هست که اون اسلحه لیزری را میده.;)
در مورد نظراتت هم ممنون،شما به ما لطف دارین!تو رزیدنت کد ورونیکا چطور متوجه اون قتلگاه ترسناک نشدی؟:confused:جایی هم که استیو میمیره اینقدر غم انگیزه که آدم ترسو یادش میره.این صحنه یکی از تکان دهنده ترین لحضاتی بود که تا اون موقع من تجربه کرده بودم تا حدی که نزدیک بود گریم بگیره!:(( اون مکانی که اون لیکر جلوی آینه میپره بیرون را یادم رفت که حسابی باعث افت فشار آدم میشه!:eek:و یه جای خفن دیگه رو هممون جا انداختیم، در رزیدنت2 جایی که اون کلاغها از پنجره های دالان باریک اداره پلیس میپرن بیرون.که یادمه باعث شد پسر خاله من تا مدتی دیگه اویل را بازی نکنه!آخه دفعه اولش بود اون بازی را انجام میداد:cheesygriدر ضمن نیما جون بهت گفته باشم من اینجوری راضی نمیشما!:mad:اگه لطف بکنی و با کمک احد جان عکسای اون قسمتها رو بذاری دیگه همه راضی میشیم!:cheesygri
آره آرین جون بورو این ورونیکا رو بازی کن که اگه بازی نکنی زندگیت به فناست:-"

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or