بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام برو بچ
افشین جان من صدای کریس رو توی اویل 5 دوست داشتم یه جوری گرم و مطمئن بود این حس رو به من منتقل میکرد که ریلکس و اروم و خونسرد باشم راستی خصوصیات کریس ردفیلد چیاست به نظرتون ؟ مثلا لیون اس کندی یه مامور زبده خیلی سخت جون و بسیار ماهر هستش که کارش بیشتر نجات جون ادماست خوش تیپ و شجاعه صدا پیشش یه صدای گرم داره و .... که خیلیا رو به طرف خودش جذب میکنه یکیش خود من
به نظر من کریس یه مرد اروم - قوی و مطمئنه یه کسی که تو کارش کاملا حرفه ایه صدای گرمی داشت
خوبه خدا کنه زودتر این رولیشن بیاد ببینیم این هانک داستانش چیه تو این بازی به نظر من هانک یه نقش اساسی داره ولی چون بهش پرداخته نشده مرموز و ناشناس مونده راستی معلوم شد اخرش کی به هانک دستور قتل بیرکین رو داده بود؟ سرگی ولادمیر یا یکی دیگه از فرماندهان گارد امبرلا؟
احد جان یادمه توی اون مقاله که در مورد وسکر نوشتی گفته بودی که وسکر هیچ نکته روشنی توی داستانش نیست ولی وسکر دو جا تا اونجایی که من یادمه و خبر دارم کار خوب انجام داده که بعد ها به ضررش تموم شده
1 نجات دادن کریس و جیل از دست اون سگهای وحشی توی واقعه عمارت که بعد ها این دو نفر همه نقشه های وسکر رو نابود کردند و تایرنت رو نابود کرده بودن
2 نجات دادن جون جیل از مرگ حتمی بعد از پرت شدن به بیرون از پنجره منزل اسپنسر در حالی که میتونسته راحت بکشدش
در حالی که یه خورده مرام هم داشت وقتی دید ایدا توی ماموریتش در بدست اوردن ویروس جی موفق شده نا مردی نکرد هلیکوپتر رو فرستاد برای نجاتش
اینم یه عکس زیبا از زیبا ترین خانوم حال حاظر رزیدنت اویل ( نیما خودتو نکشیا)
image3cm9.jpg

آخرین ویرایش:
پسر تو دوباره اومدی نمیشه حالا نخندی یه حرف خوب بزنی؟
حالا این سه تا نقطه چی بود فحش بود یا لیچار که بار این کریس بدبخت کردی؟
تازه مگه کریس ردفیلد چشه مرد به این خوبی گردن کلفت وسکر کش و ..... اینهمه کار خوب و جالب کرده
منظورم نظرسنجی بود :|
بعد بیا بگو از من سوتی نگیر :|

آخرین ویرایش:
1 نجات دادن کریس و جیل از دست اون سگهای وحشی توی واقعه عمارت که بعد ها این دو نفر همه نقشه های وسکر رو نابود کردند و تایرنت رو نابود کرده بودن
2 نجات دادن جون جیل از مرگ حتمی بعد از پرت شدن به بیرون از پنجره منزل اسپنسر در حالی که میتونسته راحت بکشدش
در حالی که یه خورده مرام هم داشت وقتی دید ایدا توی ماموریتش در بدست اوردن ویروس جی موفق شده نا مردی نکرد هلیکوپتر رو فرستاد برای نجاتش

1. وسکر طبق نقشه خودش ( مرگ ساختگی و استخراج اطلاعات آمبرلا ) و دستور آمبرلا ( بردن نیروهای استارز به عمارت اصلی ، جمع آوری داده ها از مبارزه اونها با سلاح های بیولوژیکی و ارسال اونها برای تحلیل داده ها توسط آمبرلا ) {همونطور که دوستمون هم یادآوری کردند ) عمل کرده بود ، وگرنه مرام نداشت ;)

2. جیل رو برای اهداف خودش و البته به عنوان یک نمونه تست سابجکت عالی با قدرت مبارزه بالا استفاده کرد . مردش ارزش نداشت

3. خب وسکر مسلما به نمونه ویروس G نیاز داشت ، اگر ایدا از راکون سیتی بیرون نمیومد ، اون هیچوقت نمی تونست به این نمونه دسترسی پیدا کنه .

می دونم مخاطب من نبودم ، ولی گفتم دیگه :d

هادی جان فکر کنم دوستان سوالت رو جواب دادن.ا
وسکر کلا زمانی که کسی به دردش نخوره میندازتش بیرون :دی اونجا هم اگه ایدا موفق نمیشد همون جا میرفت هوا :دی

سلام

کلر ردفیلد

جدا از اینکه این شخصیت رو خیلی دوست دارم , کلر شخصیت خوبی برای بازی کردن هست از نظرم ..
تو RE 2 با کلر بیشتر بازی میکنم , یه دلیلش این هست که اسلحه های قوی و توپی تو بازی با کلر هست ...

آخرین ویرایش:
سلام

کلر ردفیلد

جدا از اینکه این شخصیت رو خیلی دوست دارم , کلر شخصیت خوبی برای بازی کردن هست از نظرم ..
تو RE 2 با کلر بیشتر بازی میکنم , یه دلیلش این هست که اسلحه های قوی و توپی تو بازی با کلر هست ...

کلر ردفیلد همه چیش خوبه ولی یه مشکلی داره و اونم اینه که شاتگان نداره و از تیر کمون استفاده می کنه که مطمئنا اون هم اضافه میشه

دوستان 12 روز دیگه پانردهمین سالگرد رزیدنت ایول
امیدوارم کپکام بتونه دوباره این بازی رو به حد اعلا برسونه
خدا کنه من که منتظر یه خبر خیلی خوفم
سلام برو بچ
افشین جان من صدای کریس رو توی اویل 5 دوست داشتم یه جوری گرم و مطمئن بود این حس رو به من منتقل میکرد که ریلکس و اروم و خونسرد باشم راستی خصوصیات کریس ردفیلد چیاست به نظرتون ؟ مثلا لیون اس کندی یه مامور زبده خیلی سخت جون و بسیار ماهر هستش که کارش بیشتر نجات جون ادماست خوش تیپ و شجاعه صدا پیشش یه صدای گرم داره و .... که خیلیا رو به طرف خودش جذب میکنه یکیش خود من
به نظر من کریس یه مرد اروم - قوی و مطمئنه یه کسی که تو کارش کاملا حرفه ایه صدای گرمی داشت
خوبه خدا کنه زودتر این رولیشن بیاد ببینیم این هانک داستانش چیه تو این بازی به نظر من هانک یه نقش اساسی داره ولی چون بهش پرداخته نشده مرموز و ناشناس مونده راستی معلوم شد اخرش کی به هانک دستور قتل بیرکین رو داده بود؟ سرگی ولادمیر یا یکی دیگه از فرماندهان گارد امبرلا؟
احد جان یادمه توی اون مقاله که در مورد وسکر نوشتی گفته بودی که وسکر هیچ نکته روشنی توی داستانش نیست ولی وسکر دو جا تا اونجایی که من یادمه و خبر دارم کار خوب انجام داده که بعد ها به ضررش تموم شده
هادی من فکر کنم لیان هم مثل کریس دارن به یه کاراکتری که حرکاتش خشکه و دیگه اون احساس گرم بودن شخصیتش که تو اویل 2 دیدیم رو نداره تبدیل میکنن مثلا همین اویل 4 من یادمه زیاد اون حسو نداشتم مثلا جای لیان کریس بود زیاد تفاوت رو احساس نمیکردم نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه

خدا کنه من که منتظر یه خبر خیلی خوفم

هادی من فکر کنم لیان هم مثل کریس دارن به یه کاراکتری که حرکاتش خشکه و دیگه اون احساس گرم بودن شخصیتش که تو اویل 2 دیدیم رو نداره تبدیل میکنن مثلا همین اویل 4 من یادمه زیاد اون حسو نداشتم مثلا جای لیان کریس بود زیاد تفاوت رو احساس نمیکردم نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه

حامد جان کریس از ابتدا شخصیت خشکی داشت البته کریس واقعا شخصیت خوبی ولی در موردش چندتا کوتاهی شده در مورد لیان هم بگم میشه به این نسبت داد که اون شخصیت شوخ طبع بعد یک حادثه مثل راکون سیتی چه تغییری می کنه اینم در نظر بگیرید که کریس اصلا تو راکون سیتی نبود زمان فاجعه در کل لیان برای من یک فرد کاملا حرفه ای که همین خودش خیلی لذت بخش اگر به تک تک دیالوگ هایی که بین لیان و آنجلا دقت کنید هر کدوم یه مفهوم خاصی دارن به نظرم روی شخصیت لیان بیشتر از همه کار شده و این باعث شده محبوب باشه
یه سوال هم داشتم یکم سخته ولی خوب می پرسم
صدا پیشه لیان تو 1.5 کی بود خیلی صداش بهتر از paul hadad بود؟؟؟؟؟؟؟

منظورم نظرسنجی بود :|
بعد بیا بگو از من سوتی نگیر :|
اوه اوه ببخشید منظوری نداشتم :d:d:d
خب حالا بهتر شد پس علت اینکه وسکر نذاشت کریس و جیل بمیرن نقشه خودش بود نه حس انسان دوستانش عجب
اون اینکارای خوب رو بر اساس یه نیت بد انجام داده که این عملش رو خوب جلوه نمیده

سلام به همه کسایی که میان به تایپک یه نگاه میندازن و میرن
بچه ها کسی لینکی از اون بازی مرسناریس نداره؟
یه بار دیگه قبلا سوال پرسیده بودم ویکی زحمت کشید جواب داد من دیشب رفته بودم بچه خواهرم رو ببرم گیم نت بازی کنه رفت نشست داشت بازی میکرد چشمم افتاد به یه نفر دیگه یه پسر 17 - 18 ساله داشت مرسناریس اویل 5 رو بازی میکرد با وسکر اونم از تکنیک اضافه کردن زمان استفاده میکرد با زدن یه گلوله تو صورت ماجینی و ضربه نهایی وسکر خیلی عالی مثل ویدئو هایی که دیده بودم نبود ولی از من خیلی بهتر بازی میکرد من مشکلم اینه که نمیتونم راحت صورت ماجینش رو هدف بگیرم وقتی تعدادشون زیاد میشه دور و برم دقتم شدیدا میاد پایین حالا در کل از یه تکنیک دیگه هم استفاده کرد سرعت خیلی زیاد وسکر یه کاری میکرد وسکر با صرف یه مقداری از سلامتیش میتونست با سرعت بدوه من تعجب کرده بودم از نزدیک ندیده بودم ولی خودمونیم پسره حال میکرد یکی داره بازیشو با دقت تماشا میکنه با تمام وجود داشت بازی میکرد منم میخواستم بشینم با یه دستگاه دیگه باهاش شریکی بازی کنم ولی روم نشد حالا کسی میتونه بگه چطوری این کارو میکرد؟:-/:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or