بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام جیل یکی از بهترین شخصیت هاست بخصوص توی اویل 1 در گیم کیوب وقتی لباس اویل 3 رو ازاد میکنی به یاد اویل 3 که تو پلی 1 بازی میکردم میفتم

به به چقدر جیل طرفدار داره :biggrin1:
با این محاسبات بیوگرافی جیل که ئر عین حال مخبوب ترین شخصیت خودم هم هست میذارم ;)

فکر کنم تا شنبه آمادش کنم.

موفق باشید ;)

احد یه چند سوال فنی :biggrin1:
Thomas Travis همونی نیست آخر تو فیلم جدید دستگیر میشه :biggrin1: و آیا امکان داره چنین شخصیتی بتونه جای خالی وسکر و پر کنه :-"
اونطور که قبلا تو مصاحبه ها گفته شده بود داستان کریس کلا تموم میشه . آیا شخص دیگری میتونه جای اونو بگیره ( فقط خواهرش میمونه و لیون )

اگه تونستی بعدا راجب الویس ( اگه اشتباه نگم )
همونی که جیل میاد و از کریس دورش میکنه

راجب این شخصیتم بنویس و همینطور راجب شخصیت نفی زن بازی و رابطه اش با وسکر ( شرمنده اسماشون یادم رفته )

بازم ممنون :smile:

احد یه چند سوال فنی :biggrin1:
Thomas Travis همونی نیست آخر تو فیلم جدید دستگیر میشه :biggrin1: و آیا امکان داره چنین شخصیتی بتونه جای خالی وسکر و پر کنه :-"
اونطور که قبلا تو مصاحبه ها گفته شده بود داستان کریس کلا تموم میشه . آیا شخص دیگری میتونه جای اونو بگیره ( فقط خواهرش میمونه و لیون )

اگه تونستی بعدا راجب الویس ( اگه اشتباه نگم )
همونی که جیل میاد و از کریس دورش میکنه

راجب این شخصیتم بنویس و همینطور راجب شخصیت نفی زن بازی و رابطه اش با وسکر ( شرمنده اسماشون یادم رفته )

بازم ممنون :smile:

با سلام

نه عزیز اون Frederic Downing بود. اون که عمرا اگه وسکر واقعا مرده باشه ( که من شک دارم) کسی نمیتونه به این زودی ها جای اونو بگیره. وسکر در مدت 13-14 سال شد وسکر. تو RE5 هم که به اوج خودش رسید.

فعلا از اون مهمتر قضیه ی ایدا مشکوکه . چون ایدا با وسکر کار میکنه. اگه به فرض دیگه وسکری نباشه سرنوشت ایدا نامعلوم میبشه. البته باید منتظر شد و دید.

اونم Irving بود که ابتدا به نظر میرسید نقش پررنگی داره. اون یک معامله گر ویروس بود. خود اون بازیچه ای بیش نبود. در مورد Exella Gionne هم بعدا میذارم ;)
.

احد کی مقاله اصلی رو میفرستی؟:biggrin1: شدیدا تو کف تشریف داریم:biggrin1:

ماکان جون ایشالا تا شنبه عصر تایپش رو تموم میکنم. یه چند تا مطلب جدید بهش اضافه کردم. با اون معیاری که خودت گفتی فکر کنم مال جیل 6-7 صفحه ای بشه. ;)

دوستان بنا به دلايلي زمان گذلشتن مقاله تو سايت به دوشنبه موكول شدو البته دوشنبه ديگه قطعي هست.
منتظر يك چيز كامل كامل باشين ;)

GL

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or