بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
:D
آخه ببین ویروس ورونیکا در طی 15 سال توی بدن آلکسیا کاملا مچ شده بود. واسه همین از قدرت کامل ویروس بهره میبرد. وسکر اون موقع نمیتونست کاری بکنه، چون تازه اول قدرتش بود :D
یک سوال
چیزی که بیرکین به وسکر داد ویروس جی بود یا یه چیزی که هم بهش قدرت میداد و هم زنده نگهش میداشت ولی جی نبود؟
دوم گر ویروس کنترل شده جی بوده یه نکته جالب پیش میاد ببین اون ویروسی که توی بدن الکسیا بوده تی ورونیکا بوده و با چیزی که در بدن وسکر بوده متفاوت پس نمیشه با هم مقایسشون کرد
بعدشم وسکر یه چند وقتی نبود و به قول خودمون داشت مراحل تکمیل خودش و اینکه مقدمات نابودی امبرلا رو فراهم میکرد پس اونم یه مدتی رو برای تکمیل اون ویروس داخل بدنش زمان داشته
چیزی که هست اینه که وسکر یا قدرت داره یا نداره
اگر چیزی که بیرکین به وسکر داده تا بعد از حمله تایرنت نمیره ویروس جی هم نبوده باشه بازم نمیشه الکسیا رو با وسکر مقایسه کرد چون از یک نوع نبودن
اینکه الکسیا 15 سال توی مراحل تکمیل خودش بوده دلیل بر برتری الکسیا نیست دلیل بر اینه که این ویروس به این مدت نیاز داشته که طرفشو به قدرت کامل برسونه من فکر میکنم ویلیام بیرکین قدرت و هوش خیلی خیلی بیشتری نسبت به الکسیا داشته همچنین امکانات بیشتری هم داشته. که تو نسته چیزی رو پیدا بکنه که با زمان به مراتب کمتری طرفشو به قدرت فنا ناپذیری برسونه
راستی بقیه کجان چرا نمیان چیزی بگن ولی جهت بحث برگشته طرف وسکر و الکسیا بهتره در مورد نظر سنجی حرف بزنیم و همدیگه رو نقد کنیم تا در مورد وسکر و الکسیا حرف بزنیم

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
راه رو باز کنید ! راه رو باز کنید !

پدر Resident Evil ایران وارد میشود :coolgun:

ها ؟! :blink:

==================

دوستانی که علاقه خاصی به leon دارن در دو گروه طبقه بندی میشن !

1.کوچولوهایی که با RE4 وارد دنیای شوتینگ رزیدنت ایول شدن ! (حرف نزنن کی بقیه رو بخندونه ؟ )

2. دوستان سالهای دور Re که زندگیشون رو تو کلوب ها یا با PS1 اجاره ای گذروندن ! وقتی حتی یک کلمه انگلیسی بلد نبودن تمام پازل هارو رد کردن ! فقط و فقط به عشق کشف دنیای رزیدنت ایول ! ( فوق العاده قابل احترام )

شما اگر سالها هم با شبیه بازها Re2 رو بازی کنید ، هیچوقت حس یک کاراکتر رو وقتی 200 تومن میدی تا 1 ربع ساعت تو کلوب بازیش کنی رو پیدا نمی کنین . اونجا کاراکتر شما یک قهرمانه ! یک اسطورست ! و شما تمام پولی که دارید رو می دید تا با بالاترین تکنولوژی روز (اونموقع ) و تو صفحه تلویزیون 23 اینچ کاراکترت رو ببینی و بازی کنی .

re بعد از RE4 به افتضاح کشیده شد ! چرا ؟! چون هر ورژن که میگذره این شوتینگ دوستان هستند که کنترل فروم هارو به دست میگیرن و بدون اطلاع از داستان بازی ، در مورد اون صحبت می کنند !

اما ...

خوشبختانه اینجا همه از RE بازهای قدیمی و فن های پر و پا قرص ایول از قدیم هستن ! درسته !؟ :)

• Like
Reactions: Navid

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
راه رو باز کنید ! راه رو باز کنید !

پدر Resident Evil ایران وارد میشود :coolgun:

ها ؟! :blink:

==================

دوستانی که علاقه خاصی به leon دارن در دو گروه طبقه بندی میشن !

1.کوچولوهایی که با RE4 وارد دنیای شوتینگ رزیدنت ایول شدن ! (حرف نزنن کی بقیه رو بخندونه ؟ )

2. دوستان سالهای دور Re که زندگیشون رو تو کلوب ها یا با PS1 اجاره ای گذروندن ! وقتی حتی یک کلمه انگلیسی بلد نبودن تمام پازل هارو رد کردن ! فقط و فقط به عشق کشف دنیای رزیدنت ایول ! ( فوق العاده قابل احترام )

شما اگر سالها هم با شبیه بازها Re2 رو بازی کنید ، هیچوقت حس یک کاراکتر رو وقتی 200 تومن میدی تا 1 ربع ساعت تو کلوب بازیش کنی رو پیدا نمی کنین . اونجا کاراکتر شما یک قهرمانه ! یک اسطورست ! و شما تمام پولی که دارید رو می دید تا با بالاترین تکنولوژی روز (اونموقع ) و تو صفحه تلویزیون 23 اینچ کاراکترت رو ببینی و بازی کنی .

re بعد از RE4 به افتضاح کشیده شد ! چرا ؟! چون هر ورژن که میگذره این شوتینگ دوستان هستند که کنترل فروم هارو به دست میگیرن و بدون اطلاع از داستان بازی ، در مورد اون صحبت می کنند !

اما ...

خوشبختانه اینجا همه از RE بازهای قدیمی و فن های پر و پا قرص ایول از قدیم هستن ! درسته !؟ :)
چه خوب شد رزیدنت ایول تو ایران بی بابا نموند:D

دوست عزیز من جزو دسته سومم !!!!!
چون تو خونه بازی کردم
با دادشم که انگلیسیش خوب بود (خوب من اون موقع 14 سالم بود توقع نداشته باشید که زبانم خوب بوده باشه)
بازی می کردیم از همون موقع هم عاشق لیان کندی بودم و هستم
یادش بخیر یه خاطرم براتون بگم
یادم وقتی دیسک رزیدنت ایول 2 رو گرفتم پنجشنبه عصر بود اومدم خونه گزاشتمش تو ps دمو اولشو دیدم کلی حال کردم یکم که با بازی ور رفتم بقیه می خواستن tv نگاه کنن منم تسلیم شدم و قبول کردم ولی فکرش دست از سرم بر نمی داشت با اینگه خیلی خیلی ترسناک بود واسه اون موقع
(دقت کنید بازی نسخه dualshock نبود ورژن اصلی بود که هدف گیر اتوماتیک نداشت و زامبی ها هم خیلی سر سخت بودن) تقریبا ساعت 11.30 بود که بقیه می خواستن بخوابن من با خودم گفتم حالا که می خوام شب بازی کنم بزار همه بخوابن تو تاریکی بازی کنم بعد از یکم تکن زدن رفتم چراغارو خاموش کردم همه جا ساکت ساکت بود دیسک رو گزاشتم اون دمو ابتدایی سونی نشون داده شد بعد که رفت تو لود اگر یادتون باشه ps خیلی موقع خوندن دیسک سر و صدا می کرد منم که این صدا رو شنیدم یکم ترسیدم هیچی هم جز صفحه تلویزیون دیده نمیشد دمو بازی رو دوباره دیدم نمیدونم چرا ولی ترس بهم غلبه می کرد صدای نعره زامبی ها خیلی ترسناک بود
بعد از یکم بازی وقتی زامبی ها ریختن سر کندو بد بخت من از ترس میخ شده بودم سر جام بعد همون موقع توسط یه زامبی کشته شدم بعد سرم رو برگرنوندم دیدم یکی تو تاریکی واستاده داره منو نگاه می کنه از ترس یه داد زدم بعد دیدم داداشم زد زیر خنده بعد اومد بم گفت آخه جوجه تو که میترسی واسه چی بازی می کنی بعد اومد نشستیم باهم بازی کردیم
یادش بخیر دیگه از اون به بعد رزیدنت ایول 2 رو با هم می رفتیم

Elika_gamer

کاربر سایت
Oct 17, 2009
294
نام
الیکا
من عاشق لیان هستم. فقط و فقط به خاطر لیان 8 بار Resident Evil 4 رو تا آخرش بازی کردم. روی درجات سختی متفاوت.
در ضمن من تمام اویل ها رو از اویل 0 و 1 و 2 و 3 و ... بگیر تا Remake و Outbreak و Dead aim و حتی اونی که واسه گیم بوی اومده بود رو هم بازی کردم. پس خواهشا نگید کسانی که به لیان رای میدن با اویل 4 وارد دنیایResident Evil شدن. کلوپ هم که نرفتم یعنی نمیتونم برم. چون کلوپی واسه دخترها وجود نداره. پس من جزو کدوم دسته هستم؟

آخرین ویرایش:

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
من به جیل ولنتاین رای میدم به چند تا دلیل :
1. استیلش دویدنش توی اویل سه مخصوصا با لباس اویل یک یه حس خاصی از قدرت بهم میداد.
2. حدود دوازده سالی میشه که با جیل دارم زندگی میکنم و نبردهای زیادی رو باهاش بودم.
3. از لحاظ قدرت بدنی زیاد قوی نیست ولی با این حال کسی که جیل رو به یه قهرمان تبدیل میکنه من خودم بودم نه خودش!

بعد از جیل به اینا رای میدم :
میکائیل (به خاطر فداکاری بی نظیرش توی قطار)
کلر (به خاطر موهای دم اسبیش)

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
چه خوب شد رزیدنت ایول تو ایران بی بابا نموند:D

دوست عزیز من جزو دسته سومم !!!!!
چون تو خونه بازی کردم
با دادشم که انگلیسیش خوب بود (خوب من اون موقع 14 سالم بود توقع نداشته باشید که زبانم خوب بوده باشه)
بازی می کردیم از همون موقع هم عاشق لیان کندی بودم و هستم ...
دقت کنید بازی نسخه dualshock نبود ورژن اصلی بود ...

من عاشق لیان هستم. فقط و فقط به خاطر لیان 8 بار Resident Evil 4 رو تا آخرش بازی کردم. روی درجات سختی متفاوت.
در ضمن من تمام اویل ها رو از اویل 0 و 1 و 2 و 3 و ... بگیر تا Remake و Outbreak و Dead aim و حتی اونی که واسه گیم بوی اومده بود رو هم بازی کردم. پس خواهشا نگید کسانی که به لیان رای میدن با اویل 4 وار%D دنیایResident Evil شدن. کلوپ هم که نرفتم یعنی نمیتونم برم. چون کلوپی واسه دخترها وجود نداره. پس من جزو کدوم دسته هستم؟

برادر و خواهر گرامی ! به شما تبریک می گم ، شما دو عزیز جزو دسته "از ما بهتران" هستید :blink:

هر چی بیشتر میگذره احساس می کنم دوران کودکیم رو در فقر بسر بردم ! چون تا اونجا که من یادمه تو شهر ما کسی اونقدر پول نداشت یا اونقدر ارزش قائل نبود که این دستگاه رو بخره ! پس شما از ما بهتران هستید :d

EockIT عزیز ! من به شما احترام میذارم چون شما یک فن از روزگار قدیم هستید ، و مطمئن هستم شما حرفهای من رو کلمه به کلمه درک می کنی ( چه بسا جایی هم اونها رو حک می کنی ) و بوی نو بازی های RE رو در دوران نوجوانی احساس کردی و میدونی من چی میگم ! پدر RE ایران تو عزیز رو در آغوش میکشه ! :d >:d<

Elika عزیز ، خواهر گرامی ! گرچه مزیت بازی در کلوب هارو از دست داده ای و اون احساس رو هیچوقت درک نکردی ! گرچه اونچه که نسل من میگه رو شما نمی تونی کامل درک بکنی ! بوی نو بازی ، بوی روغن تازه دستگاه ps1 و ... اما تلاش شما برای این بازی قابل درک و تحسینه !
در مرود علاقه شما به لئون هم چون دختر هستید کاملا قابل درکه ، حتی اگر هیچ منطقی در ورای اون وجود نداشته باشه که احساس هست ...
به دلایل شرعی شما باید منتظر بمونی مادر RE ایران پیدا بشه بعد شمارو در آغوش بکشه ! :d

جدا از شوخی اینجا بچه های باحالی داره ها ! چدتا پست رو خوندم ، اطلاعات بچه ها از کل داستان فوق العاده بیشتر شده . از اونجا که من مثل یک PSYCHOPATH تمام فایل های ، تریلرها ، بازی ها و خبرهای RE رو ترجمه و دنبال کردم ، امیدوارم بتونم تو بحث ها به عزیزان کمک کنم >:d<:d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
برادر و خواهر گرامی ! به شما تبریک می گم ، شما دو عزیز جزو دسته "از ما بهتران" هستید :blink:

هر چی بیشتر میگذره احساس می کنم دوران کودکیم رو در فقر بسر بردم ! چون تا اونجا که من یادمه تو شهر ما کسی اونقدر پول نداشت یا اونقدر ارزش قائل نبود که این دستگاه رو بخره ! پس شما از ما بهتران هستید :d

EockIT عزیز ! من به شما احترام میذارم چون شما یک فن از روزگار قدیم هستید ، و مطمئن هستم شما حرفهای من رو کلمه به کلمه درک می کنی ( چه بسا جایی هم اونها رو حک می کنی ) و بوی نو بازی های RE رو در دوران نوجوانی احساس کردی و میدونی من چی میگم ! پدر RE ایران تو عزیز رو در آغوش میکشه ! :d >:d<

Elika عزیز ، خواهر گرامی ! گرچه مزیت بازی در کلوب هارو از دست داده ای و اون احساس رو هیچوقت درک نکردی ! گرچه اونچه که نسل من میگه رو شما نمی تونی کامل درک بکنی ! بوی نو بازی ، بوی روغن تازه دستگاه ps1 و ... اما تلاش شما برای این بازی قابل درک و تحسینه !
در مرود علاقه شما به لئون هم چون دختر هستید کاملا قابل درکه ، حتی اگر هیچ منطقی در ورای اون وجود نداشته باشه که احساس هست ...
به دلایل شرعی شما باید منتظر بمونی مادر RE ایران پیدا بشه بعد شمارو در آغوش بکشه ! :d

جدا از شوخی اینجا بچه های باحالی داره ها ! چدتا پست رو خوندم ، اطلاعات بچه ها از کل داستان فوق العاده بیشتر شده . از اونجا که من مثل یک PSYCHOPATH تمام فایل های ، تریلرها ، بازی ها و خبرهای RE رو ترجمه و دنبال کردم ، امیدوارم بتونم تو بحث ها به عزیزان کمک کنم >:d

آخرین ویرایش:

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
بعد از جیل به اینا رای میدم :
میکائیل (به خاطر فداکاری بی نظیرش توی قطار)
کلر (به خاطر موهای دم اسبیش)

میکائیل ! اون مرد بزرگ ! خدائیش همیشه عاشق این کاراکتر بودم . یکی از زیباترین صحنه های RE متعلق به این کاراکتره !
دادا جیل هم تو RE5 موی دم اسبی داره ها :d

رو PS1 روغن میمالیدید؟

می گم برای شما کمی غیر قابل درکه شما باور نمی کنی ! نه خواهر من ، این روغن با اون روغن داخل آشپزخونه خیلی فرق داره . همه چی رو که نمیشه سرخ کرد یا بهش روغن زد ، PS1 که سالاد نیست ! :d ( Just Kiddin' ;) )

بیا تو بغلم!!!
به تاپیک همیشه زنده رزیدنت ایول خوش اومدی لحظه لحظه عمرم رو با رزیدنت ایول گذروندم
من خودم هم کلوپ می رفتم البته با دوستان بسیار لذت بخش بود
حالا دل الیکا رو آب بندازیم
یه خاطرم بگم از کلوپ
....نگو این بیچاره ترسیده بوده جاشو خیس کرده بود خیلی دلم براش سوخت ولی از خنده داشتم می ترکیدم
حالا نمیدونم چی شده من امشب خاطره ها هی یادم میاد؟:D
اسیرتم داداش ! من متعلق به تمام فن ها RE هستم ، مخصوصا اونهایی که عمرشون رو با RE سپری کردن . اونهایی که شبهای زیادی رو تا صبح با چراغ روشن خوابیدن . اونهایی که خواب دیدن وسط جنگل و با یه 9mm به جنگ زامبی ها میرن . اونهایی که وقتی بهشون میگی Resident Evil همون عمارت قدیمی و همیشگی اسپنسر رو بیاد میارن ! شاهکار استاد بی همتا ، مرحوم جورج تریوور ! :d

بنده خدا بچه ! فک کن چی کشید اون لحظه ، از همین جا دلم براش سوخت ! امیدوارم اون لحظه شروعی برای ادامه به بازیش بوده باشه :d

کوچیکتم داداش ;)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
می گم برای شما کمی غیر قابل درکه شما باور نمی کنی ! نه خواهر من ، این روغن با اون روغن داخل آشپزخونه خیلی فرق داره . همه چی رو که نمیشه سرخ کرد یا بهش روغن زد ، PS1 که سالاد نیست ! :d ( Just Kiddin' ;) )

اسیرتم داداش ! من متعلق به تمام فن ها RE هستم ، مخصوصا اونهایی که عمرشون رو با RE سپری کردن . اونهایی که شبهای زیادی رو تا صبح با چراغ روشن خوابیدن . اونهایی که خواب دیدن وسط جنگل و با یه 9mm به جنگ زامبی ها میرن . اونهایی که وقتی بهشون میگی Resident Evil همون عمارت قدیمی و همیشگی اسپنسر رو بیاد میارن ! شاهکار استاد بی همتا ، مرحوم جورج تریوور ! :d

بنده خدا بچه ! فک کن چی کشید اون لحظه ، از همین جا دلم براش سوخت ! امیدوارم اون لحظه شروعی برای ادامه به بازیش بوده باشه :d

کوچیکتم داداش ;)

البته من هنوز بوی نویی کنسول رو یادم
وقتی گفتی شاهکار استاد ذهنم رفت سمت استاد میکامی
البته داداش دستم هم بعد از یه مدت به جمع re باز ها پیوست ولی وقعا نمیدونستی بخندی یا دلت بسوزه وقتی قیافه اون یارو صاحب کلوپ رو یادم میاد گفت کی اینجا آب ریخته از خنده فلج اطفال میگیرم
منم خیلی می خوامت

kenedy

کاربر سایت
May 28, 2010
223
نام
احمد
حالا که اینجوریه منم...رزیدنت اویلم.اون مو قع که من اویل بازی میکردم همسنام عروسک دستشون بود.خب میبینم که دعوا تموم شد.اون بری برتون رو هم بر نداشتین.ماهم که یک روز هستیم7روز نیستیم.اون بری برتون رو هم بر نداشتین.بابا اون بری برتون رو بردارین.به دوستانی هم که تازه اومدن ولی کهنه کارن (مثل خودم:d) هم خوشامد میگم.تازه هممون از یتیمی دراومدیم;)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
میبینم که اصلا و ابدا آدمم حساب نمیکنید :|
باشه منم دیگه نظر نمیدم
به دوستای جدید خوش آمد میگم و امیدوارم جای خالی منو اینجا پرکنن من شاید دیگه اینجا کم رنگ بشم پس شما ها که باباتونم اومده پر رنگ بمونید
احد میگم تو تاپیک MK زیاد بیا راستی MK9 رزولوشنش چنده تو ps3 ؟
دیدم اسپم بازی شده منم اسپم دادم

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
یک سوال
چیزی که بیرکین به وسکر داد ویروس جی بود یا یه چیزی که هم بهش قدرت میداد و هم زنده نگهش میداشت ولی جی نبود؟
دوم گر ویروس کنترل شده جی بوده یه نکته جالب پیش میاد ببین اون ویروسی که توی بدن الکسیا بوده تی ورونیکا بوده و با چیزی که در بدن وسکر بوده متفاوت پس نمیشه با هم مقایسشون کرد
بعدشم وسکر یه چند وقتی نبود و به قول خودمون داشت مراحل تکمیل خودش و اینکه مقدمات نابودی امبرلا رو فراهم میکرد پس اونم یه مدتی رو برای تکمیل اون ویروس داخل بدنش زمان داشته
چیزی که هست اینه که وسکر یا قدرت داره یا نداره
اگر چیزی که بیرکین به وسکر داده تا بعد از حمله تایرنت نمیره ویروس جی هم نبوده باشه بازم نمیشه الکسیا رو با وسکر مقایسه کرد چون از یک نوع نبودن
اینکه الکسیا 15 سال توی مراحل تکمیل خودش بوده دلیل بر برتری الکسیا نیست دلیل بر اینه که این ویروس به این مدت نیاز داشته که طرفشو به قدرت کامل برسونه من فکر میکنم ویلیام بیرکین قدرت و هوش خیلی خیلی بیشتری نسبت به الکسیا داشته همچنین امکانات بیشتری هم داشته. که تو نسته چیزی رو پیدا بکنه که با زمان به مراتب کمتری طرفشو به قدرت فنا ناپذیری برسونه
راستی بقیه کجان چرا نمیان چیزی بگن ولی جهت بحث برگشته طرف وسکر و الکسیا بهتره در مورد نظر سنجی حرف بزنیم و همدیگه رو نقد کنیم تا در مورد وسکر و الکسیا حرف بزنیم

کلا بعد از چند ساعت همه چی رو در مورد وسکر میفهمین :D

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
دوستان من اينا رو بازي كردم:
resident Evil 1 Remake
Resident Evil 2&3&4&5

بازي ديگه اي هم ارزش بازي كردن داره؟ (‍Code Veronica&Zero)
Code Veronica چندتاست؟ (شنيدم يكي X داره اون يكي نه..فرقي دارن با هم or what )

اين بازيو با شماره 2 تو كلوپ آغاز كردم..هنوز مزش رو حس مي كنم :x

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,671
شک نکن و Resident Evil Zero رو هم بازی کن.سیستم کلاسیک,محیطهای ترسناک و از همه مهمتر اتفاقات قبل از شماره 1 رو میگه..
Code Veronica رو هم بازی کن خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر