بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام به همگی . پدر رزیدنت ایول ایران اومد :d

سلام حامد عزیز
منم موافقم نظرسنجی بعدی مطمئنا در مورد re6 خواهد بود چون 28 مارچ قضیه اون عکس مجله opm معلوم میشه ...

در ضمن اینو جدی می گم اول به ps3 ها اعم از کپی باز و اریج باز

حتما بازی dead nation رو بازی کنید چون به هر طرفدار ایولی واجب

دوم به تمام بچه های تاپیک دستور میدم سریال the walking dead رو ببینید که بسیار نزدیک به رزیدنت ایول هست و من از لحظه به لحظه اش لذت بردم
wow ، جریان این مجله opm چیه که پدر بی اطلاع مونده ؟! :d

دلمان ps3 خواست ! عجیب ...

منم رو دستور RockIT عزیز صحه میذارم ، به تمام بچه های خلف دستور میدم این سریال زیبا رو ببینن !!! ( حالا سریالش قشنگه ؟! :d )

عزیزم بذار این اتفاق بیوفته اگر وسکر اینقدر رای میاورد تو باز ناراحت میشدی؟ باید قبول کنیم لیون محبوب ترین شخصیت رزیدنت اویل هستش ولی با این همه محبوبیت کسی نمیتونه بیاد یه دلیل قانع کننده برای این بیاره که لیون چه برتری نسبت به کراوزر و هانک و وسکر داشته ...
زیبا ترین شخصیت بازی کی بود به نظرتون؟
1 کلیر ردفیلد
2 جیل والنتاین
3 ایدا ونگ
من که به جیل والنتاین رای میدم بی نظیر بود به نظرم
دلیل محبوبیت لئون بخاطر استیل دخترکشش هست که تو RE4 اونو طراحی کردن . ضمن اینکه اولین کاراکتری بود که درگیری احساسی رو در RE به بازیگر نشون داد (ایدا و حتی کلیر ) !!!
کلا لئون رمانس رزیدنت ایول شده دیگه ، کاپکوم هم که از پول بدش نمیاد ، هی کشش میده ! :d

در بین خانوم ها جیل تو رزیدنت ایول 3 از همه بهتر بود ولی الان همش از این لباس های غواصی میپوشه در ضمن نمی دونم چرا بعد از ایول 3 دماغ جیل انقد گنده شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در کل من زیبا ترین رو در حال حاضر بدون در نظر گرفتن آجلا میلر معشوقه جدید لیان کندی به خانم کلر ردفیلد در فیلم دیجنریشن میدم

البته جیل والنتاین خوش استیل و گوگولی ترین کاراکتر بود ، مخصوصا تو RE3 که کولاک کرد . ولی قبول دارم تو RE5 تغییرات فاحشی دشات و بیشترین سعی شده بود تا شبیه کلیر (DEGENERATION) وفیلم RE طراحی بشه . که اگه اشتباه نکنم مدل جفتشون این دختره Aligator بود :d

بچه ها اين موسيقي اتاق سيو evil3 كار كيه؟
واقعا كه دستش طلا... همين الان از امضاي يكي از بچه ها دانلود كردم واقعا چه حس ارامشي ميده به ادم بعد فرار از دست نمسيس!

اینجا :
The original 2-disc soundtrack CD for Nemesis was composed by Masami Ueda and Saori Maeda, and was released on September 22, 1999.

===

RockIT عزیز ، این سینا خان الآن کجا دراه تریلر سنتر میزنه ؟! چرا بچه ها بدون خبر دادن به پدر رزیدنت ایول ایران واسه خودشون فن میزنن ! البته قابل تحسینه :p

دلیل محبوبیت لئون بخاطر استیل دخترکشش هست که تو RE4 اونو طراحی کردن . ضمن اینکه اولین کاراکتری بود که درگیری احساسی رو در RE به بازیگر نشون داد (ایدا و حتی کلیر ) !!!
کلا لئون رمانس رزیدنت ایول شده دیگه ، کاپکوم هم که از پول بدش نمیاد ، هی کشش میده ! :d​

تو که پدر علم رزیدنت اویلی این حرف ازت بعیده :دی
خیلی از افرادی که توی این تاپیک میان و مطالب را میخونن و تو نظر سنجی شرکت میکنن و رای میدن ( حدود 80% ) رزیدنت را از همون شماره یک یا دو شروع کردن ( به همون روش کلوپ یا مثل افشین توی خونه با ps1 اونم فتش ) و خیلی از همین ها اصلا Re4 را ادامه سری رزیدنت نمیدونن
پس اصلا این حرفت را قبول ندارم :دی
اما این نکته که گفتی اولین کارکتر که در رزیدنت درگیری احساسی داشت لیون بود را قبول دارم؛ مخصوصا برای بچه های 14-15 ساله (ماها در همون روزهایی که re2 اومد) که تازه یه چیزایی میفهمن و بخاطر سنشون جو گیرن و با این جور طرفندها حال میکنن؛ لیان بهترین گزینه بود :دی
ویرایش: اسم را درست کردم :دی

البته جیل والنتاین خوش استیل و گوگولی ترین کاراکتر بود ، مخصوصا تو RE3 که کولاک کرد . ولی قبول دارم تو RE5 تغییرات فاحشی دشات و بیشترین سعی شده بود تا شبیه کلیر (DEGENERATION) وفیلم RE طراحی بشه . که اگه اشتباه نکنم مدل جفتشون این دختره Aligator بود :d
من الان دارم RE-directors cut را روی ps1 بازی میکنم (البته با جیل تموم کردم)، اما باید اعتراف کنم اصلا با شکل و قیافه هاشون (مخصوصا کریس) حال نکردم، تو دموهاشم که معلوم نبود این 4 تا بازیگر را از کجا آورده بودن ...
re5 هم که اصلا چیزی برای صحبت راجع بهش وجود نداره ...

آخرین ویرایش:
سلام به همگی . پدر رزیدنت ایول ایران اومد :d

wow ، جریان این مجله opm چیه که پدر بی اطلاع مونده ؟! :d

دلمان ps3 خواست ! عجیب ...

منم رو دستور RockIT عزیز صحه میذارم ، به تمام بچه های خلف دستور میدم این سریال زیبا رو ببینن !!! ( حالا سریالش قشنگه ؟! :d )

کلا لئون رمانس رزیدنت ایول شده دیگه ، کاپکوم هم که از پول بدش نمیاد ، هی کشش میده ! :d

اینجا :
The original 2-disc soundtrack CD for Nemesis was composed by Masami Ueda and Saori Maeda, and was released on September 22, 1999.

===

RockIT عزیز ، این سینا خان الآن کجا دراه تریلر سنتر میزنه ؟! چرا بچه ها بدون خبر دادن به پدر رزیدنت ایول ایران واسه خودشون فن میزنن ! البته قابل تحسینه :p
سلام
اول بگم اسم من افشین اینجا ما هم دیگه رو به اسم صدا می کنیم خوشحال می شم منو افشین صدا کنی
امیدوارم یه روز همه ملت ps3 بخرن
قضیه مجله opm هم اینه که این مجله برای playstation فرانسه هست و یه عکس از outbreak زده و گفته خبر های بعدی رو 28 مارچ می گیم که من فکر می کنم یا outbreak 3 هست یا رزیدنت ایول کالکشن که هر کدوم باشه با جون و دل قبول می کنیم:دی
سریال the walking dead هم خیلی عالیه و کا فرانک دارابونت سازنده فیلم هایی نظیر مسیر سبز و رستگاری در شاوشنگ و یا مه یا همون mist هست بسیار عالی کار شده و از رو یک رمان ساخته شده من خیلی خوشم اومد و به همه رزیدنت ایول بازی ها اجبار می کنم اینو ببینن !!!!!!:punish:
لیان در طول زمان تغییرات زیادی کرد من تفاکتور ها مو گفتم
سینا بیا بگو چه کردی کجای کاری مام بهت کمک کنیم
در مورد موزیک هم نمی دونم اون دوستمون منظورش امضای کی بود و کی دان کرده بود ولی شما به این لینک ها سر بزن

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1270345&postcount=1501

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1278492&postcount=1660
خیلی از افرادی که توی این تاپیک میان و مطالب را میخونن و تو نظر سنجی شرکت میکنن و رای میدن ( حدود 80% ) رزیدنت را از همون شماره یک یا دو شروع کردن ( به همون روش کلوپ یا مثل نیما توی خونه با ps1 اونم فتش ) و خیلی از همین ها اصلا Re4 را ادامه سری رزیدنت نمیدونن
اما این نکته که گفتی اولین کارکتر که در رزیدنت درگیری احساسی داشت لیون بود را قبول دارم؛ مخصوصا برای بچه های 14-15 ساله (ماها در همون روزهایی که re2 اومد) که تازه یه چیزایی میفهمن و بخاطر سنشون جو گیرن و با این جور طرفندها حال میکنن؛ لیان بهترین گزینه بود :دی

من الان دارم RE-directors cut را روی ps1 بازی میکنم (البته با جیل تموم کردم)، اما باید اعتراف کنم اصلا با شکل و قیافه هاشون (مخصوصا کریس) حال نکردم، تو دموهاشم که معلوم نبود این 4 تا بازیگر را از کجا آورده بودن ...
[/RIGHT]

اگر منظورت از نیما منم اسم من افشین البته نمیدونم نیما از کی شروع کرده ولی ps من فت بود یادش بخیر هنوز دارمش با اون دسته هاش که اول بدون شوک بود در ضمن درست می گی من خودم re4 و 5 رو یه جورایی اصلا رزیدنت ایول نمی دونم فقط به خاطر دنبال کردن داستان تمومشون کردم در مورد کریس هم باید بگم من هیچوقت باهاش ارتباط چندانی برقرار نکردم اصلا یه جوریا مخصوصا تو شماره یک به نظرم خیلی ابله میاد یکی از مشکلاتی که کریس داشت فرم چهرش بود دوم صدا گذاریش بود که تو remake خیلی خوب شد و من از شماره 5 بیشتر دوست داشتم در کل کریس تو چند شماره تغییرات بدی داشت تو شماره 5 فک کنم همه فبول دارن که خیلی شبیه گوریل شده بود کلا شماره 5 طراحی شخصیت ها به جز وسکر که عالی بود بقیه همه تغییرات عجیبی کرده بودن نمومنش جیل یا کریس
RE%203%20-%20Jill%20Valentine.jpg

1667_714_i1_1.jpg

دیگه خودتون قضاوت کنید دیگه!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم منظور دوستمون دموهایی بود که قبلا گذاشته بودم (همون چندتایی که مربوط به بحث بچه ها بود)
اگر هم منظورش دموها یا Cutscense هایی هستش که قراره بزارم,باید بگم که بیشترشون آمادس و از فرمت FLV به WMV کانورت کردم(برای راحتی دوستان) فقط چون حجمشون زیاده باید پارت بندی کنم(برای مثال Cutscenes های Resident Evil 5 حدود 730 mb هست) البته HD که نیست. الان برای Resident Evil 5 و Resident Evil 2 و Resident Evil 3 و Darkside Chronicles آمادس.
مدیافایر که به ملکوت پیوست,تو Hotfile آپلود میکنم.
اگه دوستان حالا تکو توک دمویی میخوان بگن براشون بزارم.

خیلی از افرادی که توی این تاپیک میان و مطالب را میخونن و تو نظر سنجی شرکت میکنن و رای میدن ( حدود 80% ) رزیدنت را از همون شماره یک یا دو شروع کردن ( به همون روش کلوپ یا مثل افشین توی خونه با ps1 اونم فتش ) و خیلی از همین ها اصلا Re4 را ادامه سری رزیدنت نمیدونن
...

قبول دارم خیلی از بچه ها که لئون رو دوست دارن فن قدیمی هستن ! کی میتونه RE2 یادش بره ؟! مخصوصا با اون زامبی ها خوشتیبپ زن و مردش ! ( تو Outbreak#2 یه قسمتش تو re2 هست ، یادمه وقتی داشتم بازی می کردم انگار دو تا بال داشتم ، نوستالاژِیش ما رو ! ... )

بخواهیم یا نخواهیم RE4 بخشی از داستان رزیدنت ایول هست که کاپکوم بزور به ما قبولونده . ولی اسیر این تعصب فن هایی مث شما هستم که روی پدر رزیدنت ایول ایران رو سفید کردین !
(راستی کسی تریلر RE4 قبل از اینکه شینجی میکامی وارد پروژه بشه رو دیده ؟! اون دود مشکیه که دنبال لئون میکنه ! فضاش خیلی خوفه )

در مرود RE1-DC پیشنهاد میکنم اورجینالش رو بازی کنی که کرس رو با روشن کردن فندکش ببینی ! :d ولی تو سایر موارد نسبت به اورجینال برتری داره .
کاراکتر جیل و کرس رو شما باید اونموقع و با اون تکنولوژی در نظر بگیری ! به نظر شخصی من جیل واقعا یک کاراکتر زیبا بود ، مخصوصا تو رزولوشن TV که با شبیه ساز نمیشه بهش رسید ;)

و در نهایت اینکه RE1 تو 9 ماه اول توسط فقط یکنفر طراحی شده بود و اون کسی نبود جز استاد شینجی میکامی ! بعد از اون 1 نفر بهش کمک کرد که زود استعفا داد . و بعد از اون 50 نفر توسط کاپکوم وارد تیم شدن که اکثرشون بخاطر شدت سختی کار از کارشون استعفا دادن . واسه اون موقع اون طراحی فوق العاده بود :d
پدر رزیدنت ایول ایران بخاطر تعصبت ، تو عزیز رو در آغوش میگیره >:d<

سلام
اول بگم اسم من افشین اینجا ما هم دیگه رو به اسم صدا می کنیم خوشحال می شم منو افشین صدا کنی
قضیه مجله opm هم اینه که این مجله برای playstation فرانسه هست و یه عکس از outbreak زده و گفته خبر های بعدی رو 28 مارچ می گیم که من فکر می کنم یا outbreak 3 هست یا رزیدنت ایول کالکشن که هر کدوم باشه با جون و دل قبول می کنیم:دی
سریال the walking dead هم خیلی عالیه و کا فرانک دارابونت سازنده فیلم هایی نظیر مسیر سبز و رستگاری در شاوشنگ و یا مه یا همون mist هست بسیار عالی کار شده و از رو یک رمان ساخته شده من خیلی خوشم اومد و به همه رزیدنت ایول بازی ها اجبار می کنم اینو ببینن !!!!!!:punish:...
کوچیک داداش افشین عزیز
WOW ، حتما کار کاره نینتندو هست ! اگه واقعا OB#3 باشه که باید نخوابید تا وارد بازار بشه و ما بازی کینم ! ( این یک اعلان عمومی به تمام فن ها هست ) :d
داداش با این تعریفی که کردی امشب سریالو دانلود میکنم !
اسیر این تعصب فن ها هستم ، همینه که منو هنوز زنده نگه داشته :d>:d<

فکر کنم منظور دوستمون دموهایی بود که قبلا گذاشته بودم (همون چندتایی که مربوط به بحث بچه ها بود)
اگر هم منظورش دموها یا Cutscense هایی هستش که قراره بزارم,باید بگم که بیشترشون آمادس و از فرمت FLV به WMV کانورت کردم(برای راحتی دوستان) فقط چون حجمشون زیاده باید پارت بندی کنم(برای مثال Cutscenes های Resident Evil 5 حدود 730 mb هست) البته HD که نیست. الان برای Resident Evil 5 و Resident Evil 2 و Resident Evil 3 و Darkside Chronicles آمادس.
آقا دستت درد نکنه . حالا شما فقط همین چند مورد رو داری ؟!
Zero ، Outbreak ، RE1:Original و ... چطور ؟
هات فایل هم که بعد از یه مدت میترکه اگه دانلودی نشه . باید فکر یه دیتا سنتر دائمی بود . گرچه اگه عمومی بشه کاپکوم به استناد قانون کپی رایت می بندتش ( در صورت عدم حذف فایلها ) . همون بلایی که سر rehorror آوردن که مجبور شد تمام فایل های تصویریش رو برداره ( با دایل آپ 450 مگ ازش دانلود کرده بود :)) )
پیشنهاد من اینه که بچه ها اگه از نسخه های دیگه دموهای فول دارن اینجا اعلام کنن که اونها رو هم آپلود کنیم . پدر کاپکوم هم در میاد تازه :d ( حقشونه ! )

Resident Evil 1 که دمویه آنچنانیی نداشت. Resident Evil Zero چندتا داشت که میزارم.Outbreak هارو هم من دنبال نمیکنم به جز چندتا از Cutscenes ها.
دیگه باید تو همون مدت کوتاه دانلود کنید.شاید تا اون موقع مدیافایر درست شد(تو خواب البته). کپکام هیچ ........نمیتونه بکنه.
من 80 درصد اطلاعاتمو از همون Rehorror دارم,یادش بخیر با دایل آپ میرفتم.
Resident Evil 3 و Resident Evil 4 کات سینسهاشون تو خود پوشه بازی هست ولی حالا برای بعضیها که شماره 3 رو رو PC بازی نکردن میزارم.میمونه Remake و Umbrella Chronicles که اونارو هم میگیرم.

جون دلم.
ولی من که بازی میکردم9الی10سالم بود.تو اون سن که این حرفا نبود.لیون یه جور عجیبی جذابه
چمیدونم شاید به خاطر اتفاقات عجیبیه که براش افتاده.

سلام
سریال the walking dead هم خیلی عالیه و کا فرانک دارابونت سازنده فیلم هایی نظیر مسیر سبز و رستگاری در شاوشنگ و یا مه یا همون mist هست بسیار عالی کار شده و از رو یک رمان ساخته شده من خیلی خوشم اومد و به همه رزیدنت ایول بازی ها اجبار می کنم اینو ببینن !!!!!!:punish:
لیان در طول زمان تغییرات زیادی کرد من تفاکتور ها مو گفتم
سینا بیا بگو چه کردی کجای کاری مام بهت کمک کنیم
در مورد موزیک هم نمی دونم اون دوستمون منظورش امضای کی بود و کی دان کرده بود ولی شما به این لینک ها سر بزن

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1270345&postcount=1501

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1278492&postcount=1660

اگر منظورت از نیما منم اسم من افشین البته نمیدونم نیما از کی شروع کرده ولی ps من فت بود یادش بخیر هنوز دارمش با اون دسته هاش که اول بدون شوک بود در ضمن درست می گی من خودم re4 و 5 رو یه جورایی اصلا رزیدنت ایول نمی دونم فقط به خاطر دنبال کردن داستان تمومشون کردم در مورد کریس هم باید بگم من هیچوقت باهاش ارتباط چندانی برقرار نکردم اصلا یه جوریا مخصوصا تو شماره یک به نظرم خیلی ابله میاد یکی از مشکلاتی که کریس داشت فرم چهرش بود دوم صدا گذاریش بود که تو remake خیلی خوب شد و من از شماره 5 بیشتر دوست داشتم در کل کریس تو چند شماره تغییرات بدی داشت تو شماره 5 فک کنم همه فبول دارن که خیلی شبیه گوریل شده بود کلا شماره 5 طراحی شخصیت ها به جز وسکر که عالی بود بقیه همه تغییرات عجیبی کرده بودن نمومنش جیل یا کریس
RE%203%20-%20Jill%20Valentine.jpg

1667_714_i1_1.jpg

دیگه خودتون قضاوت کنید دیگه!!!!!!!!!!!!!!

fبه نظر من این بیشتر شبیه زامبی هاس تا جیل ولینتاین خودمون .به خدا اگه میدادن من طراحی کنم چهرشو از این بهتر طراحی میکردم :D.خجالت آوره.

سلام حامد عزیز
منم موافقم نظرسنجی بعدی مطمئنا در مورد re6 خواهد بود چون 28 مارچ قضیه اون عکس مجله opm معلوم میشه
سلام افشین جان خوشحالم یه خبر جدید میخواد بیاد>:d<
بابت اون بازی ها و فیلم هم ممنون بتونم دانلود میکنم میبینمشون الان که 6 گیگ دارم مراسم اسکار رو دانلود میکنم
عزیزم بذار این اتفاق بیوفته اگر وسکر اینقدر رای میاورد تو باز ناراحت میشدی؟ باید قبول کنیم لیون محبوب ترین شخصیت رزیدنت اویل هستش ولی با این همه محبوبیت کسی نمیتونه بیاد یه دلیل قانع کننده برای این بیاره که لیون چه برتری نسبت به کراوزر و هانک و وسکر داشته یه برتری بگید من صد تا برتری میذارم جلو دستتون
این اتفاق افتاده و اگرهم اینقدر در مورد وسکر گنده میشد منم خوشم نمیومد من حرفم به اینه که وقتی یه هایپی به وجود میاد بین فن ها دیگه برطرف کردن اون هایپ کلا کار غیر ممکنی هستش و الان هم برای لیان هایپ شده و کاریشم نمیشه کرد خودتم قبول کن یکم زیادی داره گنده میشه این قضیه
در بین خانوم ها جیل تو رزیدنت ایول 3 از همه بهتر بود ولی الان همش از این لباس های غواصی میپوشه در ضمن نمی دونم چرا بعد از ایول 3 دماغ جیل انقد گنده شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دای از اون لباسش من به دماغش توجه نکرده بودم جدا اینقدر تغییر کرده؟ باید برم چک کنم
wow افشین از چشم افتاد این جیل کاشکی نمیگفتی:d:(
افشین جان جدا واسه اونه؟ من باورم نمیشه بعد از این اسکار حتما اونو دانلود میکنم
تو شماره 5 فک کنم همه فبول دارن که خیلی شبیه گوریل شده بود کلا شماره 5 طراحی شخصیت ها به جز وسکر که عالی بود بقیه همه تغییرات عجیبی کرده بودن نمومنش جیل یا کریس
آره راست میگی طرف آرنولده این هیکلو نداره ولی فقط وسکر کبیر
سینا جون بیصبرانه منتظرم دانلودشون کنم با سرعت اتمسفری:d

این عکس دومی بیشتر شبیه به کلر هست که در حال زامبی شدن هست یا شاید هم شده!
حالا به کلیر گیر ندین نیما خودشو می کشه!!!!!!!!!!!!!!!!!:دی
سلام افشین جان خوشحالم یه خبر جدید میخواد بیاد>:d<
بابت اون بازی ها و فیلم هم ممنون بتونم دانلود میکنم میبینمشون الان که 6 گیگ دارم مراسم اسکار رو دانلود میکنم

این اتفاق افتاده و اگرهم اینقدر در مورد وسکر گنده میشد منم خوشم نمیومد من حرفم به اینه که وقتی یه هایپی به وجود میاد بین فن ها دیگه برطرف کردن اون هایپ کلا کار غیر ممکنی هستش و الان هم برای لیان هایپ شده و کاریشم نمیشه کرد خودتم قبول کن یکم زیادی داره گنده میشه این قضیه

دای از اون لباسش من به دماغش توجه نکرده بودم جدا اینقدر تغییر کرده؟ باید برم چک کنم
wow افشین از چشم افتاد این جیل کاشکی نمیگفتی:d:(

افشین جان جدا واسه اونه؟ من باورم نمیشه بعد از این اسکار حتما اونو دانلود میکنم

آره راست میگی طرف آرنولده این هیکلو نداره ولی فقط وسکر کبیر

سینا جون بیصبرانه منتظرم دانلودشون کنم با سرعت اتمسفری:d

من هم قبول دارم که این اتفاق کمی غیر عقلانی ممکنه افرادی مثل من باشن که واسه رای دادن به لیان دلیل داشته باشن ولی تو این تعداد آدم رو به تامل وادار می کنه البته همونجوری که احد گفت این سلیقه ای و باعث شد که تا مدت ها نظرسنجی در مورد شخصیت ها نذاریم
جیل هم واقعا حال گیری بود یه چیزی بهتون بگم شاخ در میارید که کپکام چقدر پولکی
اول قرار بوده این وسیله که روی سینه جیل بود توی سرش باشه ولی سال 2007 دقیقا بعد از اینکه میکامی از کپکام رفت و اصلا روی پروژه دخالت نداشت تصمیم گرفته شد که این وسیله رو سینه جیل و زیر لباسش باشه تا کریس لباس جیل رو باز کنه و این جذاب یا همون ... به نظر بیاد!!!
بخشی از تحقیقات من در مورد re4.5
در مورد سریال هم توضیح بدم که فعلا فقط یه season پخش شده و فقط شامل 6 قسمت ولی هر قسمت 70 دقیقه است و چیزی که داره منو می کشه اینه که باید تا پاییز بعدی صبر کنم تا season 2 بیاد:(( چیزی که آدم رو به وجد میاره اینه که این سریال فقط تو فصل اولش امتیاز 9 رو از imdb گرفته!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: x:x یعنی حتی از lost هم بالاتر قرار گرفته
http://www.imdb.com/title/tt1520211/
تریلر رو هم میتونین از اینجا ببینید
http://www.imdb.com/video/imdb/vi2445478169/

من هم قبول دارم که این اتفاق کمی غیر عقلانی ممکنه افرادی مثل من باشن که واسه رای دادن به لیان دلیل داشته باشن ولی تو این تعداد آدم رو به تامل وادار می کنه البته همونجوری که احد گفت این سلیقه ای و باعث شد که تا مدت ها نظرسنجی در مورد شخصیت ها نذاریم
جیل هم واقعا حال گیری بود یه چیزی بهتون بگم شاخ در میارید که کپکام چقدر پولکی
اول قرار بوده این وسیله که روی سینه جیل بود توی سرش باشه ولی سال 2007 دقیقا بعد از اینکه میکامی از کپکام رفت و اصلا روی پروژه دخالت نداشت تصمیم گرفته شد که این وسیله رو سینه جیل و زیر لباسش باشه تا کریس لباس جیل رو باز کنه و این جذاب یا همون ... به نظر بیاد!!!
عجب!!! اینا رو نمیدونستم در مورد جیل

سلام
اين Resident Evil 5: Gold Edition محتوياتش دقيقا چيه؟
dlc هاش روی ديسكش هستن يا بايد دانلودشون كرد؟
و آخر از همه نسخه PS3 ارجينال دست دومش الان چند گير مياد؟

سلام
اين Resident Evil 5: Gold Edition محتوياتش دقيقا چيه؟
dlc هاش روی ديسكش هستن يا بايد دانلودشون كرد؟
و آخر از همه نسخه PS3 ارجينال دست دومش الان چند گير مياد؟

محتویاتش خود بازی و 2 تا DLC و یه لباس جدید برای کریس و شیوا و اضافه شدن کاراکترهای بری برتون ,ربکا و اکسلا برای مرسرنیرز بازی.
نسخه PS3 ریش DLC هاش تو خود دیسک هست ولی برای XBox 360 باید دانلود کنی.

• Like
Reactions: S0HEIL

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or