بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

تو هر صنعتی پول حرف اول و اخر رو میزنه . واقع بین باشید .
وقتی RE5 پرفروش ترین RE میشه خب معلومه میرن به اون سمت ( درست یا غلط بودنش رو کاری ندارم ) . گیم پلی رو بزاریم کنار RE5 کامل ترین و قشنگ ترین RE بود از نظر داستانی .
دیگه چرت گفتن حدی داره . یه تریلر , فقط یه تریلر از بازی اومده بعد تا آخر رو میگید!!!!! خود آلبرت وسکر هم چند ماه مونده بود به ریلیز RE5 یه عکس ازش نشون دادن بعد یه تریلر ازش اومد . حالا انگار باید کل کاراکترها رو تو همون اول نشون بدن .همین تریلری هم که نشون دادن زیاد بود .

برادر من اون روستا تو RE4 تو اسپانیا بود این تو چین هست .

آخرین ویرایش:
تو هر صنعتی پول حرف اول و اخر رو میزنه . واقع بین باشید .
وقتی RE5 پرفروش ترین RE میشه خب معلومه میرن به اون سمت ( درست یا غلط بودنش رو کاری ندارم ) . گیم پلی رو بزاریم کنار RE5 کامل ترین و قشنگ ترین RE بود از نظر داستانی .
دیگه چرت گفتن حدی داره . یه تریلر , فقط یه تریلر از بازی اومده بعد تا آخر رو میگید!!!!! خود آلبرت وسکر هم چند ماه مونده بود به ریلیز RE5 یه عکس ازش نشون دادن بعد یه تریلر ازش اومد . حالا انگار باید کل کاراکترها رو تو همون اول نشون بدن .همین تریلری هم که نشون دادن زیاد بود .
این حرفها هم یجوریی شبیه کینه میمونه . میره دوباره میاد _ خداحافظ , فرداش سلام .

برادر من اون روستا تو RE4 تو اسپانیا بود این تو چین هست .

عزیز من بازی توی چندین مکان اتفاق میوفته

کریس توی چینه ، با لیان توی آمریکا و هنوز معلوم نیست که این شخصیت جدیده توی کدوم کشوره و اینطوری که توی عکس های بالا دیدیم Game Trailers حدس زده که این شخصیت جدید ابتدای بازی توی اسپانیا و توی همون روستا نسخه چهارم حضور داره

برام یه سوالی پیش اومده،این قسمت که میگن لیان و کرس هرکدوم سناریو ی جدا دارن یعنی مثله ایدا و لیان تو اویل 4هستش که کلاً 2قسمته یا نه اگه بخوای بازی رو یبار هم بری وسط بازی خود به خود سویچ میشیم بین شخصیتا؟
درمورد بخش مولتی پلیر چطور،اینکه گفتن می خوایم طرفداران آنلاین cod از بازی ما لذت ببرن یعنی بازی بغیر از co op مولتی هم داره؟

یک سری از لوکیشن ها توی تریلر کاملاً منو یاد Resident Evil 4 میندازه, مثلاً قصر Salazar آیا ؟
67533119954843049093.png

مثل اینکه وسکر تو 6 RE حضور نداره.

Voice Actorــه وسکر:

dailyjoypad

------

Hunk ?????! :d شاید رژیم گرفته ! :d

hunk2.jpg

وسکر بدون صدای خودش ؟! :|:d

epic fail ! :d

جدا همتون فکر کردین الان میان براتون هرچی تو چنته دارن رو می کنن
خو من یه حدس عزیمی می زنم :دی
این طرف هانکِ
فک کنم وقتی توسط بریکین بهش حمله شد توسط تزریق یه ویروس جی زنده موند ولی مث بریکین به g تبدیل نشد

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@نیما
:دی:))=))

نیما بیخیال درسته ترم اول بودی ولی یجوری حرف می زنی انگار داری تو دهه 60 میلادی تو شوروی زندگی می کنی
عزیزم کپکام به هیچ عنوان طرفدارای رزیدنت ایول رو مجبور به بازی کردن بازی نکرده
تو خودتم خوب میدونی که امکانش هست که داستان لیان قبل از شماره 5 تموم بشه
خوده تو یه دونه کتابو هنوز ندادی بیرون به هر علتی یه عده بیشتر از 1 سال منتظرن بعد میای از یه شرکت کپکام با این سابقه رو می بری زیر سوال حالا اگه مث orc زیر دست یه تیم بی تجربه ساخته میشد یه چیزی ولی حرفات به نظر خیلی خیلی تو خالی و تکراری شده
فعلن تا اینجای کار لیان نقش مهمی تو این شماره داره و داستان بازی هم به داستان اصلی مربوط
پس حرفات یه ادعای تو خالیِ

---------- نوشته در 08:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:23 PM ارسال شده بود ----------

احتمال خیلی زیاد تمام تاپیکهایی که در مورد رزیدنت اویل حرف میزنن منفجر میشه :دی
در مورد رزیدنت ایول چطور؟؟؟؟ :دی

آخرین ویرایش:
«جون لیون بخونید!»
حالا چرا از جون من مایه میذاری رفیق....
;)
شوخو کردم... آوار نشید...
من به درست و غلط بودن حرفات کاری ندارم، اما خوشحالم که برگشتی دوست من... با اینکه زیاد با Leon حال نمی کنی... اما....
WELCOME BACK BUDDY

دوستان میگم بهتر بجای این همه حدسیات و جروبحث کردن تریلر رو بیشتر بررسی کنیم
بچه ها شما همه دوستان من هستید... در واقع دوستان خیلی خوب و صمیمی... نمی خوامم تبعیضی قائل بشم اما...
خداییش یه نگاه به پُست علی بندازید...
به جای جر و بحث، چقدر زیبا اومده و بازی بررسی کرده و چقدر براش زحمت کشیده... حالا با اینکه یه فن DMC هستش...

دمت گرم علی...
50 امتیاز +
;)

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

.
GREAT...
دقیقاً همون چیزیه که منم تاکید دارم روش...
صبر و تحمل...
Loyalty to the End

جناب P990 JUDI!شما تازه از راه رسیدی.آروم تر بذار با هم بریم!وقتی که من،احد و بقیه برای این تاپیک جون می کندیم و کلی نقد و مقاله می نوشتیم شما کجا بودی؟بعدش هم من اصلا به خاطر کلیر نمیگم.حتی اگه ربکا هم بود،منطقی تر و قابل قبول تر از کریس بود.حالا خوبه گفتم که مشکل من بیشتر با کریسه تا لیون!بعدش هم اتفاقا همین که لیون توی خط داستانی ترسناکه نشون میده که به خاطر فروشه.چون یک شخصیت محبوب رو توی خط داستانی محبوب تر هم میارن دیگه!وگرنه مگه نمی تونستن داستان لیون رو توی دامناشن تموم کنن؟اگه نمی تونستن پس اصلا برای چی توی دامناشن آوردنش؟من شرط می بندم که اگه رزیدنت اویل تا 100 هم ادامه پیدا کنه،توی همشون لیون هست!تازه این رو هم نمی تونی انار کنی که آوردن کریس و لیون با هم درخواست فن های بازی بوده.اونم فن هایی که هیچ بویی از داستان نبرده اند و اینقدر عقلشون نمی رسه که کلا خط داستانی کریس و جیل از لیون جداست!بلکه فقط به دنبال تیپ و قیافه و آرتیست بازی هستند.
محمد جان!واقعا ازت انتظار نداشتم.تو دیشب توی پیامک همش حرفای من رو تایید می کردی و خودت هم بیشتر از من می گفتی که حالم از این بازی به هم می خوره.اونوقت اینجا میای اینجوری رنگ عوض می کنی!ولی بازم اشکالی نداره.
در ضمن،درسته که این بازی رو افراد حرفه ای می سازن.ولی همین افراد حرفه ای در درجه ی اول به جیبشون نگاه می کنند!
من زیاد مزاحمتون نمیشم.دلتون به همین مزخرفاتی که به خوردتون میدن خوش باشه.چند ماه دیگه به حرف من می رسید.گرچه انقدر تیپ و قیافه ی جناب لیون مجذوبتون کرده که اگه توی رزیدنت اویل 7 و 8 هم لیون باشه بازم ایراد نمی گیرید!ولی بازم اشکالی نداره.این نیز بگذرد!
با این طرز فکرت فک نکنم بیشتر از 16 سالت باشه
اگر تقویم بلدی می بینی که جفتمون تو یه سال و من چند ماهی زود تر تو این سایت عضو شدم
درسته مطلب نوشتی منم همیشه این تاپیکو دنبال کردم
و میدونم الانم می خوای مطالبت رو بفروشی
پس منت سر کسی نزار
یه سوال این رتبه بندی طرفداران رزیدنت ایول رو کی تعیین کرده میشه یکم در مورد پروتوکلش توضیح بدی ؟؟؟؟؟
ینی چی اون از داستان بو نبرده من بردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چقدر می خوای به بقیه توهین کنی چقدر می خوای قضاوت کنی در مورد همه
هر کی ندونه فک می کنه زا کجای فیل افتادی که اینجوری حرف میزنی
خدا بده برکت ویکیپدیا رو که هر کسی رو عالم می کنه

این دختره آویزونه تایید شد اشلیه (همیشه باید به یکی آویزون باشه ! :d:|)
Occurring 10 years after the events of the original game, Leon’s story is centered around Tall Oaks, a city similar to Raccoon City that succumbs to a T-virus outbreak. Chris’ story takes place in China, while a third storyline revolves around an unidentified new character and Resident Evil 4′s Ashley Graham.
Prikbordfoto's | Facebook

ممنون از علی دانته ی عزیز ! 100 امتیاز و لایک مثبت هم کمته ! ;)o:-)
بچه ها همون طوری که علی گفت ممکنه این پسره الکس وسکر باشه ؟! میشه یکی در مورد الکس برام توضیح بده ! من درست نمی شناسمش !
قبلا توی بازیها بوده ! از کجا معلوم آلبرت اصلا برادری داشته باشه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or