بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خدا را شکر میکنم که توی دوره بازی هایی با گرافیک ذغالی نبودم :))
این حرفت دیگه خدایی خیلی مسخرس ، من خودم افتخار میکنم که از اول با بازیهای کامپیوتری بزرگ شدم و ذره ذره پیشرفتشو کاملا لمس کردم واسه همینم هنوزم که هنوزه RE 2 رو دوباره ریختم روی PSP از اول برم ، چون همین گرافیم به نظر تو ذغالی ، به 10 تاا بازی الان (البته اگه بشه اسمشونو گذاشت بازی ، بیشتر فیلم سینمایین) میارزه ، آره اینجوریاس ، همین گرافیک خسته تو زمان خودش جوری آدمو میترسوند که آدم میخواست خودشو خیس کنه ، نه مثل بازیای الان که گرافیک در حد لالیگاس ولی بازی میکنی به جای اینکه بترسی خندت میگیره

Resident Evil درسته گرافیکش مثل الان نبود ولی هرچی بود آدم از بازی کردنش سیر نمیشد خداییش من دوباره دارم بازی میکنم ولی انگار نه انگار که تکراری شده ، یه گیم پلی درست و حسابی داره این بازی و هنوز هم حس ترس رو منتقل میکنه ../
دیگه سری این شاهکار از 4 به بعد مُرد. . . 4 هم بد نیود ولی به خوبی های قبلی نبود./

Oh god
هنوزم که هنوزه و واسه همیشه دود از کنده بلند میشه
ماها با زمان جلو میریم و این صنعت از زمان شروعش تا حالا خیلی پیشرفت کرده اما...
لذتی که تجربه بازی های نسل های قبل به من داده هیچ وقت تکرار شدنی نیست (اینو میگم شاید بعضیا بخندن اما بازی ها و حتی کنسولای قدیم یه بوی خاص دوستداشتنی میدادن)
از بحث دور نشیم کسی هست رفقا بدونه تا اینجای بازی چند مورد رابطه Love بین کارکترا دیده شده؟ یا حدس شما کجاها زده شد و بین کیا؟
اولیشو خودم میگم از یه نسخه که شاید بعضیا بازی نکردن (سختشو خودم گفتم :d)
بین Bruce Mcgivern و Fong Ling تو نسخه Dead Aim
(امیدوارم این موضوع مشکل منشوری نداشته باشه)

این حرفت دیگه خدایی خیلی مسخرس ، من خودم افتخار میکنم که از اول با بازیهای کامپیوتری بزرگ شدم و ذره ذره پیشرفتشو کاملا لمس کردم واسه همینم هنوزم که هنوزه RE 2 رو دوباره ریختم روی PSP از اول برم ، چون همین گرافیم به نظر تو ذغالی ، به 10 تاا بازی الان (البته اگه بشه اسمشونو گذاشت بازی ، بیشتر فیلم سینمایین) میارزه ، آره اینجوریاس ، همین گرافیک خسته تو زمان خودش جوری آدمو میترسوند که آدم میخواست خودشو خیس کنه ، نه مثل بازیای الان که گرافیک در حد لالیگاس ولی بازی میکنی به جای اینکه بترسی خندت میگیره

Resident Evil درسته گرافیکش مثل الان نبود ولی هرچی بود آدم از بازی کردنش سیر نمیشد خداییش من دوباره دارم بازی میکنم ولی انگار نه انگار که تکراری شده ، یه گیم پلی درست و حسابی داره این بازی و هنوز هم حس ترس رو منتقل میکنه ..

Oh god
هنوزم که هنوزه و واسه همیشه دود از کنده بلند میشه
ماها با زمان جلو میریم و این صنعت از زمان شروعش تا حالا خیلی پیشرفت کرده اما...
لذتی که تجربه بازی های نسل های قبل به من داده هیچ وقت تکرار شدنی نیست
خب من یه چیزی بگم؟ ببینید شماها درست میگین. من نمیخوام به خاطرات شما توهینی بکنم و حق را هم به شما میدم. اما یه موضوعی هست این وسط. الان من میبینم بعضیا میگن ما عاشق بازی دزد و پلیس آتاری هستیم :| آخه من نمیدونم، بازی ای که نه گیم پلی داره، نه گرافیک نه موضوع................... اما چرا برا یه نفر خاطره انگیزه؟ چون تو اون موقع تنها سرگرمی پیشرفته همین بوده.
این حرف شما مثل این میمونه که:
اینجاشا خوب بخونیدا :d
قدیمیا چون با تلویزیون سیاه و سفید برنامه میدیدن و ازش مثلا خاطره دارن، الان بگن که تلویزیونای الان به درد نمیخوره. پیشرفت و تکنولوژی که چیزی نیست. مهم نوستالژیه. اصلا دیدن فیلم تو تلویزیون قدیمی یه مزه دیگه میده :| بیچاره شرکته رفته با کلی تکنولوژی رزولوشین و کنتراست و چه میدونم هر چیز دیگه مثلا 3 بعدی ساخته بعدش طرف بیاد بگه اینا به درد نمیخوره. مگه میشه؟
بازی هم همنطوریه دیگه. شماها خاطره داشتین، قرار نیست که دیگران هم خاطره داشته باشن و اون بازی را بپرستن.
به نظر من (کاملا دوستانه میگم) باید یاد بگیریم همه سلیقه ها را در کنار هم بپذیریم. تحمیل نکنیم!
خب آخه کسی نیست بگه اون موقع اون را میطلبید اما الان که نه.
الان سلیقه ها فرق کرده. من نمیخوام بگم که خیلی چیزی میدونم اما از تو فروم های همین سایت معلومه یه اختلاف نهان و ساکت بین قدیمیا و سن بالاها با سن پایین هستش (منظورم جنگ و دعوا نیستا) سن بالاها بازی های جدید را قبول ندارن که حق هم دارن. سن پایین ها هم نمیتونن بازی های قدیمی را تحمل کنن که بازم به نظرم اونا هم حق دارن. خیلیا میگن بازیا فقط اکشن شده. خب الان سلیقه ها اونجوری شده. خیلیا میگن داستان درست و حسابی ندارن (که من اصلا اینا قبول ندارم :d ) همه هم با هم هم عقیده هستن که فقط گرافیکه پیشرفته چشم گیری داشته.
:d
چقدر سخنرانی کردم :d
البته اینم بگما من خودم فن دو آتیشه رزیدنت هستم . یعنی الان با این حرفایی که زدم فکر نکنید رزیدنت دوست ندارم :d
کسی هست رفقا بدونه تا اینجای بازی چند مورد رابطه Love بین کارکترا دیده شده؟ یا حدس شما کجاها زده شد و بین کیا؟
لیون و ایدا که تابلوئه :d

لیون و کلیر، لیون و جیل، لیون و اشلی، لیون و آنجلا، لیون و نمسیس، لیون و وسکر، لیون و پیرامد هد، لیون و ..................... :d

با یک سری حرفات موافقم میشا ولی فقط یه ذرشو :d
آخه قضیه میدونی چیه ، همین گرافیک خسته RE 2 و 3 واسه ما تو اون موقع که بازی اومده بود ، حکم یه بازی Full HD بود برای امثال من ، چرا؟ ، چون شروع نسلی بود که بازیها از 2 بعدی به 3 بعدی جهش کرده بودن
هیچوقت یادم نمیره موقعی که Metal Gear زو روی PS1 بازی کردم ، اصلا کف و خون قاطی کرده بودم ، نسبت به اون نسخه ای که تو NES بازی کرده بودم ، امثال شما کوچک ها :d هیچوقت هم این تجربه رو تجربه نمیکنن ، فقط امثال خودم میفهمن که چی میگم>:)

بجز رابطه لیون و ایدا دیگه رابطه عاشقانه ای تو اویل نیست و بقیه در حد دوستانه هست
در مورد حرف اون عزیزانی که میگن اویل 4 بهترینه خیلی تعجب میکنم .نمیخوام به نظراتشون بی احترامی کنم ولی حد اقل دو دلیلی قانع کنننده بیارین که ماهم شاید قانع بشیموواگر این فقط نظر شخصیتونه که دیگه به خودتون مربوط میشه

3گیگ دانلود کردن برای تجربه ی REMAKE بهتره ارزشش رو داشته باشه..:|
Zero رو دانلود نکنم چیزی رو از دست میدم؟؟
بستگی داره منظورتون از چیو از دست بدم چی باشه؟ اگه گیم پلی و بحث خود بازی غیر از داستان باشه نه اما اگه به نیت سر در آوردن بیشتر از داستان و سوالاتیه که دارید باید بگم
نسخه zero دقیقا به همین دلیل ساخته شد (جواب دادن به حدس و گمان هایی که تو نسخه 1 تا 3 ایجاد شده بود)

بستگی داره منظورتون از چیو از دست بدم چی باشه؟ اگه گیم پلی و بحث خود بازی غیر از داستان باشه نه اما اگه به نیت سر در آوردن بیشتر از داستان و سوالاتیه که دارید باید بگم
نسخه zero دقیقا به همین دلیل ساخته شد (جواب دادن به حدس و گمان هایی که تو نسخه 1 تا 3 ایجاد شده بود)
نه داستانش رو کاردارم..!! یکی از دوستان گفت بعد از نسخه ی 1 برم این 0 رو بازی کنم بعد 2 بعد 3

نه داستانش رو کاردارم..!! یکی از دوستان گفت بعد از نسخه ی 1 برم این 0 رو بازی کنم بعد 2 بعد 3

اینم میشه و بد نیست اما اینجوری باز جزئیاتی رو متوجه میشی که هنوز اصلشون رو نمیدونی!! کلا همون روال خودش منطقی تره بنظرم بازم خودتون میدونین
بژیت براکم

دوستان به نظرتون از کدوم نسخه شروع کنم بازی کنم من تنها نسخه 5 و 6 بازی کردم به نظرتون از کدوم نسخه بخرم بازی
جالبه اما من اصلا 6 رو بازی نکردم فک نکنم هم چیزی رو از دست داده باشم!!
همون نسخه 3 تقریبا میتونه بهتون دید خوبی رو بده از نظر گیمپلی و المان های خاص رزیدنت اویل هم نماینده خوبیه

دوستان به نظرتون از کدوم نسخه شروع کنم بازی کنم من تنها نسخه 5 و 6 بازی کردم به نظرتون از کدوم نسخه بخرم بازی

داداش حتما حتما نسخه ی 3 رو بازی کن...!! خیلی به من چسبید و وقت کنم دوباره و دوباره بازیش میکنم..!!
---------------------------------------------------------------
اینم میشه و بد نیست اما اینجوری باز جزئیاتی رو متوجه میشی که هنوز اصلشون رو نمیدونی!! کلا همون روال خودش منطقی تره بنظرم بازم خودتون میدونین
بژیت براکم

شما میگی روال خودش رو برم...این زیر اسامی متعددی که واسه PC میشه گیرآورد و منتشر شدن رو گذاشتم..شما چطور مرتبشون میکنی من بازی کنم؟؟

Resident Evil zero
1
2
3
4
5
6
Racoon City
Revelations
Darkside Chronicles
The Umbrella Chronicles
Code Veronica

آخه قضیه میدونی چیه ، همین گرافیک خسته RE 2 و 3 واسه ما تو اون موقع که بازی اومده بود ، حکم یه بازی Full HD بود برای امثال من ، چرا؟ ، چون شروع نسلی بود که بازیها از 2 بعدی به 3 بعدی جهش کرده بودن
هیچوقت یادم نمیره موقعی که Metal Gear زو روی PS1 بازی کردم ، اصلا کف و خون قاطی کرده بودم ، نسبت به اون نسخه ای که تو NES بازی کرده بودم ، امثال شما کوچک ها :d هیچوقت هم این تجربه رو تجربه نمیکنن ، فقط امثال خودم میفهمن که چی میگم>:)
باید با همش موافق باشی :d
ولی جدی، منم برا همین میگم که به شماها هم حق میدم، برا اینکه مطمئنا اون موقع اون گرافیک عالی بودش. اما یه چیزی، خودت الان میگی یکی از فاکتورات برای دوست داشتن اویل 2 توی اون زمان گرافیک هستشا :d

در مورد حرف اون عزیزانی که میگن اویل 4 بهترینه خیلی تعجب میکنم .نمیخوام به نظراتشون بی احترامی کنم ولی حد اقل دو دلیلی قانع کنننده بیارین که ماهم شاید قانع بشیموواگر این فقط نظر شخصیتونه که دیگه به خودتون مربوط میشه
یک اینکه دوست داشتن رزیدنت 4 برا من کاملا شخصیه (لیون :x)
دو اینکه برات دلیل میارم که بازیش حرف نداشت:
الف - میگن، منظورم اینه که اینطور میگن، من که خودم چیزی متوجه نمیشم :d میگن دنیای بازی ها را متحول کرده.
ب - تو نظر سنجی ها همیشه بهترین بوده
ج - خود شینجی میکامی طراح اصلی بازی کارگردان بوده
د - وجود شخص شخیص لیون :d
ه - همه موارد :d

3گیگ دانلود کردن برای تجربه ی REMAKE بهتره ارزشش رو داشته باشه..:|
Zero رو دانلود نکنم چیزی رو از دست میدم؟؟
خیر :| میگم بازی کن بگو چشم دیگه :d

جالبه اما من اصلا 6 رو بازی نکردم فک نکنم هم چیزی رو از دست داده باشم!!
چرا دیگه از دست دادی :d
سناریوی ایدا و لیون که خیلی قشنگ بودن :d داستانش هم تو شماره های بعدی استفاده میشه :d

شما میگی روال خودش رو برم...
Resident Evil zero
1
2
3
4
5
6
Racoon City
Revelations
Darkside Chronicles
The Umbrella Chronicles
Code Veronica
فکر کنم باید اینجوری بری: اول زیرو، بعدش ریمیک، 2، 3، کد ورونیکا، 4، رویلشنز، 5، 6
اون آمبرلا و دارک سایدز هم که مروریه به شماره های 0 تا 3
:d

باید با همش موافق باشی :d
ولی جدی، منم برا همین میگم که به شماها هم حق میدم، برا اینکه مطمئنا اون موقع اون گرافیک عالی بودش. اما یه چیزی، خودت الان میگی یکی از فاکتورات برای دوست داشتن اویل 2 توی اون زمان گرافیک هستشا :d
من الان کجای پستم این حرفو زدم؟؟ حرف تو دهن من میزاری ، این پست من ، کجاش این حرفو زدم ، د نشون بده دیگه:d

این پستی که دادم در جواب این سوالت بود که گفتی چرا شماها تو اون گرافیک ذغالی گیر کردین ، ربطی به علاقم به RE2 سر گرافیک نبود ، منظورم این بود که دید ماها با شماها فرق میکنه ، شماها با عینک معمولی میبینید ، ماها با نایت ویژن :))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or