بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
ببخشید بچه ها من چند تا سوال درباره ی اوت بریک داشتم.
اول اینکه توی اوت بریک 2 یک مرحله ای هست که توی باغ وحش راکون سیتیه.من تا اونجاش رفتم که یک شیر ماده رو می کشیم و یک کلید بهمون میده.بعد جلوتر یک جایی هست که وقتی چراغش رو روشن می کنیم یک شیر دیگه هم میاد.چند تا از اون سکه های خاکستری و دو تا نوار کاست هم پیدا کردم.حالا باید چیکار کنم؟پیدا کردن اون سکه ها و نوارها اجباریه یا نه؟در ضمن خشاب مسلسل هم پیدا می کنم.ولی خودش رو نه!
2-در مرحله ای که توی اداره ی پلیس هست مجسمه ی جلوی اداره نیاز به 5 تا جواهر داره.من 4 تاش رو پیدا کردم.اون یکیش رو توی طبقه ی دوم صندوق رو هل دادم و از بالای کمد برداشتم.دو تاش رو دوستام پیدا کرده بودند.چهارمیش رو هم یادم نمیاد.اون آخریه کجاست؟

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
خدمت دوستان عزیز سلام

من تو بازی re5 از چهارتا لباسی که برای شوا و کریس باز میشه، سومیش رو نمی تونم باز کنم:( لطفا راهنماییم کنید

راستی بازی با کریس همراه با ا تیربار کاتلینگ (شش لول )هم خیلی حال میده تو re5

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
عزیز اینجا جاش نیست ولی میگم بهت باید تو تاپیک تروفی ها میرفتی میپرسیدی
شما باید تمام اون مدال های bsaa که آبی رنگ هست رو تو بازی پیدا کنی با تیر بزنی بشکونی تا اون لباس رو آزاد کنه همچنین حداقل 1 بار باید بازی رو تموم کرده باشین

آخرین ویرایش:

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
عزیز اینجا جاش نیست ولی میگم بهت باید تو تاپیک تروفی ها میرفتی میپرسیدی
شما باید تمام اون مدال های bsaa که آبی رنگ هست رو تو بازی پیدا کنی با تیر بزنی بشکونی تا اون لباس رو آزاد کنه همچنین حداقل 1 بار باید بازی رو تموم کرده باشین

عذر و ممنون که جواب دادین
...
من که گفتم
از چهارتاش سه تاش بازه پس حداقل که یکبارو که تموم کردم ! همه اسلحه ها رو هم باز کردم با تیر بینهایت اما فقط 21 از لوح هارو پیدا کردم:(

بازم ممنون

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
عذر و ممنون که جواب دادین
...
من که گفتم
از چهارتاش سه تاش بازه پس حداقل که یکبارو که تموم کردم ! همه اسلحه ها رو هم باز کردم با تیر بینهایت اما فقط 21 از لوح هارو پیدا کردم:(

بازم ممنون

خوش آمدی چرا دیر آمدی
شما از قسمت mission select برو ببین تو کدوم چپتر ها لوح هاشو نزدی بع یه سرچ ساده ت. گ.گل بکن گیرشون میاری

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
ابوذر جان.در سایت سیمز 47 تمام لوحها رو با عکس نشون داده.من هم با استفاه از همون ها توی دور اول همشون رو گرفتم.اگر هم از توی سایت نتونستی پیدا کنی بهم بگو کدوم مراحل رو نگرفتی تا راهنماییت کنم.(توی بخش پیام های خصوصی)

• Like
Reactions: محمد رضا mr

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
از جناب نیما خان و crash و بقیه که راهنمایی کردن ممنون .
تا امروزم دو سه تای دیگه به تعدادش اضافه کردم:smile:
اول سعی میکنم که خودم پیدا کنم ولی اگه دیگه نشد( که واقعا هم سخت شده ) از همون راهنمایی های شما دوستان استفاده میکنم

بازم ممنون از همه:love::smile:

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
نام
امین
آقا من تازه تا تاپیک تون آشنا شدم مخصوصا کلی حال کردم با اون تاپیک Resident Evil : Encyclopedia
دستتون درد نکنه واقعا کمتر بازی پیدا میشه که داستان پردازی ای به ای زیبایی داشته باشه

حدود یکسال پیش بچه های فروم پی سی ورلد کل نوشته های داخل بازی را ترجمه کردند از 0 - 4 + داستان های جانبی اگر به درد می خوره من اون ها را اینجا آپلود کنم

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
دستت درد نکنه.همه رو آپلود کن.درضمن من با کمک دوست خوبم امیر 110 مدتیه که با شینجی میکامی در ارتباطم و سوالاتم رو از خودش که موثق ترین و معتبرترین منبع هست می پرسم.بعدا متن کامل مکالماتمون رو براتون می ذارم.
راستی دوباره به تاپیک خوش اومدی محمد رضا جان.

آخرین ویرایش:

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
دستت درد نکنه.همه رو آپلود کن.درضمن من با کمک دوست خوبم امیر 110 مدتیه که با شینجی میکامی در ارتباطم و سوالاتم رو از خودش که موثق ترین و معتبرترین منبع هست می پرسم.بعدا متن کامل مکالماتمون رو براتون می ذارم.
راستی دوباره به تاپیک خوش اومدی محمد رضا جان.
ممنون نیما جان عزیز.
این اوت بریک که گفتی قضیه اش چیه؟اویل جدیده؟
جناب عالی هنوزم دست از سر کلر ردفیلد بر نداشتی؟:biggrin1:
راستی اگه خواستید میتونم داستان فیلم EVILیک تا سه رو براتون بذارم.

آخرین ویرایش:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
نه بابا جدید کجا بوده؟شما چطور طرفدار رزیدنت اویلی هستی که تا حالا اسم اوت بریک رو نشنیدی؟ :cheesygri
اوت بریک 1 و 2 دو قسمت از رزیدنت اویلند که در سال های 2003 و 2004 و برای پلی استیشن 2 ساخته شده اند و داستان 8 نفر از بازماندگان راکون سیتی و چگونگی فرارشان از شهر را نشان می دهند.تازه در شماره ی دوم سرگذشت ماروین (همان پلیس سیاهپوست و زخمی رزیدنت اویل 2) قبل از ماجرای رزیدنت اویل 2 و چگونگی زخمی شدنش هم نشون داده شده است.
راستی کسی نمی دونه که Gold Edition رو چطوری میشه روی رایانه اجرا کرد؟

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
نیما جان سلام .... کم پیدا شدی ؟؟؟ هنوز در حال مذاکره با برادر شینجی هستی ؟؟؟؟ :cheesygri
تا اونجایی که من میدونم دیسکهای پلی 3 همه بلوری هستند و برای اینکه توی پی سی بازی کنی اگر درایو بلوری داشته باشی باید یه شبیه ساز پلی 3 هم باشه که بالاخهر بتونی بازیهای پلی 3 اجرا کنی .... من که چنین چیزی هنوز رویت نشده برام ....
در مورد xbox360 هم والا من هنوز شبیه سازی ازش ندیدم که بشه با پی سی بازی کنی .....
عملا میتونم بگم امکانش نیست که بشه با کامپیوتر این نسخه بازی کنی ..... :smile:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
سلام بچه ها.یک خبر توپ در مورد قسمت چهارم فیلم رزیدنت اویل:
در این فیلم علاوه بر 4 شخصیت آلیس،کلیر،کریس و وسکر،جیل والنتاین هم حضور داره.(همونی که توی قسمت دوم هم بود.) و داستانش هم مثل رزیدنت اویل 5 است.یعنی جیل تحت کنترل وسکره.فقط به نظر می رسه که جای شوا با کلیر عوض شده.آلیس هم که همیشه نخود هر آشه و خودش رو خل می کنه.(خل رو با کسره بخونید.) در کل به نظر می رسه که از اون 3 تا فیلم قبلی بهتر باشه.راستی اون جلاد رزیدنت اویل 5 هم توش هست!به نظر می رسه که کارگردان فیلم پاول اندرسون حسابی داره از محبوبیت بازی،شخصیت هایش و هیولاهایش سو استفاده می کنه!
این هم چند عکس جدید از این فیلم:

عکس جیل تحت کنترل وسکر:

http://www.fearnet.com/eol_images/Entire_Site/201033/RE.jpg

عکس جلاد:

http://www.shootforthehead.com/AdvHTML_Upload/resident-evil-afterlife-executioner.jpg

عکس آلیس و کلیر:

http://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/zz7edc3949-550x366.jpg

عکس کریس:

http://gaygamer.net/images/Wentworth_Miller_001.jpg

عکس وسکر در هنگام پرتاب عینکش به سمت کریس و کلیر:(تقلید هم اینقدر تابلو؟!)

http://screenrant.com/wp-content/uploads/resident-evil-afterlife-Wentworth-Miller-chris-hadfield-albert-wesker.jpg

امیدوارم که خوشتون اومده باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر