بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

بچه ها برای چی الکی برای هم مسئله درست میکنین؟ این دعواها چه معنی داره؟
در ضمن ماوین که حرف بدی نزد. بده که دلایلمون تکراری نباشه؟ کاملم باشه؟ خب این که بحث نداره.

من کریس و انتخاب کردم به خاطر یه قضیه. همیشه دارای قدمته. از اویل 1 تا آخرش بوده. نوستالژی داره وقتی در هر سری به گذشته ش نگاه میکنی. حماسی ترین شخصیت مثبته. کلا از جیل و کریس بیشتر از بقیه شخصیت ها خوشم میاد. چون این دوتا خلاصه RE هستن. وقتی با کریس بازی میکنم توی اویل 5 یاد اون کابوس واقعه عمارت میوفتم که چه طوری از اونجا تونست فرار کنه. با چه مصیبت هایی. قهرمان اصلی کل داستانه و وقتی باهاش بازی میکنم واقعا حس قهرمان بهم دست میده.

!!!!!!!!!!!!BLAH
می بینم که اینجا شده آوردگاه!!!!!!!!!11
بابا بیخیال شید واسه جماعت re باز افت داره
یعنی مثل اینه که افت فریم داشته باش ی تا 2fps
lol
حامد عزیز من re3 رو دارم قبلا هم بهت گفتم re2 رو نسخه ارجینال دارم بازی می کنم چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من نماینده صنف لیان پرستان جوان هستم هرکی حرفی داره بیاد جلو!!!!!!!1
اصلا لیان مهم ترین شخصیت re تو همه چیز
lol

كلا من با RES 4 به شدت حال كردم.يكي از بهترين بازيهايي بوده كه تا به حال بازي كردم.
از همين رو قطعا ليان انتخاب منه.شخصيت باهالي داشت.ایدا وانگ هم انتخاب دوم منه

!!!!!!!!!!!!BLAH
می بینم که اینجا شده آوردگاه!!!!!!!!!11
بابا بیخیال شید واسه جماعت re باز افت داره
یعنی مثل اینه که افت فریم داشته باش ی تا 2fps
lol
حامد عزیز من re3 رو دارم قبلا هم بهت گفتم re2 رو نسخه ارجینال دارم بازی می کنم چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من نماینده صنف لیان پرستان جوان هستم هرکی حرفی داره بیاد جلو!!!!!!!1
اصلا لیان مهم ترین شخصیت re تو همه چیز
lol
جونم افشین آی نفس کش..............................خب نفس بکش:-s چرا میزنی؟:((
بابا منم مخالف اینم که دعوا بشه حالا ماوین یه چیزی گفت مثل من که هی حرف میزنم ولی آدم حساب نمیشم :d>:d< بابا به خدا زشته بیخیال بشید.
یه چیزی بگم بحث عوض بشه
به نظرتون داستان اویل از این به بعد (از شماره 6 که میخواد بیاد) چجوری میشه؟ منظورم از همه جهات بود ممکنه به سبک کلاسیک خودش برگرده؟ (چون الان همه یا ریبوت میسازن یا میرن تو سبک کلاسیک) به نظرتون داستان به کجا کشیده میشه ؟
افشین جان منظورت از نسخه اوریجینال چی هست؟

اوه اوه چه خبره دو روز نبودما خیلی نامردین بدون ما دارین جلو میرین.بابا خب ملت راس میگن دیگه لیون خیلی تروفرز تر از بقیس(البته کاراکترهای مثبت) بعدش هم اون بری برتون بد جوری تو ذوق میزنه.برش دارین زشته:d

سلاااااااااااااااااااااااام بر دوستان گل خودم
بابا این سایت چرا اینجوریه من یه مدت اصلا نمیتونستم بیام صفحه اخر خیلی ناراحت بودم که نمیتونستم بیام
اقایون خانوما دست از این لیون بردارید به خدا
کجای گیم پلی لیون خوب بود من که تو مرسناریس اویل چهار دهنم سرویس شد تا تونستم همه پنج ستاره بشم سرعتش خیلی کنده و قدرت لگدش به مراتب کمتره من جک کراوزر رو انتخاب کردم هم سرعت دویدن و بازیش زیاده هم سلاح های خیلی قوی داره و هم لگدی که میزنه چندین برابر از لیون قدرت بیشتری داره اگر رتبه دوم و سوم رو بخوام بدم باز هم لیون توش جایی نداره دوم از نظر من هانک هستش و سومین نفر البرت وسکر کبیر من نمیدونم برای چی لیون رای میاره
میبینم بعضیا جزو دسته بنفش ها شدن چشم ما روشن باریکلا

آخرین ویرایش:
سلاااااااااااااااااااااااام بر دوستان گل خودم
بابا این سایت چرا اینجوریه من یه مدت اصلا نمیتونستم بیام صفحه اخر خیلی ناراحت بودم که نمیتونستم بیام
اقایون خانوما دست از این لیون بردارید به خدا کجای گیم پلی لیون خوب بد من که تو مرسناریس اویل چهار دهنم سرویس شد تا تونستم همه پنج ستاره بشم سرعتش خیلی کنده و قدرت لگدش به مراتب کمتره من جک کراوزر رو انتخاب کردم هم سرعت دویدن و بازیش زیاده هم سلاح های خیلی قوی داره و هم لگدی که میزنه چندین برابر بیشتر از لیون قدرت داره اگر رتبه دوم و سوم رو بخوام بدم باز هم لیون توش جایی نداره دوم از نظر من هانک هستش و سومین نفر البرت وسکر کبیر من نمیدونم برای چی لیون رای میاره

کلا همه چیز لیانه :دی
بهترین شخصیت
بهترین شخصیت قابل بازی
محبوب ترین شخصیت
پرقدرت ترین شخصیت
پرزورترین شخصیت
باشخصیت ترین شخصیت
و ...

• Like
Reactions: Navid
سلام.اول درباره ی تاریخچه توضیح بدم.می خواستم بذارم.ولی تصمیم گرفتم که بخشی به نام دیالوگ ها رو بهش اضافه کنم.الآن هم درگیر اونم.
و اما نظر سنجی....آخه این چه نظر سنجی است؟محبوب ترین شخصیت با بهترین شخصیت قابل بازی چه فرقی می کنه؟درسته که برای خیلی ها مثل احد فرق می کنه.ولی تعدادشون خیلی کمه.از طرفی هم می دونیم که اینبار هم همه به لیون رای میدن.از همین الآن هم معلومه.نظر سنجی که جوابش رو بدونیم چه ارزشی داره؟حداقل می ذاشتید بهترین داستان یا شخصیت اصلی رزیدنت اویل 6.(البته فکر می کنم اونجا هم لیون رای بیاره.:d)
در ضمن من تعجب می کنم که چرا همه به لیون رای دادن.شخصیت پردازی کریس و جیل که خیلی بهتر و حماسی تره.
با این همه من به کلیر رای دادم.دلیلم هم اینه که شخصیت هایی مثل کریس،جیل و لیون آموزش دیده بودند و در برابر شیوع ویروس حداقل می تونستند از خودشون دفاع کنند.ولی کلیر شخصیتی بود که به طور ناخواسته و برای یک موضوع خانوادگی وارد داستان شد و به داستان رنگ و بوی عاطفی و خانوادگی داد.و هیولاهایی رو نابود می کنه که شخصیت هایی مثل هانک هم از پسشون برنیومده بودند.فقط به این دلیل که هدف داشت.کلیر برای رسیدن به هدف دور دنیا رو می گرده.از راکون سیتی گرفته تا پاریس و جزیره ی راکفورت و قطب جنوب!و تا جایی پیش میره که به شعبه ی مرکزی آمبرلا در پاریس هم نفوذ می کنه و اونجا رو تا مرز نابودی پیش می بره.بعدش هم که دهان ویلیام بیرکن و خاندان آشفورد رو مورد عنایت قرار میده.تازه کریس به خاطر نجات دادن کلیر به جزیره ی راکفورت اومد و با وسکر روبرو شد.یعنی اگه کلیر نبود،ماجرای کریس و وسکر هم شکل نمی گرفت و اصلا کسی از زنده بودن وسکر خبردار نمی شد.به علاوه کلیر نقش یک ناجی رو داره.
شری پیش کلیر احساسی داشت که پیش پدر و مادرش نداشت.خود لیون هم بهش میگه که تو نقش یک ناجی رو انتخاب کردی.برخلاف من که نقش یک مبارز رو انتخاب کردم.تو راهی رو ادامه دادی که من و برادرت نتونستیم دنبال کنیم!در کل شخصیتی است که خیلی ها درکش نمی کنند.چون فقط به ظاهر و آرتیست بازی شخصیت ها توجه می کنند نه عمق احساسشون.(منظورم شخص خاصی نبود.:d)

Claire_Darkside_Chronicles.jpg

در مورد وسکر هم بدون اغراق عمیق ترین و پیچیده ترین شخصیت پردازی رو داشت.مخصوصا در رزیدنت اویل 5 که محشر بود.شخصیتی که تک تک کلماتش رو با فکر به زبون می آورد و تمام نگاه هایش هم بامعنی بودند.حتی بهترین و فلسفی ترین جملات کل مجموعه ی رزیدنت اویل هم مال وسکر هستند.وسکر تشنه ی قدرت بود.ولی برخلاف شخصیت های منفی دیگر مثل آیروینگ و سالازار پست و فرومایه نبود.بلکه با ابهت و باوقار بود و برای هر کاری که می کرد هدف داشت.واقعا وسکر لیاقت بیشتر از اینها رو داشت.
ولی با این همه بازم فقط کلیر ردفیلد.:d
زرشک نیما جون
کجا کریس و جیل اموزش دیده بودن در برابر ویروس از خودشون محافظت کنن اونا فقط نیروهای ویژه پلیس راکون بودن چرا قضیه رو به ویروس ربط میدی به نظرم تنها کسانی که اموزش دیده بودن در برابر ویروس از خودشون محافظت کنن هانک و تیمش و همچنین وسکر و کارلوس بودن اگر جیل واقعا اموزش دیده بود که با اون لباسا نمیومد وسط جشن زامبی ها
ولی من میتونم گزینه چهارم رو هم به کلیر ردفیلد بدم خیلی دوست دارم یه روز کنترل کلیر ردفیلد رو دست بگیرم خدا کنه حرکاتش بی خود نباشه.
البته باید اظافه کنم شخصیت مورد علاقه من هنوز لیون اس کندیه ولی باید واقعیت ها رو دید
در مورد وسکر موافقم اگر بشه لکه های ننگ رو از دامنش پاک کرد یکی از نقاط تاریک وسکر فرار کردن از دست الکسیا بود من به خاطر این کار هیچوقت نمیبخشمش

خب یهو بگید فقط کاراکتر خودم بهترینه دیگه این که نمیشه هر کس میگه هرکس برای خودش یه دلیل داره هرچند دلیلش ساده باشه.همدیگرو نترکونید.اون بری برتون رو هم بردارید:).

زرشک نیما جون
کجا کریس و جیل اموزش دیده بودن در برابر ویروس از خودشون محافظت کنن اونا فقط نیروهای ویژه پلیس راکون بودن چرا قضیه رو به ویروس ربط میدی به نظرم تنها کسانی که اموزش دیده بودن در برابر ویروس از خودشون محافظت کنن هانک و تیمش و همچنین وسکر و کارلوس بودن اگر جیل واقعا اموزش دیده بود که با اون لباسا نمیومد وسط جشن زامبی ها
ولی من میتونم گزینه چهارم رو هم به کلیر ردفیلد بدم خیلی دوست دارم یه روز کنترل کلیر ردفیلد رو دست بگیرم خدا کنه حرکاتش بی خود نباشه.
البته باید اظافه کنم شخصیت مورد علاقه من هنوز لیون اس کندیه ولی باید واقعیت ها رو دید
در مورد وسکر موافقم اگر بشه لکه های ننگ رو از دامنش پاک کرد یکی از نقاط تاریک وسکر فرار کردن از دست الکسیا بود من به خاطر این کار هیچوقت نمیبخشمش

قضیه‌ی فرار وسکر اونجا کاملا منطقی بود. وسکر اومده بود ویروس ورونیکا رو بدست بیاره نه اینکه قدرتش رو نشون بده :دی

هادی جان من که بنفشی شدم و چون تو بازی ها کلا کریس بهم حال داد از نوع کنترل و سرعت و این چیزا ولی با هانک نرفتم جلو اگه اینطوری که تو و احد میگین باشه حتما بهتر از کریسه ولی چون من باهاش بازی نکردم فقط نظرمو گفتم
سلام.اول درباره ی تاریخچه توضیح بدم.می خواستم بذارم.ولی تصمیم گرفتم که بخشی به نام دیالوگ ها رو بهش اضافه کنم.الآن هم درگیر اونم.
نیما خبری نشد؟
درمورد داستان ریبوت میشه یا نه صحبت کنیم بهتره هاااااااا!:d به نظر شخصیم یه ریبوت لازم داره چون الان داستان ها بهم خیلی گره خوردن و از طرفی بازی هایی که برای دهه 90 بودن تقریبا یکی یکی دارن ریبوت میشن tomb raider و Mortal Kombat اینا جزو اولی ها هستن که ریبوتی شدن البته تو سبک های دیگه رو نمیدونم نظرم اینه ریبوت بشه خیلی بهتره چون داستان برای امثال من خیلی گنگ شده ودلیلشم اینه که نتونستم نسخه های ps2وGC و wii رو برم چون کنسولشو نداشتم (نیاین بگین خب با شبیه ساز برو همه رو تست کردم چون سیستمم ضعیفه و نمیتونم ارتقاش بدم نمیشه)

سلام بر دوستان گل تایپک
ببین اقا احد توی اون قضیه شوخی و تعارف که نداریم وسکر حتما می باید از روی جنازه الکسیا رد میشد تا بتونه به نمونه ورونیکا درون بدنش دست پیدا کنه همونطور که دیدید اخرش هم نمونه رو از بدن اون پسره رفیق کلیر بدست اوردن اسمش یادم رفته در هر صورت اگر واقعا وسکر با قدرت فرابشری میبود باید همون سرعت زیاد که ازش با خبر هستیم و توی اویل 5 دیدیم از اتیش ها فرار کنه والکسیا بدون اینکه بتونه یه ذره اسیب بهش برسونه از بین بره خلاصه یه نقطه سیاه توی پرونده البرت بوده و هست که نمیذاره همیشه و همه جا پیروز بدونیش بازم خدا پدر لیون رو بیامرزه که تا حالا از هیچکس شکست نخورده تنها مامور در بازی اویل هستش که بدون شکست مونده
resident-evil-4-20041025115636586.jpg

سلام بر دوستان گل تایپک
ببین اقا احد توی اون قضیه شوخی و تعارف که نداریم وسکر حتما می باید از روی جنازه الکسیا رد میشد تا بتونه به نمونه ورونیکا درون بدنش دست پیدا کنه همونطور که دیدید اخرش هم نمونه رو از بدن اون پسره رفیق کلیر بدست اوردن اسمش یادم رفته در هر صورت اگر واقعا وسکر با قدرت فرابشری میبود باید همون سرعت زیاد که ازش با خبر هستیم و توی اویل 5 دیدیم از اتیش ها فرار کنه والکسیا بدون اینکه بتونه یه ذره اسیب بهش برسونه از بین بره خلاصه یه نقطه سیاه توی پرونده البرت بوده و هست که نمیذاره همیشه و همه جا پیروز بدونیش بازم خدا پدر لیون رو بیامرزه که تا حالا از هیچکس شکست نخورده تنها مامور در بازی اویل هستش که بدون شکست مونده
resident-evil-4-20041025115636586.jpg

همون طور که که گفتم اصلا قرار نبود وسکر قدرت نمایی بکنه. هدفش به دست آوردن ویروس بود. اتفاقا اگه اونجا وسکر درگیر میشد باید به درایت و تدبیرش شک میکردیم. ما بیشتر از همه به هوش بالاس وسکر اعتقاد داریم.

همون طور که که گفتم اصلا قرار نبود وسکر قدرت نمایی بکنه. هدفش به دست آوردن ویروس بود. اتفاقا اگه اونجا وسکر درگیر میشد باید به درایت و تدبیرش شک میکردیم. ما بیشتر از همه به هوش بالاس وسکر اعتقاد داریم.
برای چی باید به هوش و حواسش شک میکردیم چه اتفاقی ممکنه بیوفته اون ویروس رو میخواست و برای همین اونجا اومده بوده پس برای چی نباید توی اون لحظه میموند هر دو مون به خوبی میدونیم اگر وسکر میخواست راحت میتونست الکسیا رو بکشه البته با این قدرتی که توی اویل 5 نشون دادن اگر توی کدورونیکا هنوز به عقل نویسنده و کارگردان بازی نرسیده بوده که وسکر همچین قدرتی داره میتونست همونطور که از جلوی گلوله ها فرار میکنه از جلوی شعله اتیش هم عبور کنه خلاصه اینکارش حسابی برای طرفداراش سر شکستگی داشت یکیش خود من نیما صاف انگشت گذاشت روی همین قضیه و گفت وسکر فلان و وسکر بهمان حالا یکی نمیاد بگه کلیر جون خودش چند دفعه به وسیله لیون نجات پیدا کرده از دست زامبی ها و یه کتک مفصل از وسکر خورده و اگر کریس خودشو نمیرسوند وسکر خواهرشو میکشت کلیر خانوم هم نتونسته یا فحش به وسکر بده حالا میگیم لیان نتونست با وسکر در گیر بشه چون اصلا رو در رو نشدن با هم وللی کلیر چی رودر رو شدن یه کتک مفصل هم خوردن اگر داداشش به دادش نمیرسید حتی ممکن بود با یه حرکت دست وسکر گردنش بشکنه.
ببخشید یه لحظه کنترل از دستم در رفت زدم به تیپ نیما :d:d:d نیما هم خوب میاد کل میندازه احد جون کی نوبت تو میرسه معلوم نیست:d:d:d:d یه وقت از وسکر بد نگیا

برای چی باید به هوش و حواسش شک میکردیم چه اتفاقی ممکنه بیوفته اون ویروس رو میخواست و برای همین اونجا اومده بوده پس برای چی نباید توی اون لحظه میموند هر دو مون به خوبی میدونیم اگر وسکر میخواست راحت میتونست الکسیا رو بکشه البته با این قدرتی که توی اویل 5 نشون دادن اگر توی کدورونیکا هنوز به عقل نویسنده و کارگردان بازی نرسیده بوده که وسکر همچین قدرتی داره میتونست همونطور که از جلوی گلوله ها فرار میکنه از جلوی شعله اتیش هم عبور کنه خلاصه اینکارش حسابی برای طرفداراش سر شکستگی داشت یکیش خود من نیما صاف انگشت گذاشت روی همین قضیه و گفت وسکر فلان و وسکر بهمان حالا یکی نمیاد بگه کلیر جون خودش چند دفعه به وسیله لیون نجات پیدا کرده از دست زامبی ها و یه کتک مفصل از وسکر خورده و اگر کریس خودشو نمیرسوند وسکر خواهرشو میکشت کلیر خانوم هم نتونسته یا فحش به وسکر بده حالا میگیم لیان نتونست با وسکر در گیر بشه چون اصلا رو در رو نشدن با هم وللی کلیر چی رودر رو شدن یه کتک مفصل هم خوردن اگر داداشش به دادش نمیرسید حتی ممکن بود با یه حرکت دست وسکر گردنش بشکنه.
ببخشید یه لحظه کنترل از دستم در رفت زدم به تیپ نیما :d:d:d نیما هم خوب میاد کل میندازه احد جون کی نوبت تو میرسه معلوم نیست:d:d:d:d یه وقت از وسکر بد نگیا
:دی
آخه ببین ویروس ورونیکا در طی 15 سال توی بدن آلکسیا کاملا مچ شده بود. واسه همین از قدرت کامل ویروس بهره میبرد. وسکر اون موقع نمیتونست کاری بکنه، چون تازه اول قدرتش بود :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or