بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام دوستان
خوب خوب من دارم از اول resident evil بازی میکنم یعنی الان قسمت یک resident evil هستم
خوب گیر کردم با اجازتون خواستم بدونم کسی هست اینجا یه راهنمای بکنه به بنده
البته بگم هان صدبار کشتم چیزی پیدا نکردم تا بتوانم راهمو باز کنم و همه درها لامصب قفل هست بجز چندتا:|

سلام دوستان
خوب خوب من دارم از اول resident evil بازی میکنم یعنی الان قسمت یک resident evil هستم
خوب گیر کردم با اجازتون خواستم بدونم کسی هست اینجا یه راهنمای بکنه به بنده
البته بگم هان صدبار کشتم چیزی پیدا نکردم تا بتوانم راهمو باز کنم و همه درها لامصب قفل هست بجز چندتا:|
یعنی الان داری evil1 بازی میکنی ؟ اگه اره. اصلا از کسی کمک نگیر خودت بازی کن. اینطوری واقعا از بازی لذت میبری

یعنی الان داری evil1 بازی میکنی ؟ اگه اره. اصلا از کسی کمک نگیر خودت بازی کن. اینطوری واقعا از بازی لذت میبری

آره دارم اونو بازی میکنم
ای بابا خودم میدونم و به ناچاری آمدم اینجا وگرنه من تا خودم گیر ندم به چزی ول کن ماجرا نیستم ولی چه کنم الان یر کردم خیلی هم کشتم ولی اخر دست نتواستم راهمو پیدا کنم
فکر کنم یه جای رو اشتباه کردم ولی چیزی به ذهنم نمیاد
ای بابا گفتم شاید دوستان بتوانن کمکم کنند البته بهشون بگم کجا گیر کردم آنها هم تا اونجا راهنمای کنند

آره دارم اونو بازی میکنم
ای بابا خودم میدونم و به ناچاری آمدم اینجا وگرنه من تا خودم گیر ندم به چزی ول کن ماجرا نیستم ولی چه کنم الان یر کردم خیلی هم کشتم ولی اخر دست نتواستم راهمو پیدا کنم
فکر کنم یه جای رو اشتباه کردم ولی چیزی به ذهنم نمیاد
ای بابا گفتم شاید دوستان بتوانن کمکم کنند البته بهشون بگم کجا گیر کردم آنها هم تا اونجا راهنمای کنند
خوب بگو کجاش گیر کردی شاید تونستم یه کمکی بکنم

دوستان،واقعا مباحث خوبي رو مطرح كرديد.كپكام اينقدر داستان رو پيچيده و مبهم كرده كه خودشم نمي دونه چطور بايد جمعش كنه و چه دلايلي براي ابهامات داستان بياره.مثلا توي همين RE6،ليون،كريس،ايدا و شري بودن.ولي به سرنوشت هيچكدوم نپرداخته نشد و فقط يك داستان فرعي و گذرا براشون درست كردن.
با اينكه بهترين موقعيت رو داشتن كه تا ماجراي ايدا و سازمان رو تموم كنن.ولي نه تنها هيچ اسمي از سازمان نيومد،بلكه اطلاعات ما از ايدا با قبل از ريليز بازي هيچ تغييري نكرد!
شري رو هم كه به مزخرف ترين شكل ممكن وارد داستان كردن و با اينكه پتانسيل واقعا بالايي داشت و خيلي راحت مي تونستن به وسكر و سازمان ربطش بدن،اومدن ساده ترين داستان رو براش نوشتن!تا خالا به اين موضوع توجه كرديد؟الآن اگه نقش شري رو به يك شخصيت جديد هم ميدادن هيچ فرقي نمي كرد.چون هيچ جاي داستان RE6 به خود شخصيت شري ربطي نداره و بهش پرداخته نميشه.يعني يك شخصيت باحال رو الكي حروم كردن رفت!
كريس هم كه كلا اضافي بود و فقط و فقط به خاطر اصرار شديد فن ها مبني بر حضور ليون و كريس در يك بازي آوردنش.فكرش رو بكنيد.شخصيت هايي مثل كلير،ربكا،بيلي و هانك 100 ساله هيچ جا نيستن.اونوقت اينا ميان شخصيتي مثل كريس كه هم توي RE5 و هم توي روليشنز بوده و تازه هيچ داستان ناتمومي هم نداره رو دوباره ميارن!
اگه به داستان RE6 به چشم يك داستان مستقل نگاه كنيم قابل قبوله.ولي اگه بهش به چشم يك رزيدنت اويل نگاه كنيم،واقعا هيچ حرفي براي گفتن نداره.چون هيچ ابهامي رو از داستان رفع نمي كنه و به هيچي نمي پردازه!

در مورد RE1 (و ريميك) هم كاملا موافقم.واقعا ترسناك ترين نسخه هاي رزيدنت اويل بودن (مخصوصا RE1 اصلي).من ديگه از شماره هاي 2 و 3 نمي ترسم و برام عادي شدن.ولي هنوز كه هنوزه از RE1 مي ترسم.پيچيدگي و معماهايي كه در اونا وجود داشت ديگه تكرار نشد و نخواهد شد.همون عمارتش به كل سري جديد مي ارزه!

البته من از RE1 اصلي،خيلي بيشتر از ريميك مي ترسيدم.شايد علتش اين بود كه وقتي ريميك رو بازي مي كردم،مي دونستم كه جلوتر قراره چه اتفاقاتي بيفته.چون قبلا RE1 اصلي رو تموم كرده بودم!

فكر كنم اين بنده ي خدا،خودش هم نميدونه كجا گير كرده و بايد دنبال چي بگرده!:d

برادر حسین، ببین یه راهنمایی کلی بگم و اینه که در کل 4 نوع در توی بازی هست:
Armor (زره)
Helmet (کلاهخود)
Shield (سپر)
Sword (شمشیر)
روی هر دری که کلیک میکنی، میگه کدوم یکی از علامت های گفته شده روش حک شده. هر کلیدی هم که بگیری یکی از علامت ها رو داره.
این یه چیز کلی هست و هر کلید حداقل 2 تا در رو باز میکنه و فکر کنم کلید شمشیر، 4 تا در رو باز میکنه. البته من با توجه به ریمیک گفتم چون تعداد درها بیشتر بود ولی صورت کلی قضیه یکی هست

خوب بگو کجاش گیر کردی شاید تونستم یه کمکی بکنم
بذار ببینم راهنمای پایین بدرد نمیخوره اگر نشد میام میگم

برادر حسین، ببین یه راهنمایی کلی بگم و اینه که در کل 4 نوع در توی بازی هست:
Armor (زره)
Helmet (کلاهخود)
Shield (سپر)
Sword (شمشیر)
روی هر دری که کلیک میکنی، میگه کدوم یکی از علامت های گفته شده روش حک شده. هر کلیدی هم که بگیری یکی از علامت ها رو داره.
این یه چیز کلی هست و هر کلید حداقل 2 تا در رو باز میکنه و فکر کنم کلید شمشیر، 4 تا در رو باز میکنه. البته من با توجه به ریمیک گفتم چون تعداد درها بیشتر بود ولی صورت کلی قضیه یکی هست

اوه اوه عجب راهنمای عالی کردی دمت گرم عالی بود
فقط یه چیزی من یکبار تمامی کلیدها رو که داشتم رو با خودم آوردم و تمامی درها رو امتحان کردم ولی متاسفانه هیچ دری باز نشد
البته یکبار دیگه یه امتحانی میکنم ببینم اون در آبی رو باز میکنه یا نه
مرسی

بذار ببینم راهنمای پایین بدرد نمیخوره اگر نشد میام میگم

فقط یه چیزی من یکبار تمامی کلیدها رو که داشتم رو با خودم آوردم و تمامی درها رو امتحان کردم ولی متاسفانه هیچ دری باز نشد
مرسی
درخدمتم.

امروز دوباره re2 رو نصب کردم بازی کردم یه حالی داد

مرسی
خواهش میکنم،
البته ببین یه سری کلید های دیگه هم هستن ولی اونا منحصرا برای 1 در هستن و مال چندتا در نیستن.
مطمئنی همه کلید ها رو داری؟ چون بعضی درها رو اگر اشتباه نکنم، باید اواسط بازی باز کنی. فکر کنم کلید مربوط به کلاهخود بود (اینو زیاد مطمئنم نیستم)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or