بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
یعنی چی همه پر ؟ سازنده ی سری های قبل اقای شینجی میکامی بود که اقای تاکئوچی به اون کمک میکرد ولی رئیس نبود اما تو 5 تاکئوچی رئیس بود و شنجی رفته بود به استدیوی دیگه ! فکر کنم یا شینجی را برگندونن یا به یه ادم دیگه ای کار ساخت شماره ی 6 را بسپارند !

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
درسته من هم فکر نمی کنم که کاپکوم منتظر این یارو بمونه.ولی اگه داستانش رو خود شینجی میکامی بنویسه خیلی بهتره.
در ضمن آرین جان درکت می کمن.من هم وجود کلیر،جیل و بقیه رو قلبا باور دارم.منظورم اینه که به عمق رزیدنت اویل رسیدم و فقط به چشم یک بازی بهش نگاه نمی کنم.
ولی تا وقتی کریس هست فکر نمی کنم جیل رو به تو بدن.علاوه بر اینکه باباش دیک والنتاین هم یک دزد حرفه ای سر گردنه است.من که میبینی می رم پیش کلیر به خاطر اینه که استیو مرده و لیون هم سرش به ایدا جونش گرمه.
در ضمن آرش جان اتفاقا لیون بیشتر جونش رو به ایدا مدیونه.ایدا تا حالا دو برابر جون لیون رو نجات داده و همیشه مثل فرشته ی نجاتش ظاهر میشه.به علاوه مهارتها و توانایی های ایدا همونطورکه توی رزیدنت اویل 4 هم دیدی خیلی بیشتر از لیونه.وسکر که هر کسی رو نایب خودش قرار نمی ده.من اینها رو به خاطر علاقه ی شخصیم نمی گم.چون شخصا نه به لیون خیلی علاقه دارم نه به ایدا.در ضمن کلیر رو هم دست کم نگیر.اون یکی از 6 شخصیت اصلی داستان (قبلا نام بردمشون) است و اینقدر برای آمبرلا مهم بوده که توی رزیدنت اویل 2 برای کشتن اون (و لیون) تایرنت 103 فرستاده شد.نقشش هم از لحاظ اهمیت تقریبا مساوی نقش لیونه.(گفتم تقریبا) و دومین زن مهم رزیدنت اویل به حساب میاد.(بعد از جیل)

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
جدا کریس غیرتیه؟؟ والا من تو کد ورونیکا چیزی از غیرت ندیدم! خیلی راحت با استیو :cheesygri
ای بابا... کلر و ایدا با هم! لیان و کریس هم با هم! :cheesygri
قشنگتره نه؟
بچه ها راستی این فیلمی که از re نشون داد gem tv جریانش چیه؟ اتفاقا توش کلر هم هست! اما بازیگرش هیچ شباهتی به کلر نداره!

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
توی سری رزیدنت اویل هر جا شینجی میکامی بود همون بازی هم درست و حسابی و ترسناک از آب در میومد اما حالا ..... شماره 4 و 5 که اصلا با سری کلاسیک و ترسناک بودن اونا قابل مقایسه نیستند . یادش بخیر توی اویل 1 وقتی اون سگها از پنجره میریختند داخل راهرو ، توی اویل دو مبارزه با تایرنت و .... و اویل 3 هم کلی قسمت ترسناک داشت .... من یکی که اصلا با شماره های 4 و 5 حال نکردم چون ترس برام توی اینا معنائی نداشت ..... خداکنه با این وضعی که هست ساخت سری های بعدی فعلا ادامه پیدا نکنه که کلا از رزیدنت اویل ناامید بشم .....
نیما جان من تمام شخصیتهای بازی رزیدنت اول مخصوصا جیل ولنتاین خیلی خیلی دوست دارم .... وقتی بازی میکنم با تمامشون همذات پنداری میکنم و حس میکنم خودم هم جای اونا میتونم باشم .... وقتی فهمیدم جیل در اویل 5 میمیره باورم نمیشد . کلی اعصابم خورد بود .... هنوز هم باورم نمیشه که جیل مرده ....
من که میگم این کریس الان سرش با شوا گرمه .... حس میکنم روابطی بین اونا به وجود اومده ... اگر به جیل بگم میتونم واسه ی خودم درستش کنم .... من نمیذارم عشقم دست این کریس ...... بیفته ....

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
بچه ها راستی این فیلمی که از re نشون داد gem tv جریانش چیه؟ اتفاقا توش کلر هم هست! اما بازیگرش هیچ شباهتی به کلر نداره!

دوست عزیز این فیلم جدید رزیدنت اویل هستش که قراره ماه سپتامبر 2010 اکران بشه .... منم تریلر این فیلمو دیدم .... اتفاقا آلبرت وسکر و کریس هم هستند .... نمیدونم جیل جونم هم هست یا نه اما اینطوری که معلومه به محیط رزیدنت اویل 5 خیلی شبیه هستش مخصوصا اون آدم بزرگه که یه پتک بزرگی هم دستشه در اول اویل 5 ظاهر میشه .....

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
لیان :love: توش نیست؟
برو تو این صفحه در لیستش اسم تمام کاراکترهای Resident Evil: Afterlife نوشته . . . .
http://www.imdb.com/title/tt1220634
Ali Larter نقش Claire Redfield بازی میکنه که تو قیلم قبلیش هم بود قراره فیلم 3D باشه . . .
بیصبرانه منتظر این فیلم هستم
اولین نفری هستم که ticket این فیلم میخره:love:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
برعکس شما من اصلا منتظر این فیلم نیستم.نکته ی جالب اینکه بازی مورد علاقه ی من رزیدنت اویل است.ولی فیلمی که به شدت ازش متنفرم هم رزیدنت اویل است.چون از محبوبیت این بازی سو استفاده کرده و اومده 4 عدد فیلم آشغال رو فقط به خاطر سود شخصی خودش ساخته.(منظورم کارگردانش پاول اندرسون است.) البته اگه میومد داستان بازیها رو می خواست که عالی بود.من به این دلیل ازشون بدم میاد که داستانش هیچ ربطی به داستان اصلی نداره و تازه گند زدن به داستان.باور کنید وقتی که داستان بازیها رو با خودم مرور می کنم که چقدر کامل و پیچیده است (مثل ماجرای عمارت-واقعه ی راکون سیتی-خاندان آشفورد-سازمان مرموز ایدا-لاس پلاگا-خانواده ی بیرکن-ویروس تی-جی-تی ورونیکا و اوروبوروس-تاریخچه ی آمبرلا-ماجرای تیم استارز و شخصیت پردازی شخصیت هایی مثل:وسکر-جیل-کلیر و ایدا) و بعدش داستان فیلمهاش رو هم مرور می کنم خنده ام می گیره.که چطوری اومدن از کامل ترین داستان،آشغال ترین داستان رو درآوردند.خداییش شما خودتون شخصیت جیل یا مثلا وسکر-کلیر یا نمسیس رو در بازیهاش با همون شخصیت ها در فیلمهاش مقایسه کنید.بعد متوجه منظورم میشید.خنده دارتر از همه اینکه آخر فیلم دومش نمسیس باهاشون دوست میشه.:cheesygri اون هم نمسیسی که توی بازیهاش نماد وحشت و کینه توزی است!بحالا جالبه که شخصیت های انیمیشنی بازیها نثششون رو بهتر از بازیگران فیلمهاش بازی کردند و شخصیت پردازیشون به مراتب قوی تره.:cheesygri
راستی من نفهمیدم اینا این آلیس رو از کجاشون درآوردن؟
به علاوه من کل داستان بازیهای رزیدنت اویل رو در 60 صفحه تایپ کردم.(تازه فقط داستان کلیش اینقدر شده.یعنی بدون ذکر دیالوگ ها-مبارزات و....) اما اگه بخوام داستان همه ی فیلم هاش رو تازه کامل تر تایپ کنم 10 صفحه هم نمیشه.

در کل منظور من اینه که نباید فقط گول اسم رزیدنت اویل رو خورد و تا دیدیم اسم چیزی رزیدنت اویله سریع خوشحال بشیم.چه بسا کسانی هستند که می خواهند از عناوین محبوب به نفع خودشون سو استفاده کنند.مثل همین رزیدنت اویل.
البته اگه فقط از منظر یک فیلم اکشن و ترسناک (و نه به چشم یک رزیدنت اویل و به خاطر داستانشون) بهشون نگاه کنیم اشکالی نداره.
امیدوارم که خوب روشنتون کرده باشم و شما هم مثل من به عمق این فیلم ها که حیفه اسم رزیدنت اویل رو روشون بذاریم پی برده باشید.

آخرین ویرایش:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
برعکس شما من اصلا منتظر این فیلم نیستم.نکته ی جالب اینکه بازی مورد علاقه ی من رزیدنت اویل است.ولی فیلمی که به شدت ازش متنفرم هم رزیدنت اویل است.چون از محبوبیت این بازی سو استفاده کرده و اومده 4 عدد فیلم آشغال رو فقط به خاطر سود شخصی خودش ساخته.(منظورم کارگردانش پاول اندرسون است.) البته اگه میومد داستان بازیها رو می خواست که عالی بود.من به این دلیل ازشون بدم میاد که داستانش هیچ ربطی به داستان اصلی نداره و تازه گند زدن به داستان.باور کنید وقتی که داستان بازیها رو با خودم مرور می کنم که چقدر کامل و پیچیده است (مثل ماجرای عمارت-واقعه ی راکون سیتی-خاندان آشفورد-سازمان مرموز ایدا-لاس پلاگا-خانواده ی بیرکن-ویروس تی-جی-تی ورونیکا و اوروبوروس-تاریخچه ی آمبرلا-ماجرای تیم استارز و شخصیت پردازی شخصیت هایی مثل:وسکر-جیل-کلیر و ایدا) و بعدش داستان فیلمهاش رو هم مرور می کنم خنده ام می گیره.که چطوری اومدن از کامل ترین داستان،آشغال ترین داستان رو درآوردند.خداییش شما خودتون شخصیت جیل یا مثلا وسکر-کلیر یا نمسیس رو در بازیهاش با همون شخصیت ها در فیلمهاش مقایسه کنید.بعد متوجه منظورم میشید.خنده دارتر از همه اینکه آخر فیلم دومش نمسیس باهاشون دوست میشه.:cheesygri اون هم نمسیسی که توی بازیهاش نماد وحشت و کینه توزی است!بحالا جالبه که شخصیت های انیمیشنی بازیها نثششون رو بهتر از بازیگران فیلمهاش بازی کردند و شخصیت پردازیشون به مراتب قوی تره.:cheesygri
راستی من نفهمیدم اینا این آلیس رو از کجاشون درآوردن؟
به علاوه من کل داستان بازیهای رزیدنت اویل رو در 60 صفحه تایپ کردم.(تازه فقط داستان کلیش اینقدر شده.یعنی بدون ذکر دیالوگ ها-مبارزات و....) اما اگه بخوام داستان همه ی فیلم هاش رو تازه کامل تر تایپ کنم 10 صفحه هم نمیشه.

در کل منظور من اینه که نباید فقط گول اسم رزیدنت اویل رو خورد و تا دیدیم اسم چیزی رزیدنت اویله سریع خوشحال بشیم.چه بسا کسانی هستند که می خواهند از عناوین محبوب به نفع خودشون سو استفاده کنند.مثل همین رزیدنت اویل.
البته اگه فقط از منظر یک فیلم اکشن و ترسناک (و نه به چشم یک رزیدنت اویل و به خاطر داستانشون) بهشون نگاه کنیم اشکالی نداره.
امیدوارم که خوب روشنتون کرده باشم و شما هم مثل من به عمق این فیلم ها که حیفه اسم رزیدنت اویل رو روشون بذاریم پی برده باشید.

نیما جان شدیدا تائید میشه .... واقعا هنوز هم که هنوزه نفهمیدم کجای فیلم ها به بازی ربط داره و از همه مهمتر این شخصیت اصلی فیلم توی بازی چیکارست ؟؟؟؟ :cheesygri

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
احد جان به نظر من که فیلم اولش هم به درد نمی خورد.چون اون هم هیچ ربطی به داستان اصلی نداشت.به علاوه که غول آخرش لیکر بود.لیکری که توی بازی ها یک موجود معمولی است.البته شاید منظور تو جنبه های سینمایی و اکشن قضیه باشه.
و در ضمن قابل توجه اونهایی که می گن لیون توی فیلم ها نیست باید بگم که هست!لیون توی فیلم رزیدنت اویل 2 نقش نامزد مرده ی جیل رو بازی می کنه.همین!
راستی نقش کریس توی این فیلم آخریه رو بازیگر نقش اول فرار از زندان بازی می کنه.همون پسره که موهای کوتاه داره!(مقایسه ی هیکل ها فراموش نشود!)

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلاملیکم
نامزد مرده ی جیل کدومه؟؟؟
من سه تا فیلم رو دیدم از نظر من فیلم های همچین خوش ساختیه ولی در کل داستان شوتی داره
اصلا یه رزیدنت اویله یه لیانه یه وسکر در ضمن تو نظر سنجی همین جاهم لیان تا فینال اومد و خیلی جاهای دیگه هم محبوبه(کف مرتب)کلا بازی هایی که توش لیان بوده خفن تر بوده.
این وسکر فیلم همونیه که تو سه بود خیلی قیافش زایع بود.
راستی این رو به عنوان یه پیشنهاد میگم دوستان اگه خودشون داستانی چیزی در مورد re دارن که خودشون نوشتن این جا بزارن بد نیست خوباشو می گیم 110 بفرسته واسه شینجی:cheesygri
البته بی شوخی می گم من که دارم ولی فکر کنم خوشتون نیاد چون بیشتر بر پایه ی لیان داستان می گرده داستانشم خیلی عمیق نیست.
راستی اگه outbreak مخصوصا file2 رو تجربه کرده باشید کاراکتری با نام آلیس وجود داره تازه اگه پیراهن هارو هم باز کرده باشید یا لباس قرمز داره که شبیه لباس این آلیسه تو فیلماشه و آلیس تقریبا شبیه به اون میشه;)
تا بعد حق یار:cool:

:[sUnI]:

کاربر سایت
May 12, 2010
3
اگه یادتون باشه مدت ها قبل من گفتم تویه re4 یه چیزی یافتم این عکساشه کسی میدونه چیه:confused:(اونچیزی که برق میزنه)
1269060131.jpg

1269059648.jpg

1269055647.jpg

مشعل آبی اون مردی که ازش مهمات می خریدیم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر