بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

خوب حساب دیجنریشن از بقیه جداست چون داستانش میتونه ادامه داشته باشه
اون 4d اصلا هیچ ربطی به سری نداره
در ضمن سوال اینه که بهترین رزیدنت ایولی که تا امروز ساخته شده

نه چون داستانش میتونه ادامه داشته باشه و کلیرم توش هست:d ;) در ضمن من نگفنم ربط داره گفتم چون degeneration یک CG movie هست و 4D هم همینطور باید با اون مقایسش کنی که هرچند مشخصه که degeneration خیلی بهتره.بازم میگم یه انیمیشن و چه دنباله داشته باشه چه نداشته باشه نمیشه با بازی مقایسه کرد. راستی منظورتو تفهمیدم که گفتی سوال اینه که بهترین رزیدنت ایولی که تا امروز ساخته شده چیه ؟
Resident Evil 4D Executer یا Biohazard 4D Execute فرقی ندارن که تو ژاپن میگن Biohazard خودتم میدونی.
اصلا بیخیال بابا .هر چی تو بگی افشین جون.:d

اصلا میخواسه همه ی رزیدنت اویل هارو بنویسی outbreak ها dead aim. چون داستانش میتونه ادامه داشته باشه که نشد دلیل افشین جون. پارتی بازی میکنی ؟:d هر چند میدونم شاید کمتر کسی باشه که به اونا رای بده اما به هر حال اونا هم رزیدنت اویل هایی بودند که ساخته شدند.نشدند ؟ !!! شوخی کردم.حالا خودمم از outbreak ها , dead aim اصلا خوشم نمیاد و تنها رزیدنت اویل هایی هستند که تمومشون نکردم و در واقع نمیشه جزو رزیدنت اویل به حسابشون اورد .

آخرین ویرایش:
من که خودم به شخصه تنها اویلی رو که میتونه با re2 پا به پا بشه رو re3 میدونم چون بعد از re2 من re3 رو نزدیک 50 بار تموم کردم واقعا بازیش به پای اویل2 نرسه پا به پاش میرسه اونم بازیه قشنگیه
بعدشم :d : رفتم اویل 2 و 3 رو برا pc خریدم میخوام نصب کنم برم حالشو ببرم :d
بعدشم 2 : منتظرم یه psn card گیرم بیاد هر 3 تا اویل های 1و2و3 رو از psn بدانلودم

من که خودم به شخصه تنها اویلی رو که میتونه با re2 پا به پا بشه رو re3 میدونم چون بعد از re2 من re3 رو نزدیک 50 بار تموم کردم واقعا بازیش به پای اویل2 نرسه پا به پاش میرسه اونم بازیه قشنگیه
بعدشم :d : رفتم اویل 2 و 3 رو برا pc خریدم میخوام نصب کنم برم حالشو ببرم :d
بعدشم 2 : منتظرم یه psn card گیرم بیاد هر 3 تا اویل های 1و2و3 رو از psn بدانلودم

سلام حامد جان.ایول آره رزیدنت اویل 3 هم خیلی قشنگ بود .اصلا بهترین رزیدنت اویل های تاریخ همین resident evil 1 remake و resident evil 2 و resident evil 3 هستن. اولین رزیدنت اویلی که دیدم 1 بود اونم تو کلوب دقیقا هم جاییشو دیدم که همون اولش زامبیه سر مردرو کند دوربین از پشت بود .اون موقع بود که عاشق بازی رزیدنت اویل شدم. ولی من اولین رزیدنت اویلی که بازی کردم 2 بود. یادمه 1 کو نصب کردم حدود 10 11 سال پیش ولی اون موقع کامپوترم کم میورد و اجرا نمیشد حیلی حالم گرفته شد ولی .

سلام.کی گفته که من بچه مثبتم؟:d
در ضمن من به ریمیک رای دادم.گرچه قبول دارم مکه از بین 3 بازی اول رزیدنت اویل 2 از همه بهتر بود.ماجراهای آمبرلا،دارک ساید و دیجنریشن جزو مجموعه ی اصلی بودند و باید در این نظر سنجی باشند.ولی سوروایور،اوت بریک و دد ایم جزو مجموعه ی اصلی نبودند و نباید باشند.
راستی!افشین و حامد عزیز!شما کار و زندگی ندارید که 24 ساعته اینجا ولویید؟:d

دیگه این لطفیه که افشین جان دارن.
RE تو خون من در جریانه نه در مقابل چشمهام. :دی

به هر حال ما چکیده‌ای از اصل RE هستیم. ودیگر هیچ.

:دی

در ضمن من به ریمیک رای دادم.گرچه قبول دارم مکه از بین 3 بازی اول رزیدنت اویل 2 از همه بهتر بود.ماجراهای آمبرلا،دارک ساید و دیجنریشن جزو مجموعه ی اصلی بودند و باید در این نظر سنجی باشند.ولی سوروایور،اوت بریک و دد ایم جزو مجموعه ی اصلی نبودند و نباید باشند.

اقا حامد که 24 ساعته اینجا نیستن منو افشین فقط 24 ساعته اینجاییم :d

آخرین ویرایش:

سلام
تو خجالت نمیکشی بچه مثیت
بچه مثبت یه روز من نبودم اومدی اینجا میگی به من ولو درضمن جای تورو که تنگ نکردم که؟
با بزرگترت درست صحبت کن:punish::punish:
من هم کار دارم هم زندگی اتفاقا چون بیشتر کارم تو خونست میام اینجا اگر میبینید اذیت میشید بیخیال شم برم وقتم بزارم سر چیز دیگه
و اینکه تو که آمار ما رو داری خودت از همه ولو تری تازه هم بچه مثبتی هم ولو!

باخت تاثر بر انگیز تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی رو به همه ی فوتبال دوستان واویل بازان تسلیت میگم.به امید قهرمانی ایران در سال2015

به نظر من بهترين نسخه شماره 4 بود.از همه نظر عالي بود.
گيم پلي.گرافيك.تنوع در بازي.داستان.شخصيت پردازي.طولاني بودن بازي.حس ترس و.................
چيزي نميشه در مورد اين نسخه گفت چون در يك كلام شاهكار بود.هر چي بازيش كني واقعا خسته نميشي
مخصوصا فيلمهايي كه در بازي براي روايت داستان نشون ميداد ادم رو محو خودش ميكرد اينقدر سينمايي كار شده بود كه ادم شوكه ميشد.
يه نقطه قوت ديگه محيط بازي بود كه به دليل يه حالت محوي داشتن و مبهم بودن حس ترس رو به خوبي به بازيكن ميداد
معماهاي خوب بازي حس يك نواخت شدن رو از بازيكن ميگرفت
و..................

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or