بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
البته دوست عزیزم استیو بر اثر ویروس تی ورونیکا مرد.و وسکر که به دنبال نمونه ی این ویروس می گشت جسد استیو رو با خودش برد.چون ویروس در بدنش بود.ولی بعید نیست که در قسمت های بعدی هم استیو نقشی داشته باشه.چون وسکر هیچ چیز رو دور نمی اندازه.مثل جریان جیل که همه خیال می کردند مرده.ولی وسکر نگذاشته بود بمیره.
جان کوچولو جان لطفا اون لینک رو بذار.فقط طوری باشه که بشه همه ی آهنگها رو از توش دانلود کرد.ممنونم.

آخرین ویرایش:

THE THUNDER

کاربر سایت
Jul 9, 2008
311
نام
JRPG Fan Guardian
بچه باحالی بود....
ولی من تو لوحه خانه یه بازی رو خونده بودم که میگفت کپ کام درمورد کلر و استیو زده. بعد از کد ورونیکا!
اگه زنده باشه که خیلی توپه!
استیو مرد و کلیر هم بی شوهر موند البته نمیشه شوهر از زن کوچیک تر باشه ولی موند
برا دختر مردم حرف در نیار :D
بعدشم دل که سن و سال نمیشناسه :D
ولی لیان و کلر به هم میان :D

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
گل گفتی.کلیر خیلی بیشتر به لیون میاد تا ایدا.البته با اون داداش غیرتی که داره لیون جرات نمی کنه بهش چپ نگاه کنه.ایدا هم که از لیون قلدرتره و توی خونه سیاه و کبودش می کته.پس در هر ال لیون بدبخت میشه.مگه اینکه آنجلا میلر رو بگیره.توی دیجنریشن بینشون یک سری روابط عاطفی بود.
راستی من با هزار خواهش و تمنا کلیر خانم ردفیلد رو دعوت به مصاحبه کردم.(یعنی ایشون التماس کردند که من باهاشون مصاحبه نم.بین خودمون بمونه.) و ایشون هم پذیرفتند.(یعنی در واقع من قبول کردم که باهاش مصاحبه کنم.) در ضمن این اولین باری است که خانم ردفیلد با یک تاپیک مصاحبه می کنن.(چون تا حالا هیچ تاپیکی ازش دعوت نکرده.

9-36593_2.jpg

کلیر ردفیلد:سلام علیکم و از این حرفها.
آقا اصلا ما تسلیم.زن هر ننه قمری که بگید میشم.فقط یک کاری کنید که جیل زن کریس نشه.چون من اصلا حوصله ی همچین زن داداشی رو ندارم.می دونم که جیل همون بلایی رو به سر من در میاره که به سر نمسیس آورد.(جریان نمسیس رو داداشم برام تعریف کرده.) در این صورت من هم همون بلایی رو سرش در میارم که سر بیرکن (ویلیامشون رو عرض می کنم.) و تایرنت 103 درآوردم.
در ضمن برای من حرف درنیارید.اینقدر دیدم که توی این تاپیک داره پشت سر من شایعه سازی میشه که دیدم باید خودم بیام و روشنتون کنم.اگه همین جوری پیش بره،دو روز دیگه توی روزنامه ها می نویسند که فرزند چهارم کلیر ردفیلد و لیون اسکات کندی به دنیا اومد.
در ضمن اولین و آخرین گزینه ی من برای ازدواج نیما است.دیشب به خودش هم گفتم!نیما جون!خیلی دوستت دارم.گرچه تا درسم تموم نشه با نیما هم ازدواج نمی کنم.چون همونطوری که می دونید من 10 سالیه که دارم برای لیسانس توی رشته ی آبیاری گیاهان دریایی توی دانشگاه پیام نور بقمچ تحصیل می کنم.ولی خوب همش مشروط میشم.الآن هم قصد دارم که به رشته ی پنجر گیری کشتی تغییر رشته بدم.

کلیر خانم!یک سوال:به چه چیزهایی خیلی علاقه دارید:من گل خار شتر رو خیلی دوست دارم.و به آب هم خیلی علاقه دارم.(اون هم آب معدنی.حالا اگه جور دیگه هم بود اشکال نداره.)

خانم ردفیلد!یک سوال دیگه ازتون داشتم:شما چطوری توی راکون سیتی با اون سن کمتون اینقدر شجاعت به خرج دادید؟
کلیر ردفیلد:همش چاخانه.اینها همش زاییده ی ذهن معیوب شینجی میکامی بوده.خدا لعنتش کنه.من توی راکون سیتی می ترسیدم شلوارم رو بکشم باا.چه برسه به اینکه تفنگ دستم بگیرم.اون قضیه ی بیرکن و تایرنت و این حرفها هم همش برای ترسوندن جیله!
و به عنوان آخرین سوال:آیا قرار نیست که شما در قسمت های بعدی رزیدنت اویل خضور داشته باشید؟
کلیر ردفیلد:براساس گفتگوهایی که اخیرا با شینجی میکامی داشتم و با توجه به اینکه 4-3 باری تا حالا به دست و پاهاش افتادم قبول کرده که توی رزیدنت اویل 20 یک نقش جزئی (در حد رد شدن از پس زمینه ی بازی به عنوان یک شهروند متشخص) داشته باشم و قرار داد هم بستیم.تازه قرار شده اگه خوب بازی کردم نقش یک زامبی مهم رو هم بهم بده.خیلی شاعرانه گلوله می خوره تو مغزم!
خانم ردفیلد:قراردادتون چه مبلغی بوده؟
کلیر ردفیلد:قرار شده که من تا زمان ساخته شدن رزیدنت اویل 20 ماهیانه مبلغ 2 ملیون دلار رو به حساب ایشون واریز کنم.
سوال:تهیه ی این همه پول براتون سخت نیست؟
کلیر ردفیلد:به هر حال زندگی خرج داره دیگه.به علاوه من شب کارم.بعضی وقت ها هم دو شیفته کار می کنم.این هم شمارم:123456789

فقط اگه کس دیگه ا گوشی رو برداشت بهش بگید:با کبری گوش ر کار داشتم.اگر هم خدایی نکرده کریس گوشی رو برداشت فوت کنید،4 تا ریچار هم بارش کنید و قطع کنید.نگران نباشید.بلد نیست شماره ها رو از روی گوشی بخونه.

و این هم آدرس وبلاگ شخصیم:
http://residentevil.wikia.com/Claire_Redfield
اگه سوال دیگه ای نیست عزت زیاد.نیما داره صدام می کنه.در ضمن ببخشید اگه یک کم هول شده بوده.چون تا حالا با هیچ تاپیکی مصاحبه نرده بودم.راستی امیر جون خیلی باحالی.ولی به نیما نمی رسی! :cheesygri
آقا احد پس بقیه ی بیوگرافی من چی شد؟
بازم می گم:نیما جون!خیلی می خوامت.:cheesygri

آخرین ویرایش:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
البته دوست عزیزم استیو بر اثر ویروس تی ورونیکا مرد

مگه من گفتم بر اثر ویروس اورابوراس مرد ؟ :biggrin1:

ولی من تو لوحه خانه یه بازی رو خونده بودم که میگفت کپ کام درمورد کلر و استیو زده. بعد از کد ورونیکا!
اره اینطور شد اسمش هم Gun Survivor 2 بود ولی گفته میشه که همینجوری از بیکاری بازی را ساختن و داستانش تو اویل حساب نمیشه !

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
این هم شمارمه:123456789
و این هم آدرس وبلاگ شخصیم:
www.badbakht.com

نیما جان میگما این وبلاگه و این شماره چرا کار نمیکنند ؟؟؟؟ :biggrin1::biggrin1:
بعدم میگما نمیشه خانم ردفیلدو حضوری ملاقات کنیم ؟؟؟؟ شاید یه حرفایی هست که باید خصوصی باهاش بزنیم اینا هم که کار نمیکنند ..... :cool::cool::cheesygri:cheesygri

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مصاحبه به این تمیزی تو عمرم ندیده بودم:cheesygri
عمو احد بنده خدا راست میگه بقیه بیوگرافیش کو ؟
راستی آقا نیما در مورد pdf کردن مطالب تاپیک چیزی نگفتن این خانم؟:p:biggrin1:
سلام ما رو هم بهش برسون هروقت دیدیش

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
سلام نیما جان .... چاکریم ..... :love:
دیدم توی تاپیک جروبحث و بزن بزن براه افتاده گفتیم خودمونو وارد این مسائل نکنیم بهتره ..... :cool::biggrin1:
خوشا بحالت .... نامرد حالا تنهایی ملاقاتش میکنی ؟؟؟ :biggrin1: از لحظاتی که دیدش و گذشت هم بنویس دیگه میخواهیم ببینیم چه گذشتتت ..... :cheesygri
راستی نیما جان در مورد pdf کردن مطالب اگر پایه ای بیا یه همتی بکنیم ..... این احد که حالا حالا ها اینطرفا نمیاد ..... همه رو هم تو خماری کلی مطلب گذاشت ..... :(
راستی شماره موبایل خانم ردفیلد هم واسم خصوصی بزن میخوام خصوصی باهاش بحرفم .... :-"

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
یعنی شما مصاحبه ی تخیلی را با یک شحصیت تخیلی باور کردی که شماره تلفن هم میخوای ؟ :D

تخیلی ؟؟؟ یعنی نیما رفته تو تخیل ؟؟؟؟ یعنی ردفیلد توی تخیل بوده ؟؟؟؟ یعنی همش تخیلی بوده ؟؟؟ یعنی منم توی تخیلاتم ؟؟؟؟ نه خیر آقا تخیل کجا بوده ....... من شخصا خودم عشق خودمو جیل جونمو ملاقات کردمو دیدمش مگه میشه خانم ردفیلد تخیلی باشه ؟؟؟؟ یه حرفایی میزنی ها برادر امیر ..... :cheesygri:cheesygri:biggrin1::biggrin1::-"
نیما جان ما همچنان منتظر جوابیم .... این برادر امیر میخواد کاری بکنه که من خانوم ردفیلدو نبینم .... برادر امیر شرمنده من حتما میبینمش ..... شما حسودیت میشه این بحث به کناره .... :biggrin1::cool::cheesygri:cheesygri;)

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
دوتا عکس تمام رخ یکی از لیان و یکی از کریس مو خوام برا pes2010
مگه شینجی هنوز تو کپ کامه مگه تو platinum games نیست؟
کلیرم شد آدم؟
1_ایدا جونشو به لیان بدهکاره مگه الکیه که زورش به لیان برسه دقیقا بر عکسه لیان هم آدم ارومیه
2_کریس هم بره فعلا از جیل خواستگاری کنه بعد بیاد برا ما غیرتی بشه
3_زیاد طرف کلیر نرید کریس میاد دیگه بقیش با خودتون

آخرین ویرایش:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
چی چی چی چی کریس بره از جیل خواستگاری کنه ؟؟؟؟ مگه من مردم ؟؟؟؟ :mad: فکر کرده از هیکلش میترسم !!!!! میزنم خوردش میکنم جوجه س واسه ما ..... :cool: آقا بیایید یه کاری کنید من برم خواستگاری جیل جونم :love: هم من اونو میخوام هم اون ( اینو میدونم :cheesygri )
نیما من منتظر جوابماااااااااااااااااااااااااااااااا .... کوشی پس ؟؟؟؟؟؟ نیمااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ..... الاناست که پیداش بشه ..... :biggrin1:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
تاکئوچی Resident Evil 6 را نخواهد ساخت !

آقای جان تاکئوچی،تهیه کننده معروف سری بازی های Resident Evil،Lost Planet و Onimusha و سرمایه گذار بزرگ شرکت Capcom گفته است که فعلا قصد کار بر روی نسخه شماره 6 از سری بازی های Resident Evil را در دستور کار ندارم.
وی در مصاحبه با مجله Xbox 360 گفت که به این دلیل نمی خواهم تا بر روی Resident Evil 6 کار کنم چون در ساخت ResidentEvil 5 فشار زیادی بر من وارد شده است.او گفت در زمان ساخت Resident Evil 4، کار کردن با Shinji Mikami کسی که شرکت را در سال 2007 ترک کرد باعث شده است که فشارهای کاری بیش تری بر او وارد شود.
به هین دلیل شاید او در پروژه Resident Evil 6 دخالت نکند.
او بر این تاکید کرد که Shinji Mikami تهیه کننده 4 Resident Evil فشار زیادی را نه تنها بر او بلکه بر سایر کارکنان وارد کرده است و ما در آن زمان مجبور بودیم ایده های خود را برای سری های بعدی ResidentEvil صراحتا بیان کنیم.
آقای Taceuchi اضافه کرد تا دو المپیک بعد بر نخواهم گشت( یعنی تا سال 2014 به عرضه بازی سازی بر نمی گردم ).
البته روشن است که تا سال 2014 کپ کام منتظر وی نمی ماند و یکی دو عنوان از سری Resident Evil را عرضه می کند.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر